تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مدارالکتریکی هوش مصنوعی- پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من دنبال کتاب مدارالکتریکی هوش مصنوعی می گردم
توی انقلاب یه کتاب هست که روش نوشته مدارالکتریکی1-مهندسی برق
به نظرتون این کتاب برای بچه های کامپیوتر هم هست؟
مال کدوم انتشاراتی هستش؟ اگه پوران بود بیخیالش شو، هم سنگینه هم تست های مهندسی کامپیوتر رو حل نکرده
(25 شهریور 1389 01:17 ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط: [ -> ]مال کدوم انتشاراتی هستش؟ اگه پوران بود بیخیالش شو، هم سنگینه هم تست های مهندسی کامپیوتر رو حل نکرده

سلام پس شما چه کتابی پیشنهاد میکنین
(25 شهریور 1389 01:29 ق.ظ)ROZA نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 شهریور 1389 01:17 ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط: [ -> ]مال کدوم انتشاراتی هستش؟ اگه پوران بود بیخیالش شو، هم سنگینه هم تست های مهندسی کامپیوتر رو حل نکرده

سلام پس شما چه کتابی پیشنهاد میکنین
اینجا با بچه‌ها روی مدارالکتریکی پارسه به اجماع رسیدیم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واسه مدار فکر کنم این 2 تا جزوه خوب باشه (توی یه سایت نوشته)،خودم نخوندم در ضمن برای بچه های برق!

جزوه دستنویس مدار1و2:*دکترملک محمد (قدیمیترین وبهترین استاد مدارکنکورارشد مهندسی برق.استاد ماهان-کوثر- بینش-مهستان)*+ جزوه دستنویس مدارمهندس کهن (استاد نصیر).
(01 مهر 1389 07:30 ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مدار فکر کنم این 2 تا جزوه خوب باشه (توی یه سایت نوشته)،خودم نخوندم در ضمن برای بچه های برق!

جزوه دستنویس مدار1و2:*دکترملک محمد (قدیمیترین وبهترین استاد مدارکنکورارشد مهندسی برق.استاد ماهان-کوثر- بینش-مهستان)*+ جزوه دستنویس مدارمهندس کهن (استاد نصیر).

دکتر ملک محمد استاد خودم بوده جزوش خیلی عالیه!
(01 مهر 1389 07:30 ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مدار فکر کنم این 2 تا جزوه خوب باشه (توی یه سایت نوشته)،خودم نخوندم در ضمن برای بچه های برق!

با اجازت آفاق جان این دو تا جزوه ای که گفتی رو به عنوان پیشنهاد برای بسته دوم مانشت میذارم.
مدار الکتریکی پارسه برای برق دو جلد جداگانه هست
اما برای کامپیوتر دو جلد با هم هست و از حجم مطالب هم کم شده و بیشتر تست های کامپیوتر در اون حل شده
برای شروع یا باید کلاس رفت یا جزوه پارسه رو دو دور دقیق خوند تا راه افتاد
روش نوشته..."مدارهای های الکتریکی مخصوص ارشد کامپیوتر"؟؟؟
مؤلفش کیه؟؟
بنظرم اگه کسی فیزیک الکتریسیته دبیرستان را بدونه . فیزیک الکتریسته دانشگاه مثلا" همان هالیدی را هم تا حدی بدونه کلاس لازم نیست. من قول میدم میتونه تمام مدار کنکور را بزنه و از وقت مدار صرف بقیه دروس تخصصی هم بکنه.
دقیقا ً مشکل اینه من فنی حرفه ای بودم...هالیدی نخوندم Big Grin
(03 فروردین 1391 11:32 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم اگه کسی فیزیک الکتریسیته دبیرستان را بدونه . فیزیک الکتریسته دانشگاه مثلا" همان هالیدی را هم تا حدی بدونه کلاس لازم نیست. من قول میدم میتونه تمام مدار کنکور را بزنه و از وقت مدار صرف بقیه دروس تخصصی هم بکنه.
از فیزیک ۲ فقط KVL KCL احتیاجه که البته باید خوب بلد باشه اینارو.
لینک مرجع