تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سوال 51 هر چند که من درست زدم ولی با حرف بچه ها موافقم که گزینه 2 هم توش h داشت که اصلا توی فرم صورت سوال نبود
سوال 59 رو اعتراض میزنم
سوال 96 هم گزینه 3 درسته نه 2
بچه ها خواهش روی سوالاتی که اینقد ضایع غلطن اعتراض کنید...
بچه ها تو قسمت اعتراض سنجش وقتی گزینه ی صحیح به اشتباه انتخاب شده کدوم تیکو زدید؟؟؟
(03 اسفند 1392 08:43 ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها تو قسمت اعتراض سنجش وقتی گزینه ی صحیح به اشتباه انتخاب شده کدوم تیکو زدید؟؟؟

به نظرم این سوال ها رو چون که سنجش برای همه باید حساب کنه، خودش درستش کنه اما من گزینه اول رو انتحاب کردم.
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
زبان سفید
ریاضی 2 تا غلط
مشترک 30% زدم
تخصصی 12.5% زدم
جایی قبول میشم
غیرانتفاعی یا شبانه ؟؟؟ Sad
(03 اسفند 1392 09:09 ب.ظ)hamidrezag نوشته شده توسط: [ -> ]زبان سفید
ریاضی ۲ تا غلط
مشترک ۳۰% زدم
تخصصی ۱۲/۵% زدم
جایی قبول میشم
غیرانتفاعی یا شبانه ؟؟؟ Sad

سلام ...آره حمید جان ...نگران هیچی نباش غیرانتفاعی یا شبانه قبولی
سوال 40 واضحه که گزینه 1 میشه. طبق استدلال پارسه
سوال 96 و 93 تخصصی نرم هم، گفته ی دوستان درسته.
سوال 94 تخصصی نرم، نمونه ش توو کتاب پرات و پوران حل شده. هر سه گزینه ی 1و3و4 درسته.
لینک اعتراض به سوالای سنجش کجاست؟
اینجوری که دوستان دارن اعتراض میزنن احتمالا درصد ها بین ۵۰ و -۱۰ متغیر خواهد بود!
بین ۳۳ و هیچ کدام همونطوری که یه عده استدلال کردن با توجه به حدودا زدن ۳۳ یه عده هم حدودا رو ندیدن و زدن هیچ کدام به هر شکلی فکر کنید حذف سوال به این سادگی واقعا نامردی هست چون هر کسی زده روش حساب کرده و شاید به جاش یه سوال دیگه که شک داشته رو جواب نداده. نهایتش اینه که جواب باید دو گزینه ای بشه نه اینکه حذفش کنند.
هم این سوال خیلی ساده بود هم سوال مدار منطقی که میگین خارح از سر فصل بود حذف اون هم بی انصافیه و نهایتا باید تاثیر مثبت بشه
امیدوارم همگی از اصلاح کلید سود ببریم
کسی میدونه کجا باید پاسخنامه سنجش اعتراض کرد؟!!!من که هرچی گشتم ندیدم..!!!
کسی میدونه کجا باید به پاسخنامه سنجش اعتراض کرد؟!!!من که هرچی گشتم ندیدم..!!!
من با جواب این سوالات مشکل دارم
مورد1:
40 چرا نشه 1
مورد2:
[undefined=undefined]46 چرا نشه 4؟ [/undefined]من شکلشو کشیدم دقیقا واسه 3 تاش میشد
مورد3:
[undefined=undefined]51اشکال تایپی داشت[/undefined] و من به دیگر گزینه ها توجه نکردم و زدم 2اونم باید حذف بشه قرار نیست که ما سر جلسه به این فکر کنیم که کدام سوال غلط است و آن را تصحیح کرده و سپس پاسخ دهیم
من همان لحظه گفتم یا غلطه اصلا حذف میشه یا همین 2 از همش غلط تر و ضایع تر است
مورد4:
سوال55 هم گزینه 4 که به عنوان پاسخ صحیح منظور شده است اشکالاتی دارد هیچ زبان منظمی نمیتواند غیر قطعی باشد_باید چنین میگفت که نمیتواند مستقل از متن غیر قطعی باشد_من باخودم چنین برداشت کردم که هر زبان منظم هم NFA,همDFAمتناظر با آن دارد پس این گزینه نمیتواند صحیح باشد
مورد5:
اینو خیلی مطمئن نیستم اما چرا سوال61 گزینه1 وabcنمیشه؟
مورد6:
اینو هم خیلی مطمئن نیستم اما 103چرا هیچکدام نمیشه؟

[undefined=undefined]
پاسخ62 با توجه به دفترچه Bچیست؟
پاسخ114 با توجه به دفترچه Bچیست؟[/undefined]
(01 اسفند 1392 09:02 ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۵۱ ساختمان داده ها جواب صحیح گزینه ۲ هستش (دفترچه A) صددرصد مطمئنم.
اصلا توگزینه ۲ گره h اومده که در صورت سوال تو پیش ترتیب h نداریم !!!! ، در ضمن گزینه های ۱و ۳و ۴ کاملا درستند
اینم حلش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تورو خدا اعتراض کنید حقی ناحق نشه

واقعا پیمایش پیش ترتیب گزینه اول که توی تصویر قرار دادید همون پیش ترتیب سوال میشه به نظرتون؟
(04 اسفند 1392 06:06 ب.ظ)موفق نوشته شده توسط: [ -> ]من همه سوالات مهندسی کامپیوتر رو گزینه "3" زدم . ۱۲۱ تا سوال همه گزینه" 3" ، بنظر شما چه نمره ای میارم ؟ منفی؟

من تو معماری و هوش همه رو زدم سه
معماری میشه صفر- 4 تا درست 12 تا غلط
هوش میشه منفی 6 یا 7 درصد- سه تا درست 13 تا غلط
دوستان یه سوال
یعنی واقعا احتمالش هست که سنجش کلیدی که اعلام کرده رو تغییر بده ؟ منظورم اینه که تو سالهای قبل مورد مشابهی بوده که سنجش کلید اولیشو تغییر داده باشه ؟
(04 اسفند 1392 11:46 ب.ظ)javad1369 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه سوال
یعنی واقعا احتمالش هست که سنجش کلیدی که اعلام کرده رو تغییر بده ؟ منظورم اینه که تو سالهای قبل مورد مشابهی بوده که سنجش کلید اولیشو تغییر داده باشه ؟

تقریبا هر سال چندتا کلید تغییر میکنه... حالا یا سوال غلطه یا گزینه هاش غلطند یا یک گزینه اشتباه در کلید اولیه اومده یا ... ولی تعدادش معمولا 2 ، 3 تا بوده...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع