تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: pdf های بسیار مهم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به جمع ۸۰۰۰ نفری سایت مانشت:

گشت و گذاری در پستهای قدیمی اعضای تالار نشون میدن که اکثریتشون ‌، بر سر مطالعه بعضی PDF‌ها( بخصوص منابع لاتین و زبان اصلی )متفق القول هستند‌،

بعنوان مثال ‌، اکثریت داوطلبین سالهای گذشته( چه موفق و چه ناموفق )بر سر مطالعه PDF لاتین کتاب CLRS اتفاق نظر دارند

از کلیه اعضا( بخصوص با تجربه تر‌ها )درخواست میشه در مورد اینکه علاوه بر این فایل‌، داوطلبین باید دیگه در مقابل کدام فایلها( لاتین و زبان اصلی )زانو بزنند نظر بدهند

بعضی دوستان ویرایش جدید و نسخه کامل هوش مصنوعی راسل رو هم پیشنهاد داده بودن ......

دیگه چه فایلهایی خیلی مهم محسوب میشند ؟
من با اینجور نسخه پیچیدن‌ها مخالفم بار‌ها هم گفتم. میتونید بگید "به نظر من......خوبه".
کتاب پیتر لینز نظریه زبان‌ها بخصوص نسخه‌های جدیدتر با تمرین‌های جدید فکر کنم خیلی مهمه
Digital Integrated Circuits is important Book for study on Digital Electronic (hardware major) and I need this book: -(
(26 مرداد 1390 04:18 ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]Digital Integrated Circuits is important Book for study on Digital Electronic (hardware major) and I need this book: -(
لطفا فارسی بنویسید.
لینک مرجع