تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سیستم های تشخیص نفوذگر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
کسی هستIDSکارکرده باشه؟پروژه پایان ترم من درباره سیستمهای تشخیص نفوذگرهست،اگرامکانش هست راهنماییم کنیدHuh
برای IDSبایدداده کاوی بلدباشم عایاااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Exclamation
کسی نیست من راراهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
من پایان نامه کارشناسیم در این مورد بود در واقع عنوانش "طراحی و پیاده سازی سامانه تشخیص نفوذ مبتنی برناهنجاری در حملات تزریق SQL" بودش.
شما میتونین روی دو تم کار کنید یکی تم دترمینیستیکه مثل کاری که من کردم و از عبارات منظم برای تشخیص استفاده کردم.روش های آماری و یا روش های مبتنی بر شبکه های عصبی هم استفاده میشه بعضا.سوالی داشتید بفرمایید
سلام
این سیستم IDS شما قرار تحت چی باشه؟ تحت شبکه باشه؟ یعنی برای حملات شبکه استفاده بشه؟ یا برای مقابله با حملات تحت وب؟
و اگه تحت وب باشه ایا باید جامعیت داشته باشه برای تمام زبان ها؟ یا مثلا فقط برای وب سایت های php
داده کاوی انجام بشه خیلی بهتره
ممنونم ازهردوبزرگوار
قراره تحت شبکه باشه،اصلانمی دونم بایدازکجاشروع کنم،میشه بهم بگیدبرای شروع کاربایدچی کارکنم؟دلم میخوادیک پروژه توپی ازآب دربیاد.
داده کاوی چطوری می تونه به تشخیص نفوذگرکمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- با حملات تحت شبکه آشنا بشید
2- سناریو چند حمله رو بنویسید و پیاده سازی کنید
3- زبان برنامه نویسیتون رو انتخاب کنید
4- الگوریتم های تحلیل ترافیک رو بنویسید
5- پیاده سازی کنید
6- این پروژه اگه فشرده کار کنید چند ماهی زمان میبره
ممنون ازراهنمایی تون
چطوری سناریویک حمله روبنویسم؟مثلاحملهDOS
پس داده کاوی کجابه دردم می خوره؟بازم ممنونم ازتون بی نهایت
اینکه چجوری سناریو بنویسید مونده به شبکه ی مورد نظرتون و اینکه چه سرویسی روی اون شبکه فعالیت داره
شما باید یه سرویس ضعیف رو گیر بیارید و به تعداد زیاد بهش حمله کنید یعنی برآورد کنید که این تعداد میتونه منجر به DOS بشه
بعد ببینید چه تشابهی بین درخواست های شبکه وجود داره
مثلا ارسال یک بسته تکراری به تعداد زیاد از یک ip یا...
اینکه کجا داده کاوی بدردتون میخوره باید بگم در تشخیص حمله
حالا چجوری؟ این رو شما که میخواید از داده کاوی استفاده کنید باید بدونید
به نظر من مشکل درک انواع حملات ، انجام اونها و پیدا کردن راهی برای جلوگیری هست نه روش های داده کاوی
دقیقا مشکل من هم همین درک حمله وجلوگیری ازآن است....عالی بودکمکتون،مرسی
اگراشکالی نداره بازم به مشکل برخوردم همین جامطرح کنم وازراهنماییتون استفاده کنم؟؟؟؟
سیستم های تشخیص نفوذ روی حملات xss هنوز نتایج خیلی عالی نگرفته و مساله روز هست میتونید روی این موضوع کار کنید.
xss جز حملات تحت وب هست ایشون حملات تحت شبکه میخوان یعنی حملات تکذیب سرویس، مردی در میان ، مسموم سازی DNS و...
(05 اسفند 1393 02:39 ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]xss جز حملات تحت وب هست ایشون حملات تحت شبکه میخوان یعنی حملات تکذیب سرویس، مردی در میان ، مسموم سازی DNS و...
بلی پستشون رو کامل نخونده بودم حق با شماست...
سلام
یکیم به من کمک کنه!
من موضوع پروژم رو درباره _استفاده از تکنیک های داده کاوی در تشخیص نفوذ_ برداشتم، باید از کجا شروع کنم؟
یه چیز دیگه از این موضوع میشه یه مقاله دراورد یا که نه؟!
سلام
نمی دونم بشه به صورت مقاله درآوردیانه ولی بخوای ازداده کاوی استفاده کنی نرم افزارwekaمناسب ترینه...بااستفاده ازالگوریتم های weka مدلی ایجادمی کنی ،ازآنجایی که متغییرکلاس مقدارyes یاno می گیره بعدازایجادمدل اگرمتغییرکلاسyesباشه ومتغییرکلاس درداده های اصلیno باشه یعنی نفوذاتفاق افتاده....من هم برای پروزه خودم به این نتیجه رسیدم دوستانی که بیشترمی دونند راهنماییی کنند لطفا...
(06 اسفند 1393 12:57 ق.ظ)messi1991 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یکیم به من کمک کنه!
من موضوع پروژم رو درباره _استفاده از تکنیک های داده کاوی در تشخیص نفوذ_ برداشتم، باید از کجا شروع کنم؟
یه چیز دیگه از این موضوع میشه یه مقاله دراورد یا که نه؟!
چرا نشه مقاله در آورد؟ این موضوع hot topic هست در حال حاضر.برای شروع در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
موضوع مورد نظرتون رو جست وجو کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع