تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مدارهای منطقی-مهندسی کامپیوتر 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
باسلام و خسته نباشید به همگی لطفا اینجا فقط سوالات مدار منطقی را بزاریم و جواب بدیم.
(17 بهمن 1393 02:42 ب.ظ)saber1366 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام و خسته نباشید به همگی لطفا اینجا فقط سوالات مدار منطقی را بزاریم و جواب بدیم.
به نظرم مدار هم درکنار سیستم عامل ساده بود !
من 5 تا زدم اگه غلط نباشه Smile
(17 بهمن 1393 02:59 ب.ظ)Hamed_H8 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1393 02:42 ب.ظ)saber1366 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام و خسته نباشید به همگی لطفا اینجا فقط سوالات مدار منطقی را بزاریم و جواب بدیم.
به نظرم مدار هم درکنار سیستم عامل ساده بود !
من ۵ تا زدم اگه غلط نباشه Smile

آفرین من مدار فقط یکی زدم.Blush
لطف میکنید اون PI & EPI رو بگید گزینه ها غلط نبودن؟ آخه من 9 و 0 آوردم!!!!؟
من ۷ ۱ دراوردم

تعداد صفرهای f g چی میشد?
(17 بهمن 1393 03:23 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]من ۷ ۱ دراوردم

F,g فکر کنم میشد متمم هم هستند
منم ۷-۱ اون یکی باهم تو یه دسته بودن، کلا منطقی امسال خیلی سخت بود سختیش به خاطر همین محاسبات طولانی و دقت خیلی بالا. سالهای پیش سوالها روتین بودن و قابل حل ولی امسال مفهومی تر و‌ انحرافی بیشتر.
بله متمم درست بود

اونم میشد 7 و یک

کاملا مطمئنم
(17 بهمن 1393 03:26 ب.ظ)bjo0n نوشته شده توسط: [ -> ]

F,g فکر کنم میشد متمم هم هستند
من مکمل هم در اوردم، چون اگر خط فعال سازی فعال بهچاشه فقط کری داریم، اگه فعال نباشه فقط خروجی داریم پس مکمل. میشن.

منم 7 و 1 بدست اودم
یه سوال دیگه منطقی که گفته بود کدوم مدار با بقیه فرق داره?
اون هازارد رو چی مشد؟ و اون انکدر چی مشد؟ من انکدر اینطوری درآوردم، ۰،۰۱،۰ شد ۳ سیکل

(17 بهمن 1393 03:41 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال دیگه منطقی که گفته بود کدوم مدار با بقیه فرق داره?
آها اون از اون سوالات وقت گیر بود، یه گزینه بود که دیکدر فقط خروجی ۳،۴،۵ تولید میکرد حالا باید دنبال گزینهای دیگه میگشتیم همچین چیزی باشه، یه ماکس داشتیم ورودی ۱ می*****فت اونمد۳،۴۵ تولیددمیکرد درسته، یه دیکدر دیگه داشتبم که که اون ab وردودی بودن خروجیش به c وصل میشد من کارونو اینو کشیدم درست بود امیداورم درستدحل کرده باشم.
(17 بهمن 1393 03:41 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال دیگه منطقی که گفته بود کدوم مدار با بقیه فرق داره?

من هر سوالی رو گیر میکردم، میگفتم این غلطه!!Big Grin این هم یکی از اون سوال ها بود!!
(17 بهمن 1393 03:22 ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط: [ -> ]لطف میکنید اون PI & EPI رو بگید گزینه ها غلط نبودن؟ آخه من ۹ و ۰ آوردم!!!!؟

من هم همینطوری آوردم.فکر کردم غلطه نزدم.
میشه 7و2
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع