تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 55 آی تی - 177 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

۵۵ آی تی. درصدها:
۳۶ زبان
۷۵ مدیریت
۵۸ تخصصی
۲۰ مشترک (گند زدم اینوAngry )

به نظرتون دانشگاه تهران قبول می شم؟(روزانه یا شبانه فرقی نداره)
جریان این دانشکده ی علوم و فنون چیه؟

ضمنا برای دوستانی که بعدا مثل من می خوان از سایت استفاده کنند:

۱- من ۳ هفته برای کنکور خوندم. البته ۳ هفته کامل یعنی روزی ۷-۹ ساعت حداقل می خوندم. در مجموع ۱۴۰ ساعت خوندم.
۲- اکثر درس ها رو در دانشگاه خونده بودم ولی تسلط نداشتم. بیشتر باید تست می زدم
۳- به شدت توصیه می کنم اگر می خواید درس بخونید مثل من برید یه شهر دیگه و در آرامش درس بخونید. اینترنت رو قطع کنید تلفن هم جواب ندید!
۴- حتما حتما حتما حتما کنکورهای آزمایشی رو بدید شده توی خونه. من ندادم ولی سر کنکور مشابه آزمایشی ها زیاد بود.
۵- به جای این که مثل من چند هفته به کوب بخونید خوندن رو توی ۳-۴ ماه پخش کنید این طوری بیشتر یاد می گیرید و فشار روانی روتون کمتر هستش.
۶- رتبه های کنکور آزمایشی اصلا مهم نیست. توی آزمایشی ها من ۷۰-۸۰ می شدم(۲ تا البته بیشتر ندادم)

(22 اردیبهشت 1393 01:09 ق.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

۵۵ آی تی. درصدها:
۳۶ زبان
۷۵ مدیریت
۵۸ تخصصی
۲۰ مشترک (گند زدم اینوAngry )

به نظرتون دانشگاه تهران قبول می شم؟(روزانه یا شبانه فرقی نداره)
جریان این دانشکده ی علوم و فنون چیه؟

ضمنا برای دوستانی که بعدا مثل من می خوان از سایت استفاده کنند:

۱- من ۳ هفته برای کنکور خوندم. البته ۳ هفته کامل یعنی روزی ۷-۹ ساعت حداقل می خوندم. در مجموع ۱۴۰ ساعت خوندم.
۲- اکثر درس ها رو در دانشگاه خونده بودم ولی تسلط نداشتم. بیشتر باید تست می زدم
۳- به شدت توصیه می کنم اگر می خواید درس بخونید مثل من برید یه شهر دیگه و در آرامش درس بخونید. اینترنت رو قطع کنید تلفن هم جواب ندید!
۴- حتما حتما حتما حتما کنکورهای آزمایشی رو بدید شده توی خونه. من ندادم ولی سر کنکور مشابه آزمایشی ها زیاد بود.
۵- به جای این که مثل من چند هفته به کوب بخونید خوندن رو توی ۳-۴ ماه پخش کنید این طوری بیشتر یاد می گیرید و فشار روانی روتون کمتر هستش.
۶- رتبه های کنکور آزمایشی اصلا مهم نیست. توی آزمایشی ها من ۷۰-۸۰ می شدم(۲ تا البته بیشتر ندادم)

تبریک میگم خیلی عالیه
با 3 هفته خوندن! رتبه عالی بدس اوردین، خیلی تبریک میگم و ممنون بابت توضیحاتتون.
تبریک میگم ، آفرین
تبریک تبریک تبریکSmile

اینکه فرمودید فقط سه هفته خونده بودید.
1) فارغ التحصیل کدوم دانشگاهید؟
2)درسا رو تا چه میزان مسلط بودید؟ معدل موثرتون چند بوده؟

بروکار میکن مگو چیست کار. **** که سرمایه ی جاودانی ست کار
قرار نیست کسی با سه هفته خوندن این رتبه رو بیاره
تبریک میگم؛ درصدهای من مشابه شماست اما زبان رو شما خیلی بهتر زدید. البته معدل شما شاید بهتر باشه.

بازم تبریک میگم
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
(22 اردیبهشت 1393 12:41 ب.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک تبریک تبریکSmile

اینکه فرمودید فقط سه هفته خونده بودید.
۱) فارغ التحصیل کدوم دانشگاهید؟
۲)درسا رو تا چه میزان مسلط بودید؟ معدل موثرتون چند بوده؟

بروکار میکن مگو چیست کار. **** که سرمایه ی جاودانی ست کار

سلامBlush

1- شریف امسال هم درسم تموم می شه
2- درس های مهندسی نرم، پایگاه داده، الگوریتم، ساختار داده رو کامل مسلط بودم. درس های هوش مصنوعی و مدیریت رو اصلا ندیده بودم و در همون 2-3 هفته از اول تا آخر خوندمشون که اتفاقا هر دو رو خیلی هم خوب زدم(ایشالا توی یه تاپیک جدا تمام کتاب هایی که خوندم رو می نویسم سر فرصت). شبکه رو اصلا مسلط نبودم،2 تا زدم هر دو هم غلط بود دلیلش هم اینه که در دانشگاه ما شبکه به شکل دیگه ای تدریس می شه و سوالات کنکور معمولا انتقال داده است تا شبکه به جز کنکور 92. سیستم عامل رو اصلا تسلط نداشتم چون ترم 4 پاس کرده بودم و یادم رفته بود. تا جایی که شد خوندم و نصف سوالات رو زدم. گسسته رو تا حد خوبی مسلط بودم، زبان هم خب در همین حد 30-40 درصد تسلط داشتم و برای کنکور چیزی نخوندم.

در کل:
مهندسی نرم: خیلی خوب بلد بودم چون کتاب اصل انگلیسی pressman رو خونده بودم قبلا با این وجود خوب نزدم
الگوریتم: خیلی مسلط بودم و خوب هم زدم. البته به نظرم کلید مشکل زیاد داشت
ساختار داده: خیلی مسلط بودم و خوب هم زدم
پایگاه داده: خیلی مسلط بودم و خوب هم زدم
هوش مصنوعی: اول خوندن اصلا بلد نبودم ولی آخرش خیلی مسلط بودم و خوب هم زدم
مدیریت: اول خوندم اصلا بلد نبودم ولی آخرش کامل مسلط بودم و خوب هم زدم
شبکه: از اول تا آخر تسلط نداشتم و خیلی بد زدم
گسسته: تسلط داشتم ولی سئوالات واقعا سخت بود و خیلی بد زدم
سیستم عامل: تسلط نداشتم تا آخرش هم نداشتم و متوسط زدم
زبان: چون کتاب انگلیسی زیاد می خوندم تا حدودی بلد بودم ولی به نظرم زبان امسال خیلی سخت بود و خوب نزدم
معماری: کلا نزدم چون نمی خواستم امنیت یا شبکه برم
3- معدل موثر 17.21 بود

(22 اردیبهشت 1393 06:39 ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم؛ درصدهای من مشابه شماست اما زبان رو شما خیلی بهتر زدید. البته معدل شما شاید بهتر باشه.

بازم تبریک میگم

سلام

بله خیلی نزدیکه. البته غصه نخورید اون قدری دانشگاه ها با هم تفاوتی ندارند. به هر حال کنکور هم خیلی رقابتی شده و با ده بیست درصد اختلاف رتبت خیلی می تونه جا به جا بشه.
تبریک می گم بهتون

(22 اردیبهشت 1393 01:09 ق.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط: [ -> ]جریان این دانشکده ی علوم و فنون چیه؟
این دقیقا سوال منم هست، اینجا راجع بهش پرسیدم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(24 اردیبهشت 1393 09:49 ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم بهتون

(22 اردیبهشت 1393 01:09 ق.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون دانشگاه تهران قبول می شم؟(روزانه یا شبانه فرقی نداره)
آره قبولید، پارسال رتبه ۸۵ شبانه تهران قبول شده بود

(22 اردیبهشت 1393 01:09 ق.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط: [ -> ]جریان این دانشکده ی علوم و فنون چیه؟
این دقیقا سوال منم هست، اینجا راجع بهش پرسیدم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون از جوابتون. دانشکده ی علوم و فنون برای دانشگاه تهران هست که یک دانشکده ی بین رشته ای حساب می شه. مدرکش همون مدرک دانشگاه تهرانه ولی می نویسه از دانشکده ی علوم و فنون و دانشکده ی فنی نیست. لیست استادهاش رو نگاه می کردم دو سه تا خوب داشت ولی سطخ بقیه بالا به نظر نمی رسید حداقل از روز رزومه. سال 88 هم تاسیس شده تقاطع کارگر و رسالت هم هست محلش
مهندس فونیکس انتخاب رشته رو چیکار کردی؟شبکه اینا رو اول زدی یا IT رو ؟
با آرزوی موفقیت برای تک تک داوطلبین عزیز
لینک مرجع