تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمان اعلام نتایج اولیه ارشد 93 سراسری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
یکی ما رو Like کنه تاWinkSleepySmile
حداقل نتیجه کنکور بیادHeart
حالا خوبه اینجا هست آدم حرف میزنه یه کم از استرس کم میشه
امیدوارم همه راضی باشن از نتایج ( البته در واقعیت اینجوری بعیده که بشه )
ولی امید داشتن بد هم نیس..

از بچه های این فروم واقعا ممنونم . آدم روحیه میگیره .
Rolleyesتا
نتیجه کنکور بیادSmile
یکی ما رو Like کنهHeartWinkSmile
(16 اردیبهشت 1393 08:33 ب.ظ)AI. نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شما هم همچین حسی دارین یا من فقط اینجوری شدم >>>

۸ ماهـ کامل با انرژی و علاقه و مفید درس خوندم.
هدفم فقط رتبه تک رقمی و دانشگاه شریف و تهران بود.
حالا با نزدیک شدن به دیدن ثمره تلاش و نتایج، یه جورای اون اهمیت اولیه رو دیگه برام نداره!
نه اینکه کنکور خراب کرده باشم، کنکور خوب بود.
کلا اون شور و شوق و حال دیگه نیست.
رتبه تک رقمی و دو رقمی و چند رقمی به اون شکل دیگه اهمیتی نداره!
نه اینکه کلا مهم نباشه، مهمه، اما شور و شوق نداره!
میفهمی چی میگم؟
بچگی یادته میگفتن میخوایم برات یه اسباب بازی بخریم چه ذوقی می کردیم؟
طی دوران کنکور همون حس بود، خیلی خوب بود.
اما حالا که تموم شده اون شوق نیست! یه چیز عادیه!
حس میکنم دوران مطالعه با همه ی سختی و مشکلاتش با حال بود
و قشنگش این بود که یه کار حسابی و کامل انجام دادیم و جا نزدیم و تا تهـ تهش رفتیم...

بیخیال بچه ها !
این نیز بگذرد.
خودمون رو محدود به یه نتیجه کنکور نکنیم.
بچسبیم به زندگی کوفتی و حالشو ببریم!
بیاید زندگی رو با همه ی تلخی ها و کوفتی ها! و دردها و خوشی هاش ببلعیم و هر جوری که حال میکنیم، حال کنیم!!!
از این فرصت و وقفه ایجاد شده بهره ببرید و بترکونید، هفته دیگه نتایج میاد و یه دانشگاه توپ قبول می شید و همش باید درس بخونید تا ... !
خوش و موفق و سلامت باشید.

آورین Wink البته با امضات بیشتر حال کردم Smile
ﺍﻧﺪﻛﻲ ﺻﺒﺮ ﺳﺤﺮ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺍﺳﺖ خداوندا شکرت ....راضیم به رضای تو .
(16 اردیبهشت 1393 08:33 ب.ظ)AI. نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شما هم همچین حسی دارین یا من فقط اینجوری شدم >>>

دوس دارم بدونم بعد اینکه نتیجتو دیدی هم این حسو داری؟ Wink . عمرا ! این حس مقطعیه چون منم الان همین حس رو دارم

بچه ها یه اس ام اس واسم اومده نوشته 45 شدی، قضیه چیه؟ Big Grin
من اگه درصد مشترکم عوض شه زیر 100 میشم Big Grin که عوض نمیشه! پس میشه 250 تا 700 ! کلا خیالم راحته و استرسی ندارم برای همین! جدا شماها چرا استرس دارین؟!! Huh
(16 اردیبهشت 1393 09:26 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

دوس دارم بدونم بعد اینکه نتیجتو دیدی هم این حسو داری؟ Wink . عمرا ! این حس مقطعیه چون منم الان همین حس رو دارم

بچه ها یه اس ام اس واسم اومده نوشته ۴۵ شدی، قضیه چیه؟ Big Grin

خوبه دیگه از الان.رتبتو میدونی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عمق نگرانی های ما؛

فاصله ی ما را از خدا نشان می دهد ...

برای رسیدن به خدا ، نه کتابی نیازاست و نه راهنمایی
فقط کافی است: شعاع مهربانیت را روز به روز بیشتر کنی ،
آنقدر که روزی بتوانی همه را در آن جای دهی ،
آن وقت تا خدا فاصله ای نیست . . .
(16 اردیبهشت 1393 09:26 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

بچه ها یه اس ام اس واسم اومده نوشته ۴۵ شدی، قضیه چیه؟ Big Grin

به منم اس ام اس دادن شما یه رقمی شدی فردا تا دوشنبه هر روز یه شارژایرانسل اس ام اس کن به این شماره تا پیشگویی به حقیقت بپیوندهBig Grin
امضا:نوسترآداموسBig Grin
من رمزمو میدم هر کی مایل هست بره وقتی رتبه ها اومد، چک کنه بهم بگه
(16 اردیبهشت 1393 10:02 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه درصد مشترکم عوض شه زیر ۱۰۰ میشم Big Grin که عوض نمیشه! پس میشه ۲۵۰ تا ۷۰۰ ! کلا خیالم راحته و استرسی ندارم برای همین! جدا شماها چرا استرس دارین؟!! Huh

