تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 1 مهندسی دانش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
منم روزانه دانشگاه تهران قبول شدمSmile
(04 شهریور 1393 09:41 ق.ظ)armitah نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

تبریک میگم.
موفق باشی.
(04 شهریور 1393 09:41 ق.ظ)armitah نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام دوست عزیز تبریک میگم
این مهندسی دانش چجور چیزیه؟از وزارت علومه؟چه کسانی میتونن شرکت کنن توی آزمونش؟
تبریک
با آرزوی موفقیت Smile
مبارک باشه
چه رتبه قشنگی!!
موفق باشید
مبارک باشه :-)
سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
(07 شهریور 1393 09:43 ق.ظ)emkeb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
تبریک میگم ولی برام خیلی جالبه!!
تو این سایت چند نفری بهم گفتن ما مهندسی دانشو الویتا پایین زدیم با توجه به الویتای انتخاب رشته ...مهندسی دانش قبول نمیشیم خیالتون راحت شما حتما خوارزمی یا شبانه تهران قبولین وچیزای دیگه
ولی تا الان که میبینم همونا مهندسی دانش قبول شدن وفقط الکی منو امیدوار کردن
چی بگم!!!
(07 شهریور 1393 10:41 ب.ظ)1آسمان نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 شهریور 1393 09:43 ق.ظ)emkeb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. بهتون تبریک می‌گم. منم رتبه‌ی ۹ مهندسی دانش آوردم و تهران روزانه قبول شدم.
تبریک میگم ولی برام خیلی جالبه!!
تو این سایت چند نفری بهم گفتن ما مهندسی دانشو الویتا پایین زدیم با توجه به الویتای انتخاب رشته ...مهندسی دانش قبول نمیشیم خیالتون راحت شما حتما خوارزمی یا شبانه تهران با رتبه۵۵ قبولین وچیزای دیگه
ولی تا الان که میبینم همونا مهندسی دانش قبول شدن وفقط الکی منو امیدوار کردن
چی بگم!!!
دوست عزیز امیدوارم منظورت من نباشم.من رشته اصلیم خود هوش مصنوعی بود علوم رو هم بخاطر گرایش سیستم هوشمند شرکت کردم و از رشته مهندسی دانش اطلاعی نداشتم ولی تو درس سیستم خبره چیزایی ازش شنیده بودم بنیانگزارش هم ادوارد فیگن باوم استاد دانشگاه استنفورده
بهرحال من انتخاب هام به این ترتیب بود هوش روزانه و شبانه تهران و هوش روزانه چندتا از شهرستان ها بعد سیستم هوشمند روزانه امیرکبیر بعد مهندسی دانش روزانه تهران بعد خوارزمی بعد شبانه سیستم هوشمند امیر کبیر بعد دانش شبانه تهران..که قسمت شد دانش خوارزمی! انتخاب های اخری!! دیگه شانس با شما یار نبوده. البته اگه به اسم و رسم دانشگاه علاقه مندید که هیچ ولی اگه به فکر اسم مدرک و دانشکاه نیستید بسم الله خودتون شروع کنید.رزومه خودتون خیلی ارزشمند تر از رزومه استاد و دانشگاهه!
تبریک و آرزوی موفقیت
منم شبانه همین رشته تهران قبول شدم
تبریک میگم و برای شما در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم؛
لطف کنید دروس و اساتید مربوطه این گرایش رو قرار بدید تا بیشتر بتونیم با فعالیتهای دانشگاه تهران در این زمینه خاص آشنا بشیم
مرسی
لینک مرجع