تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(14 آذر 1393 05:46 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آذر 1393 03:38 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آذر 1393 03:33 ب.ظ)archer22 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۱۱۷ (تخصصی هوش مصنوعی) رو من غلط زدم یا اینکه این اشتباه جواب داده ؟؟ :|

به نظر منم اشتباه جواب داده

سوالات ۱۱۳ و ۱۱۴ هم اعتباری به جوابشون نیست
۱۱۷با فرض ۳ رنگ c درستهBig GrinBig Grin
البته باید فرضیاتتون خوب باشهCoolCoolCool

اگر فرض بگیریم با هیوریستیک درجه ای حل میکنیم،بعد از انتخاب D و F ، متغیر B درجه 2 و متغیر C و E درجه 1ئه.پس B درسته (البته اگه من درست حل کرده باشم)
دوستانی که سال گذشته شرکت میکردن...
تعداد شرکت کننده های پارسه کمتر نشده؟
یکی به من میگفت پارسال تو 25 درصدا بالای 1100 تا شرکت کننده داشته
[attachment=17368]رتبه ۵ شبکه
دوستان جامع آماری این آزمون پارسه چقدر بود؟مال مدرسان 1148 بود
684 بود
(14 آذر 1393 11:46 ب.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان جامع آماری این آزمون پارسه چقدر بود؟مال مدرسان ۱۱۴۸ بود

برا مهندسی کامپیوتر 684 تا بود .
(14 آذر 1393 11:46 ب.ظ)MR.oracle نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان جامع آماری این آزمون پارسه چقدر بود؟مال مدرسان ۱۱۴۸ بود
توی کدوم رشته اینقدر بوده؟
پارسه کامپیوتر توی 25 % امسال نهایت 680-690 بوده، 50% اول شد 740 تا
مرسی ولی بجاش ۶۸۴تا سیاهی لشکر نبودن..مال مدرسان که کلا کلاسا خالی بود همه هم تایم دفترچه اول رفتن دیگه

(15 آذر 1393 12:39 ق.ظ)sara417 نوشته شده توسط: [ -> ]
توی کدوم رشته اینقدر بوده؟
پارسه کامپیوتر توی 25 % امسال نهایت 680-690 بوده، 50% اول شد 740 تا
مال کامپیوتر ولی پارسه پارسال ۱۱۰۰ بود معمولاً
سلام دوستان. والا من هیچ نظری ندارم که کیفیت سو الا بده یا نه. چون سطح درسیم زیاد خوب نبود از اول. اما به نظرم گزینه بد طراحی میکنن. من خیلی موقع ها اصلا مبحث رو نخوندم ولی با حذف گزینه جواب پیدا میکنم.

به همه زیر 20 ها تبریک امیدوارم سراسری هم نتیجه عالی بگیرید.

به نظرتون رتبه بین 40 تا 50 پارسه رو میشه نظری داد که اوضاعش چجوریه? اونم تو گرایش هوش که فک کنم آزمون اخری دقیقا 41 نفر فقط هوش بودن منم اخریش :exclamation:
اگه سال دومی هستم بگین طاقتشو دارم :D تقریبا خودمم بهش واقفم
ای تی مدرسان این آزمون 1248 بود
دوستان آی تی پارسه سوال 82و 83 به نظرتون غلط نگفته جوابشو؟؟ شما چی زدین؟؟
ممنون
دوستان آی تی پارسه سوال ۸۲و ۸۳ به نظرتون غلط نگفته جوابشو؟؟ شما چی زدین؟؟
ممنون
سلام.من رشتم فناوری اطلاعاتهسوالات ما هم غلط داشتند.اینجا کسی فناوری اطلاعات نیست؟
(15 آذر 1393 10:40 ق.ظ)golche70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. والا من هیچ نظری ندارم که کیفیت سو الا بده یا نه. چون سطح درسیم زیاد خوب نبود از اول. اما به نظرم گزینه بد طراحی میکنن. من خیلی موقع ها اصلا مبحث رو نخوندم ولی با حذف گزینه جواب پیدا میکنم.

به همه زیر ۲۰ ها تبریک امیدوارم سراسری هم نتیجه عالی بگیرید.

به نظرتون رتبه بین ۴۰ تا ۵۰ پارسه رو میشه نظری داد که اوضاعش چجوریه? اونم تو گرایش هوش که فک کنم آزمون اخری دقیقا ۴۱ نفر فقط هوش بودن منم اخریش Exclamation
اگه سال دومی هستم بگین طاقتشو دارم Big Grin تقریبا خودمم بهش واقفم
سلام
چرا چهل ویکی؟ بیشتر این حرفا بود.

الان زوده برا تصمیم گیری با اخرین قدرت و توان بخونید ایشالا رتبه خوبی در انتظارتونه. (همین امسال)
امیدوارم پارسه تو سه تا ازمون جامع اخرش به 1000 نفر شرکت کننده برسه.
400-500 تا خیلی کمه
(15 آذر 1393 06:11 ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 آذر 1393 10:40 ق.ظ)golche70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. والا من هیچ نظری ندارم که کیفیت سو الا بده یا نه. چون سطح درسیم زیاد خوب نبود از اول. اما به نظرم گزینه بد طراحی میکنن. من خیلی موقع ها اصلا مبحث رو نخوندم ولی با حذف گزینه جواب پیدا میکنم.

به همه زیر ۲۰ ها تبریک امیدوارم سراسری هم نتیجه عالی بگیرید.

به نظرتون رتبه بین ۴۰ تا ۵۰ پارسه رو میشه نظری داد که اوضاعش چجوریه? اونم تو گرایش هوش که فک کنم آزمون اخری دقیقا ۴۱ نفر فقط هوش بودن منم اخریش Exclamation
اگه سال دومی هستم بگین طاقتشو دارم Big Grin تقریبا خودمم بهش واقفم
سلام
چرا چهل ویکی؟ بیشتر این حرفا بود.

الان زوده برا تصمیم گیری با اخرین قدرت و توان بخونید ایشالا رتبه خوبی در انتظارتونه. (همین امسال)

مرسی. والا خودم نشستم فکر کردم اگه رتبه دو رقمیه از صدقه سر مشترکا باشه وضعیف بد نیست. اما اگه از درصد تخصصی باشه نه. اصلا قابل اعتماد نیست. گفتم بگم شاید حواس یکی مثله خودم جمع شد.
ان شاالله همه همین امسال نتیجه خوب بگیرن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع