تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: یک مشکل در لپ تاپ من (راهنمایی کنید لطفا)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یک مشکل در لپ تاپ من(درخواست کمک)
سلام دوستان لپ تاپ من دی وی دی وا نمی کنه ،نمی خونه اصلا.بنظرتون راه حلش چیه.؟؟؟و فقط سی دی هایی که حجمش کم هستن رو وا می کنه ؟بنظرتون مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری.درایو مربوط رو پیدامی کنه ولی حجمشو صفرنشون می ده.
ممنون از راهنماییتون
منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......
(14 مرداد 1393 12:34 ق.ظ)chaka نوشته شده توسط: [ -> ]منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......
ممنون!ایده ای برای رفع ندارید؟از یک External اش استاده می کنم !اما اونم برام بار اضافی شدهSmile
گاها تو لپ تاپ های Dell این مشکل زودتر بوجود میاد
راه حلی ندارم البته متخصصش قطعا میدونه گیر کار کجاس و میتونه راهنمایی کنه
اما اگه از من باشه میگم پشت لپ تاپ رو باز کن یه پیچ روی سی دی درایو هست وقتی باز کردی همون سینی سی دی رام رو که بکشید کل دستگاه میاد بیرون بعدش میتونیدکلا بازش کنید نهایتا یه نگاه ظاهری به بردش کنید که نسوخته باشه مقاومتی چیزی و بعد هم تمیز کاری که من برا خودم رو اینجوری بارها تحریک به دوباره کار کردن کردم
البته حتما از ویندوز اطمینان حاصل کنید مثلا با یه دیسک زنده ی لینووکس برید بالا و سی دی ها رو تست کنید
(14 مرداد 1393 08:56 ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]گاها تو لپ تاپ های Dell این مشکل زودتر بوجود میاد
راه حلی ندارم البته متخصصش قطعا میدونه گیر کار کجاس و میتونه راهنمایی کنه
اما اگه از من باشه میگم پشت لپ تاپ رو باز کن یه پیچ روی سی دی درایو هست وقتی باز کردی همون سینی سی دی رام رو که بکشید کل دستگاه میاد بیرون بعدش میتونیدکلا بازش کنید نهایتا یه نگاه ظاهری به بردش کنید که نسوخته باشه مقاومتی چیزی و بعد هم تمیز کاری که من برا خودم رو اینجوری بارها تحریک به دوباره کار کردن کردم
البته حتما از ویندوز اطمینان حاصل کنید مثلا با یه دیسک زنده ی لینووکس برید بالا و سی دی ها رو تست کنید

خیلی ممنون !الان سرم یکم مشغول کارهای دیگس .ولی حدودا یک ماه دیگه این دستورالعمل شما رو روی لپ تاپ انجام می دم و نتیجه شو همین جا میگم.(لپ تاپ بنده هم Dell هست)خیلی ممنون و سپاس از شما
(14 مرداد 1393 01:29 ق.ظ)نازین نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 مرداد 1393 12:34 ق.ظ)chaka نوشته شده توسط: [ -> ]منم یه همچین مشکلی با لب تابم دارم البته بعضی دی وی دی ها رو نمی خونه (احتمالا اونایی که با سرعت بالاتری رایت شده)مال من علتش ضعیف بودن سخت افزارمه .احتمالا مال شما هم همین طوره ......
ممنون!ایده ای برای رفع ندارید؟از یک External اش استاده می کنم !اما اونم برام بار اضافی شدهSmile
خواهش می کنم مال من که راه حلی نداره ........ اصولا مشکلی که از وقت خرید یک وسیله وجود داره باید بی خیال حل کردنش شد...... البته من همیشه یه کم تو دست کاری سخت افزار دست و دلم می لرزه....... اگر لپ تاپتون ۵۰۴۰ هست به همون اضافه بار رضایت بدید چون این لپ تاپ کلا درایو dvd ضعیفی داره من چند جای دیگه هم شنیدم... البته در حد پیشنهاده......Big GrinWink
لینک مرجع