تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ارشد نرم افزار ( نرم افزاریا نظر بدن لطفا)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. من کارشناسیمو سخت افزار خوندم و درسایی مثل کامپایلر- مهندسی نرم و پایگاه نداشتم اصلن. با توجه به این قضیه به نظرتون میتونم تو نرم افزار ادامه بدم؟ درسایی که زیر هستن جز سرفصل ارشد نرم افزاره
دروس اصلی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار :
طراحی و ساخت کامپایلر ۲
سیستم های عامل پیشرفته
پایگاه داده ۲
اصول طراحی و پیاده سازی سیستم های خبره
مهندسی نرم افزار ۲
تحلیل و طراحی الگوریتم ها
دروس اختصاصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار :
حفاظت داده ها
گرافیک کامپیوتری
آزمایشگاه گرافیک کامپیوتری
ارزیابی کارآیی سیستم های کامپیوتری
نظریه زبان ها و ماشین ها
ریز برنامه سازی
تحلیل و طراحی الگوریتم های موازی
معماری شبکه های کامپیوتری
نرم افزارهای شبکه های کامپیوتری
آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری
طراحی نرم افزارهای مطمئن
ریاضیات پیشرفته در مهندسی کامپیوتر
پردازش تصاویر
آزمایشگاه پردازش تصاویر
شناسایی آماری الگو مباحث جدید در مهندسی نرم افزار

در مورد این درسا کسی اگه اطلاع داره لطفا نظر بده
بعضی درسا پیش نیازش مهمه مثله کامپایلر، چون دقیقا یک کتاب نصفش کارشناسی و نصف ناقیش ارشد ،
مگر اینکه خودت بخونی
حتما میتونی.یکی از بچه های مانشت سال گذشته از رباتیک اومد نرم.بهشتی هم قبول شد.ترم پیش معدلش 17.5 شد.وخیلی هم راضی هست والان علاقه داره.ارشد میتونی زمینه کاریت رو خودت تعیین کنی.به نظر من میشه موفق شد فقط تلاش یک کم اولاش بیشتر میخواد.
اون سه درس چندان مشکلی ایجاد نمیکنه چون من که پیام نور بودم الان چیز زیادی از کامپایلر یادم نیس واسه ارشد هم نخوندمش
نرم افزار هم که یه کتاب فکر کنم 700 صفحه ای رو مثل یه درس حفظیاتی خوندم و با 17 پاس کردم شما هم میتونی بخونیش
میمونه پایگاه که اونم اگه تجربه کاری با sql داشته باشی مشکلی زیادی نداری
ممنون. مهندسی نرم که فک میکنم درس نسبتا راحتی باشه اونو میتونم بخونم. تابستون هم پایگاه رو کار میکنم. فقط ترسم از درس کامپایلر هس که به نظرم مشکل باشه و پروژه های سنگین برنامه نویسی. من تو دانشجوییم بیشتر سنتز دیجیتال کار کردم (برنامه نویسی به زبان سخت افزار) و توی برنامه نویسی نرم افزاری خیلی آنچنان وارد نیستم. این درسها پروژه سنگین ندارند؟

حفاظت داده ها
ریز برنامه سازی
طراحی نرم افزارهای مطمئن
Huh
(24 اردیبهشت 1394 10:08 ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون. مهندسی نرم که فک میکنم درس نسبتا راحتی باشه اونو میتونم بخونم. تابستون هم پایگاه رو کار میکنم. فقط ترسم از درس کامپایلر هس که به نظرم مشکل باشه و پروژه های سنگین برنامه نویسی. من تو دانشجوییم بیشتر سنتز دیجیتال کار کردم (برنامه نویسی به زبان سخت افزار) و توی برنامه نویسی نرم افزاری خیلی آنچنان وارد نیستم. این درسها پروژه سنگین ندارند؟

حفاظت داده ها
ریز برنامه سازی
طراحی نرم افزارهای مطمئن
Huh
منم که نرم هستم نمیدونم پروژه این درسها چی قراره باشه و اصلا چی هستن
رفتیم می فهمیم نگران نباشید Smile
(25 اردیبهشت 1394 12:21 ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]منم که نرم هستم نمیدونم پروژه این درسها چی قراره باشه و اصلا چی هستن
رفتیم می فهمیم نگران نباشید Smile

از الان منو نرم افزاری کردین ظاهرا Big GrinBig Grin
حتما که می تونی ادامه بدی. درسایی رو که پاس نکردی ، بعضیاشون رو بنا به صلاح دید استاد راهنما بهت به عنوان پیش نیاز میده!
لینک مرجع