تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 24 هوش مصنوعی و 100 معماری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خدا رو شکر که درست شد با وجود اینکه خودم ترم ۷ بودم و خیلی سختی کشیدم.
حال و حوصله ی موندن پشت کنکور رو نداشتم
درصد ها :
[تصویر:  356103_11072551072707518976.jpg]

اینجا جا داره من از اقای جویباری عزیز هم که من خیلی اذیتشون کردم تشکر کنم.
دم همه ی مانشتی ها گرم.
همچنین سلام گرم بنده هم به اون مشاور همپای سنجش هم برسونید که ۴۰۰ رو برای من پیشبینی کرد.
به شما هم تبریک میگم. موفق باشیدSmile
تبریک میگم دوست عزیز
مشخص بود که آدم باسوادی هستین. انشااله که همیشه موفق باشین
(23 اردیبهشت 1394 11:40 ق.ظ)rz.gh نوشته شده توسط: [ -> ]بهت تبریک میگم ، رتبت خیلی خوبه . شریف حتما قبولی .
فقط در رابطه با این مشاور سنجش که چنین رتبه هایی رو تخمین میزد ، من خودم جزء اولین افرادی بودم که بهش تذکر دادم که تخمینات رو هیچ اصول علمی استوار نیست . این آقا رتبه اول آی تی چند سال پیش بوده ، ولی نمیتونه یه کار علمی ساده ( تخمین تو یه جامعه آماری ) انجام بده ، فقط اسم شریف رو یدک میکشن .
یه چیزی یادت باشه ، مهم نیست کجا درس میخونی ، مهم اینه که خودت چقدر خلاقیت و ایده داری .
من توی تاپیک خودش هم گقتم تعاونی سنجش رفته یه ادم داغون رو ورداشته با احساسات ملت بازی میکنه.حرف الانش با حرف 5 دقیقه قبلش فرق داشت.نا سلامتی ایشون مهندس بود و بایستی میدونست که پیشبینی باید بر اساس سابقه باشه حالا با یه خطایی درست در میاد نه این که بیاد رتبشو بطاره تو قبولی های پارسال بعد ضرب در 5 کنه .
تبریک میگم.
عالیه.
واقعا زبان خیلی سحت بود. من یکی خوب خونده بودم ولی بیشتر از 18 درصد نزدم. خیلی خوب زدید.
مرسی.

والاه من زبان رو برا 100 رفته بودیمکه اون سوالا رو دیدم نابود شدیم .البته من نمره منفی هم زیاد داشتم.
سلام تبریک میگم من رتبه معماری 364 شده به نظرتون روزانه
کجاها قبول می شم
تبریک فراوان
(23 اردیبهشت 1394 12:24 ب.ظ)media_68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم من رتبه معماری ۳۶۴ شده به نظرتون روزانه
کجاها قبول می شم

البته اینجا جای پاسخ به سوالتوون نیست.
ولی همپوشانیها زیاده.انتخاب رشته کنید و امیدوار باشید.
منم خیلی خیلی تبریک میگم. ایشالا در تمام مراحل زندگیت هم همینطور موفق باشی. :-)
با عرض تبریک اگه ممکنه رتبه نرم افزار و الگوریتم رو هم بذارید. ممنون
سلام
تبریک میگم.
همیشه موفق و سربلند باشید.
دوست عزیزم ممنون میشم منابع مطالعاتی تون رو هم بگید
متشکرم
لینک مرجع