تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید

یه سوال میشه راهنمایی کنید که بین 3 دانشگاه علوم تحقیقات تهران ، غیرانتفاعی ، پردیس ( امیرکبیر یا علم و صنعت ) برای ارشد هوش ..کدوم بهتر و با ارزش هست و برای ادامه تحصیل واسه دکترا معتبره ..

ممنون میشم راهنمایی کنید..
پردیس هزینه خیلی بالایی داره و مدرکش هم چندان ارزشی نداره همون ازاد بهتره
غیر انتفاعی هم که اصلااااااااااااااااااااااا..
من زیاد نمیدونم. ولی خوب شما زیاد پرس و جو کنید. از چند نفر دیگه ام بپرسید
من تابستون پیش یه نفر بودم رئیس یکی از موسسات کنکوری با 20سال سابقه گفته علوم تحقیقات از همه دانشگاها که فرمودین بالاتره
خیلی ممنون

من دیدم کسی که هوش آزاد قزوین بود دکترا روزانه آورده ، علوم تحقیقات تهران هم میشه دیگه؟؟ کسی دیدید هوش بوده علوم تحقیقات تهران بوده باشه و روزانه یا شبانه دکترا قبول شده باشه ؟ و همینطور غیرانتفاعی بوده باشه و روزانه یا شبانه قبول شده باشه؟؟

من بیشتر واسه ارزش مدرک برای دکترا میخوام بپرسم..

ممنون
(29 اردیبهشت 1394 12:53 ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون

من دیدم کسی که هوش آزاد قزوین بود دکترا روزانه آورده ، علوم تحقیقات تهران هم میشه دیگه؟؟ کسی دیدید هوش بوده علوم تحقیقات تهران بوده باشه و روزانه یا شبانه دکترا قبول شده باشه ؟ و همینطور غیرانتفاعی بوده باشه و روزانه یا شبانه قبول شده باشه؟؟

ممنون

برای قبول شدن در دوره روزانه برای مقطع بالاتر درسته به دانشگاه فعلی یا قبلی شما بستگی داره ولی بیشترین تاثیر در قبولی شما در دروه های روزانه به تلاش شما بستگی داره
من اساتیدی رو میشناختم که ارشد از دانشگاه آزاد در شهرستان (یکی از شهر های استان خوزستان) گرفتن ولی دکترا روزانه اونم در تهران قبول شدن !!!
بستگی به تلاش شما داره
(05 خرداد 1394 02:21 ب.ظ)download69 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1394 12:53 ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون

ممنون

برای قبول شدن در دوره روزانه برای مقطع بالاتر درسته به دانشگاه فعلی یا قبلی شما بستگی داره ولی بیشترین تاثیر در قبولی شما در دروه های روزانه به تلاش شما بستگی داره
من اساتیدی رو میشناختم که ارشد از دانشگاه آزاد در شهرستان (یکی از شهر های استان خوزستان) گرفتن ولی دکترا روزانه اونم در تهران قبول شدن !!!
بستگی به تلاش شما داره

خیلی ممنون از پاسختون... موفق و شاد باشید..
لینک مرجع