تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ارشد بدون کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
رشته من مهندسی نرم افزار هست و معدلم 18.5 است معدل اول هستم. میخواستم بدونم برای وارد شدن به کارشناسی ارشد بدون کنکور باید همین نرم افزار رو ادامه بدم یا آی تی هم میتونم برم؟
سوال دیگه که دارم با توجه به رشته ام که نرم افزار هست اگر کنکور آی تی بدم تاثیر 20 درصدی معدل برم احتساب میشه؟
در مورد پذیرش بدون کنکور مشکلی در مورد آی تی وجود نداره , میتونید از گرایشهای مربوط به آی تی هم انتخاب کنید .
(05 اردیبهشت 1393 10:10 ب.ظ)ebi7070 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
رشته من مهندسی نرم افزار هست و معدلم ۱۸/۵ است معدل اول هستم. میخواستم بدونم برای وارد شدن به کارشناسی ارشد بدون کنکور باید همین نرم افزار رو ادامه بدم یا آی تی هم میتونم برم؟
سوال دیگه که دارم با توجه به رشته ام که نرم افزار هست اگر کنکور آی تی بدم تاثیر ۲۰ درصدی معدل برم احتساب میشه؟

واسه رفتن بدون کنکور تو رشته های متبط مشکلی نیست
نظر من اینه که اگه دانشگاه کارشناسیتون زیاد خوب نیست معمولا دانشگاه طراز اول بدون کنکور قبول نمیشید
من پیشنهاد میکنم که کنکور بدید و از سهمیه استفاده کنید که در این صورت مثلا با رتبه حدود 200 تو کنکور آی تی رتبتون از 30 هم کمتر میشه در کل. چون هر دانشگاهی یه تعداد اینطوری میگیره ...
لینک مرجع