بنظرت عوض می شه؟
مشترک 3-4 تا سوال مشکل داشتن تو پاسخنامه که جواباشو مطمین بودم و کلی هم اینجا بحث شد
مدیریت و تخصصی هم همینطور..
ولی باز اون مشترکه مهمه .. من با پاسخنامه پارسه کلی امید دارم (که خداییش هم درست بود)

دوست عزیز شمام نگران نباش ایشالا مث پارسال درست میکنن و هر کی به هرچی واقعن حقشه میرسه

۸ ماهـ کامل با انرژی و علاقه و مفید درس خوندم.
هدفم فقط رتبه تک رقمی و دانشگاه شریف و تهران بود.
حالا با نزدیک شدن به دیدن ثمره تلاش و نتایج، یه جورای اون اهمیت اولیه رو دیگه برام نداره!
نه اینکه کنکور خراب کرده باشم، کنکور خوب بود.
کلا اون شور و شوق و حال دیگه نیست.
رتبه تک رقمی و دو رقمی و چند رقمی به اون شکل دیگه اهمیتی نداره!
نه اینکه کلا مهم نباشه، مهمه، اما شور و شوق نداره!
میفهمی چی میگم؟
بچگی یادته میگفتن میخوایم برات یه اسباب بازی بخریم چه ذوقی می کردیم؟
طی دوران کنکور همون حس بود، خیلی خوب بود.
اما حالا که تموم شده اون شوق نیست! یه چیز عادیه!
حس میکنم دوران مطالعه با همه ی سختی و مشکلاتش با حال بود
و قشنگش این بود که یه کار حسابی و کامل انجام دادیم و جا نزدیم و تا تهـ تهش رفتیم...

بیخیال بچه ها !
این نیز بگذرد.
خودمون رو محدود به یه نتیجه کنکور نکنیم.
بچسبیم به زندگی کوفتی و حالشو ببریم!
بیاید زندگی رو با همه ی تلخی ها و کوفتی ها! و دردها و خوشی هاش ببلعیم و هر جوری که حال میکنیم، حال کنیم!!!
از این فرصت و وقفه ایجاد شده بهره ببرید و بترکونید، چنذ وقت دیگه دانشجوی ارشد یه دانشگاه توپ می شید و همش باید درس بخونید تا ... !
خوش و موفق و سلامت باشید.

از یک ماه قبل از کنکور این حس رو داشتم
(16 اردیبهشت 1393 10:31 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:02 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه درصد مشترکم عوض شه زیر ۱۰۰ میشم Big Grin که عوض نمیشه! پس میشه ۲۵۰ تا ۷۰۰ ! کلا خیالم راحته و استرسی ندارم برای همین! جدا شماها چرا استرس دارین؟!! Huh

بنظرت عوض می شه؟
مشترک ۳-۴ تا سوال مشکل داشتن تو پاسخنامه که جواباشو مطمین بودم و کلی هم اینجا بحث شد
ولی باز اون مشترکه مهمه .. من با پاسخنامه پارسه کلی امید دارم (که خداییش هم درست بود)

دوست عزیز شمام نگران نباش ایشالا مث پارسال درست میکنن و هر کی به هرچی واقعن حقشه میرسه

به نظر من مدیریت یه سوال حذف میشه درصدم میشه 92 ! Big Grin چون کتاب رابینزو حفظ بودم و فقط دو تا سوالش مورد داشت!! ولی مشترک نظری ندارم امیدی هم به عوض شدنش ندارم!!

هنوزم هستن دوستانی که منفی میدن؟! Big Grin خواهر برادر من به چی منفی میدی خو حدقل بگو! Tongue
(16 اردیبهشت 1393 10:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:31 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]

بنظرت عوض می شه؟
مشترک ۳-۴ تا سوال مشکل داشتن تو پاسخنامه که جواباشو مطمین بودم و کلی هم اینجا بحث شد

به نظر من مدیریت یه سوال حذف میشه درصدم میشه ۹۲ ! Big Grin چون کتاب رابینزو حفظ بودم و فقط دو تا سوالش مورد داشت!! ولی مشترک نظری ندارم امیدی هم به عوض شدنش ندارم!!
اگر اون سوال مدیریت حدف بشه درصد منم میشه 72 Wink سوال اولم شاید تغییر کنه ها (1 درصد)
بابا مشترک که سوالاش تابلوتر از مدیریته بود...یا سوالای تخصصی ... همه شون باید اصلاح میشدن .. کلی بحث شد همینجا
اینا از قصده ینی؟؟ مشترک که درست نشه من امیدی ندارم .. ولی ایشالا اصلاح بشه .. اون موقه یحتمل به شبانه دانشگاهای تهران امیدوار باشم باز
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع