تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 135 تجارت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من قبول شده های ۹۳ رو که دیدم با ۲۰۰ هم روزانه تهران قبول شدن فکر کنم منم بتونم علم و صنعت یا خواجه نصیر قبول بشم
از طرفی شبکه دانشگاه امام حسین هم میتونم برم، اونجا هم شغلم تضمینه هم اینکه درآمد خوبی داره ولی خب واسه سپاهه دیگه
از طرفی میترسم دانشگاه های تهران که برم نتونم کار مناسب با رشته پیدا کنم
به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟؟
ببخشید قبولی ها رو چ طور دیدین؟؟ منم میخوام قبولی های روزانه و شبانه پارسال رو ببینم ،از اخرین رتبه فبولی شبانه پارسال خبر دارین؟
(23 اردیبهشت 1394 03:37 ق.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید قبولی ها رو چ طور دیدین؟؟ منم میخوام قبولی های روزانه و شبانه پارسال رو ببینم ،از اخرین رتبه فبولی شبانه پارسال خبر دارین؟

تو این لینک کل قبول های بچه های مانشت تو یه فایل PDF تدوین شده میتونید از اونجا مشاهده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دوست عزیز تبریک میگم میشه به منم یه راهنمایی کنید
163 تجارت آوردم نمیدونم ترتبا رو چطور برنم
تجارت خواجه نصیر فک نکنم بیارم
الزهرا و شیراز ...
ممنون میشم راهنمایی کنید
(25 اردیبهشت 1394 08:13 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز تبریک میگم میشه به منم یه راهنمایی کنید
۱۶۳ تجارت آوردم نمیدونم ترتبا رو چطور برنم
تجارت خواجه نصیر فک نکنم بیارم
الزهرا و شیراز ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم بابت تبریکتون
شما احتمال ضعیف تجارت خواجه نصیر رو بیارید ولی الزهرا فکر کنم 100% قبول بشید
شما اول همه روزانه های تهران رو براساس اولویت خودتون بزنید و بعد از اون اگه مسافت واستون مهمه قم نزدیک ترینه ولی دانشگاه شیراز خیلی از قم بهتره تو شهرستانا به نظرم فقط همون شیراز ارزش داره که آدم بزنه
امیدوارم که تهران رو بیارید
(26 اردیبهشت 1394 10:41 ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم بابت تبریکتون
شما احتمال ضعیف تجارت خواجه نصیر رو بیارید ولی الزهرا فکر کنم 100% قبول بشید
شما اول همه روزانه های تهران رو براساس اولویت خودتون بزنید و بعد از اون اگه مسافت واستون مهمه قم نزدیک ترینه ولی دانشگاه شیراز خیلی از قم بهتره تو شهرستانا به نظرم فقط همون شیراز ارزش داره که آدم بزنه
امیدوارم که تهران رو بیارید
قم رو که آخر از همه میزنم
فکرم نکنم که بره
ایشالا که تهران قبول بشم
شما هم بهترین انتخابتونو قبول بشین
منم 132-132 شدم
اصلا نمیدونم چه ترتیبی بزنم و نمیدونم کدو دانشگاهها بهترن...
و هیچکسی هم کمک نمیکنهSad
لینک مرجع