تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: >>>>>> اعتراض به علوم گرایش دوم <<<<<<
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

بیایید باهم یک متن آماده کنیم و برای مدیرگروه نظریه تصمیم و دانش دانشگاه تهران جهت افزایش ظرفیت بفرستیم چون حتی رتبه های تک رقمی هم دیگه روزانه تهرانو نمیارن چه برسه به ماها دیگه!!!

و چنانچه قبول کنند میتوان افزایش ظرفیت رو به سنجش ارایه کرد تا اعمال کنند
سلام
دوست من 5 گرایش 2 اورد خیلی خوشحال بود اما بعد از اعلام ظرفیتها کلا بهم ریخته. شما رتبه تون چند شده . چگونه باید اعتراض کرد؟بنظرتون جواب میده؟
اره افتضاحه ظرفیتش منم هستم
منم هستم
باید چکار کنیم؟
دوستان رتبه شون چند شده ؟کسی میدونه پارسال تا چند قبول شده اند؟
فک میکنم اگر یک متن خوب کسی برای مدیرگروه بتونه بنویسه که داخلش خواسته بشه که ظرفیت رو حداقل مثل پارسال کنند که کسایی که رتبه های تک رقمی آوردن حقشون ضایع نشه بهترین هست...

فقط لطفا باید سریع اقدام کنیم تا بشه درصورت قبولی این کار رو به سرانجام برسونیم

راستی اگر چندنفر هم بتونند حضوری مدیرگروه رو ببینند و باهاشون صحبت کنند که دیگه واقعا عالی میشه و دراین صورت بااحتمال زیاد موافقت خواهند کرد...
بچه ها لطفا یه کاری بکنید... من ۳روز دیگه کنکور دارم وگرنه حداقل برا نوشتن نامه و انتخاب جمله های تاثیرگذار!!!! پیش قدم می شدم... لطفا هرکس که می تونه مخصوصا بچه های ساکن تهران این لطف رو بکنن. ممنون
(26 اردیبهشت 1394 07:07 ب.ظ)اسلامی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان رتبه شون چند شده ؟کسی میدونه پارسال تا چند قبول شده اند؟
آخرین قبولی شبانه پارسال رتبه 30 بوده روزانه خبر ندارم
جدی یعنی کسی نیست که بخوایم این موضوع رو بصورت حضوری انجامش بدیم؟

چون اگر حضوری صورت نگیرد به هیچ عنوان فایده ای نخواهد داشت
(28 اردیبهشت 1394 03:16 ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 اردیبهشت 1394 07:07 ب.ظ)اسلامی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان رتبه شون چند شده ؟کسی میدونه پارسال تا چند قبول شده اند؟
پارسال دانش فقط 36 نفر روزانه ظرفیت داشت بعد شما می گید آخرین قبولی اونم شبانه رتبه 30 بوده؟؟!!!

(28 اردیبهشت 1394 09:59 ق.ظ)ce3 نوشته شده توسط: [ -> ]جدی یعنی کسی نیست که بخوایم این موضوع رو بصورت حضوری انجامش بدیم؟

چون اگر حضوری صورت نگیرد به هیچ عنوان فایده ای نخواهد داشت
من تهران نیستم متاسفانه!
دوستانی که تهران هستن یا می تونن برن کمک کنن لطفا!
(28 اردیبهشت 1394 11:03 ق.ظ)urania نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 اردیبهشت 1394 03:16 ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط: [ -> ][quote='اسلامی' pid='359087' dateline='1431787041']
دوستان رتبه شون چند شده ؟کسی میدونه پارسال تا چند قبول شده اند؟
پارسال دانش فقط 36 نفر روزانه ظرفیت داشت بعد شما می گید آخرین قبولی اونم شبانه رتبه 30 بوده؟؟!!!

منظورم آخرین رتبه شبانه دانشگاه تهران بود.
لینک مرجع