تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام
لطفا با نظم و مرتب منابع مطالعاتیتون اعلام کنید
زبان عمومی : کتاب زبان عمومی از سری عمومی ارشد
ساختمان گسسته : پوران پژوهش
ساختمان داده : مقسمی
طراحی الگوریتم : مقسمی
مهندسی نرم افزار : پوران پژوهش
شبکه : پارسه - حقیقت
سیستم عامل : پارسه - حقیقت
هوش مصنوعی : پوران پژوهش
پایگاه داده : مقسمی
مدیریت : مبانی مدیریت - رابینز - ترجمه اعرابی
منابع دقیقا منابع من هست ولی من رتبم هیچ!من شبکه حقیقت فول بودم چرا نتونستم هیچی جواب بدم؟طراجی مقسمی کافیه یعنی؟
(22 اردیبهشت 1393 02:42 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]منابع دقیقا منابع من هست ولی من رتبم هیچ!من شبکه حقیقت فول بودم چرا نتونستم هیچی جواب بدم؟طراجی مقسمی کافیه یعنی؟
بستگی داره که زمینه‌ی خواندن چطور بوده؛ مثلاً قبل از اینکه درس رو بخوانید چند درصد بهش مسلط بودید؟
بعد هم نوع خوندن درس هست که ممکنه مناسب نباشه.
در آخر هم شرایط سر جلسه واقعاً تعیین کننده است.
سلام.
مهندسی نرم افزار --> جزوی اقای خلیلی فر.پنج تازدم.
ساختمان داده و طراحی الگوریتم جزوه ی اقای یوسفی، البته کتاباش با جزوهش خیلی فرق دارد، جزوهش خیلی کاملتره.ساختمان ۴ تا زدم.
طراحی یادم نیست.
پایگاه داده:کتاب اقای کیوانپور + کتاب روحانی. البته کتاب روحانی به نظرم اضافه بود. ولی کتاب اقای کیوانپور عالیه.شش تا درست.
گسسته:جزوهی اقای یوسفی.متاسفانه دو ماه به کنکور گسسته رو گذاشتم کنار!
سیستم عامل :کتاب حقیقت عالیه، اما من خیلی تو کنکور سوالات سیستم عاملو دست کم گرفتم.
هوش کتاب اقای طارمیان خوبه چون مثال حل شده در متن درس زیاده.۵ تا درست.
معماری :جزوی اجلالی + جزوهی یوسفی، متاسفانه اینم دو ماه به کنکور گذاشته بودم کنار.
شبکه:کتاب حقیقت لایه های پایین خوبه.لایه های بالا افتضاح+ جزوه شبکه۱ امیرکبیر+کتاب راس .ترجمه رسولی ها+ جزوه خلیلی فر+حل تمرین کتاب راس،باور کن جدی میگم.
جزوه یوسفی طراحی وساختمان کجا گیرمیاد؟جزوه شبکه امیرکبیر چی؟
(22 اردیبهشت 1393 03:00 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه یوسفی طراحی وساختمان کجا گیرمیاد؟جزوه شبکه امیرکبیر چی؟
منم دقیقا منابع آقای قلیزاده رو داشتم خصوصا درس شبکه کتاب پارسه فول بودم و لی برای کنکور هیچی نتونستم بزنم.
جزوه شبکه امیرکبیر برای دو سال پیش عالی بود و 5 سوال رو جواب میداد اما برای پارسال نه.
هر چند برای کنکور دکتری IT امسال، این جزوه کارا بود.
من روی حرفم که منبع خوندن وقت تلف کردنه هنوز هستم و پا فشاری می کنم. نویسنده منبع اصلا از سوالای کنکور بی خبر بوده ولی کتاب کنکوری کلا مطابق با سوالای کنکور طراحی شده. شما وقتی منبع می خونید یک گام عقب هستید اونم مشخص کردن مطالبی هست که مهم هستن !
(22 اردیبهشت 1393 07:26 ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]من روی حرفم که منبع خوندن وقت تلف کردنه هنوز هستم و پا فشاری می کنم. نویسنده منبع اصلا از سوالای کنکور بی خبر بوده ولی کتاب کنکوری کلا مطابق با سوالای کنکور طراحی شده. شما وقتی منبع می خونید یک گام عقب هستید اونم مشخص کردن مطالبی هست که مهم هستن !

البته یه مقدار بستگی به درس داره.
مثلاً تا دو سال پیش از 83 تا 92 یعنی ده سال، مرجع اصلی گسسته کتاب گریمالدی بود. سوال‌ها هم طوری بود که به زحمت زیاد میشد با کتاب کنکوری، به سه یا چهار سوال تو کنکور جواب داد. اما برا کنکور امسال وضعیت عوض شد؛ در واقع سبک سوالات عوض شد و من شخصاً یه مقدار غافل‌گیر شدم.

میخوام بگم که مثلاً همین گریمالدی یه کتاب فوق عالی برای گسسته هست اما ممکنه یهو اینطوری ما رو طراحان غافل‌گیر کنند Big Grin
ساختمان گسسته : پوران پژوهش

درمورد ساختمان گسسته حل تمرین های گریمالدی رو توصیه میکنم. من چون دیر شروع کرده بودم وقت نکردم همشو حل کنم. ولی میدونم توی چند سال کنکور هم از اون تمرین ها سوال اومده.

مهندسی نرم افزار : مدرسان شریف

شبکه : پارسه + جزوه دانشگاه امیرکبیر

سیستم عامل : مقسمی

هوش مصنوعی : پوران پژوهش

درمورد هوش مصنوعی هم به نظرم فصل های آخرش نیاز به استفاده از منابع بیشتری داره. خودم برای اینکه یاد بگیرم از فیلم های آموزشی استفاده کردم واسه اون فصل ها.

مدیریت : مبانی مدیریت رابینز ترجمه اعرابی

معماری : مقسمی

من چون پایه معماریم زیاد خوب نبود، علاوه بر اون کتاب، جاهایی که زیاد مشکل داشتم رو از فیلم های آموزشی دانشگاه شریف کمک گرفتم.
شماها که شبکه امیرکبیر رو خونیدی از کجا گیراوردید؟به ما هم بدید
(22 اردیبهشت 1393 10:35 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]شماها که شبکه امیرکبیر رو خونیدی از کجا گیراوردید؟به ما هم بدید

من تو همین مانشت دیده بودم جزوشو. احتمالا یه سرچ کنید پیدا میکنید.
زبان: کلا پایه زبانم خوب بود ولی چند تا درس از زبان عمومی پارسه رو خونده بودم و خیلی خوب بود به نظرم.
ساختمان گسسته : گسسته پوران بدون زدن تست هاش، (تصمیم گرفته بودم گسسته نزنم ولی سر کنکور 2 تا سوالش خیلی آسون بود زدم.)
مهندسی نرم افزار : مدرسان شریف
شبکه : جزوه کلاسی خودم تو دانشگاه (دکترخونساری) + حل سوالات کنکور توسط دکتر حقیقت که روزای آخر با خوندنشون روحیه گرفتم + چون ترم کنکور شبکه رو تو دانشگاه داشتم چند بخش اول شبکه راس و کروس رو خوندم.
سیستم عامل : مقسمی
هوش مصنوعی : تست نزدم، ولی ویدیو های رهنمون رو دیدم و چون ترم کنکور، هوش رو تو دانشگاه هم داشتم، کتاب راسل رو خوندم.
مدیریت : اصول مدیریت رضاییان + اصول مدیریت مقسمی و پرچ

کلا به علت زمان کمی که داشتم اصلا زیر بار کتابای حجیم نرفتم (مثلا برای مدیریت و نرم) و به نظرم ضرر نکردم.
زبان: کتاب English grammar in use و برای لغت هم 1100 - 504 - AWL (Academic word list

سیستم عامل:پارسه + کتاب مرجع سیلبرشاتس

پایگاه داده : پارسه

الگوریتم و ساختمان:پارسه + پوران + 600 مسئله دکتر قدسی + کتاب مرجع clrs

نرم افزار : پارسه + کتاب مرجع پرسمن

HeartHeartHeart

همین دیگه... موفق باشید....
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع