تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 201- روزانه امنیت مالک اشتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام زیبای هستی بخش!

دوستانی که مالک اشتر قبول شدن اگه اطلاعاتی دارین خواهشاً بقیه را هم در جریان قرار بدن!
داشی تبریک میگم بت
دوست عزیز بهت تبریک میگم منم مالک اشتر قبول شدم

به دانشگاه زنگ زدم گفت به زودی اطلاعیه ثبت نام رو تا سایت میزارن
به به. مبارکا باشه.Smile
به امید موفقیت های بیشتر
منم رتبه م خیلی ازشما پایین تر بود اما توی مصاحبه منو رد کردن فک نکنم دانشگاه خوبی باشه میدونی چرا چون فیلتر میکنه بچه ها رو و این واسه سطح علمیش خیلی بده من شبکه روزانه اصفهان قبول شدم شبانه تهران رو بعد از اینا زدم
(05 شهریور 1393 11:44 ق.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط: [ -> ]منم رتبه م خیلی ازشما پایین تر بود اما توی مصاحبه منو رد کردن فک نکنم دانشگاه خوبی باشه میدونی چرا چون فیلتر میکنه بچه ها رو و این واسه سطح علمیش خیلی بده من شبکه روزانه اصفهان قبول شدم شبانه تهران رو بعد از اینا زدم

والا چی بگم، نظر شما هم محترمه!

در ضمن بابت قبولیتون هم تبریک میگم، امیدوارم موفق باشین دوست عزیز!
منم مالک قبول شدم اما اطلاعاتی ندارم.
(05 شهریور 1393 11:44 ق.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط: [ -> ]منم رتبه م خیلی ازشما پایین تر بود اما توی مصاحبه منو رد کردن فک نکنم دانشگاه خوبی باشه میدونی چرا چون فیلتر میکنه بچه ها رو و این واسه سطح علمیش خیلی بده من شبکه روزانه اصفهان قبول شدم شبانه تهران رو بعد از اینا زدم

نظرتون قطعا محترمه
ولی اینو قطعا میدونید که ۳ تا تست میتونه کلی رتبه رو جابه جا کنه و باز هم قطعا میدونید که ۳ تا تست نمیتونه معیار خوبی برای تعیین تفاوت سطح علمی افراد باشه
پس سطح دانشگاه میتونه بیشتر به سطح علمی اساتید و امکانات دانشگاه وابسته باشه، که اساتید مالک از بهترین اساتید تهران هستن و از نظر امکانات هم این طور که من تحقیق کردم از همه ی دانشگاه ها بیشتر میرسن
پس..
من مالک میخونم سوال دارید بپرسید تا جایی که بتونم جواب میدم
[quote='mohamadreza' pid='295930' dateline='1409300089']
به دخترا خوابگاه می دن؟؟؟
منم مالک قبول شدم . من به دانشگاه زنگ زدم گفتن واسه اونایی که سهمیه ندارن خیلی احتمالش کمه که خوابگاه بدن Sad
(10 شهریور 1393 03:57 ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط: [ -> ][quote='mohamadreza' pid='295930' dateline='1409300089']
به دخترا خوابگاه می دن؟؟؟

(11 شهریور 1393 11:20 ق.ظ)hanie13 نوشته شده توسط: [ -> ]منم مالک قبول شدم . من به دانشگاه زنگ زدم گفتن واسه اونایی که سهمیه ندارن خیلی احتمالش کمه که خوابگاه بدن Sad
تقریبا به همه دخترا خوابگاه میدن ، نگران نباشید، پسرا مشکل خوابگاه دارند که معمولا به احتمال ۹۹ درصد به پسرا خوابگاه نمیدن
به شبانه ها هم خوابگاه میدن ؟
(11 شهریور 1393 03:37 ب.ظ)hanie13 نوشته شده توسط: [ -> ]به شبانه ها هم خوابگاه میدن ؟

با یکی از قبول شده های سال گذشته که شبانه بودن ( پسر ) صحبت کردم ، میگفت که به روزانه ها میدن، ولی به شبانه های پسر که ندادن ، در مورد خانم ها هم باید تا فردا صبر کنید! Smile
(11 شهریور 1393 03:37 ب.ظ)hanie13 نوشته شده توسط: [ -> ]به شبانه ها هم خوابگاه میدن ؟
به دخترا چه شبانه و چه روزانه خوابگاه میدن.
لینک مرجع