تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] دانلود دفترچه شماره یک و دو آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دانلود دفترچه شماره یک و دو آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳
دمه همه کنکوریا گرم..
اااااا خیلی ممنون آقا شما از کجا آوردی؟؟؟ من هر جارو سرچ زدم نبودد به مام یاد بده Smile
واقعا از کجا اوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(25 بهمن 1392 05:59 ب.ظ)mostafat نوشته شده توسط: [ -> ]دانلود دفترچه شماره یک و دو آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳
دمه همه کنکوریا گرم..
ممنون عزیز
ممنون
کسی میدونه طبق سالا پیش و اینا کی کلیدا میاد طبق دفترچه ها جدا جدا میاد ؟
(25 بهمن 1392 07:06 ب.ظ)hoohoo نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون
کسی میدونه طبق سالا پیش و اینا کی کلیدا میاد طبق دفترچه ها جدا جدا میاد ؟

پارسال ۳۰ بهمن آمد

امساال اونطور که سنجش اطلاع رسانی کرده تا 1 اسفند میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سوال چرا باید الان در بیاد !!!!؟
پارسال کنکور دادیم بعد سه روز مدرسان گذاشت .....
پارسال هم یکی از دوستان خیلی زودتر از موسسات سوالات رو گذاشتند
این دلیل مناسبی بر ابهام اینکه چرا الان سوالات منتشر میشه نیست.
من قبلا هم گفتم شاید یکی تونسته کل دفترچه رو بیاره با خودش بیرون و سریع اسکن کرده منتشر کرده تا بالاخره لینکش به دست بچه های اینجا رسیده

پس بهتره با سوال اینکه چرا و چطور ... ؟ ذهن خودمون رو درگیر نکنیم
الان که بیکاریم بزارین ذهنمون به یه چیزی درگیر باشه Big Grin
ما فقط سوال کردیم خواستیم یاد بگیریم سال دیگه ما سوالارو زودتر بزاریم Wink
(25 بهمن 1392 08:43 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال هم یکی از دوستان خیلی زودتر از موسسات سوالات رو گذاشتند
این دلیل مناسبی بر ابهام اینکه چرا الان سوالات منتشر میشه نیست.
من قبلا هم گفتم شاید یکی تونسته کل دفترچه رو بیاره با خودش بیرون و سریع اسکن کرده منتشر کرده تا بالاخره لینکش به دست بچه های اینجا رسیده

پس بهتره با سوال اینکه چرا و چطور ... ؟ ذهن خودمون رو درگیر نکنیم

یه نگاه به تاریخ آزمون کنید
18 / 11 / 92
یعنی مال هفته پیش هست ... پس کسی اینا رو بعد آزمون امروز بیرون نیاورده
در ضمن اون کسی که این سوال ها رو گذاشت , گفت که دیشب خریده (راست یا دروغش با خود ایشون)
اخبار گفت جوایش یک اسفند میاد
(25 بهمن 1392 10:14 ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]یه نگاه به تاریخ آزمون کنید
۱۸ / ۱۱ / ۹۲
یعنی مال هفته پیش هست ... پس کسی اینا رو بعد آزمون بیرون نیاورده

معلومه که تاریخ هفته پیش بوده ! سوالات در این یک هفته در قرنطینه بودند . این همون دفترچه ای هست که امروز آزمون دادید باهاش . نگاه کردن به تاریخش چیزی رو مشخص نمیکنه

به هر جهت هر سال خیلی سریع سوالات منتشر میشه و خیلی سریع هم شایعه میشه که لو رفته بوده در حالی که اینطور نیست

شما که خودتون دارید میگید راست و دروغش پای خودش ، ما هم میگیم وقتی چنین چیزی مشخص نیست، بحث و شایعه پراکنی در موردش در مانشت کاملا غیر قابل قبول هست و قطعا برخورد میشه باهاش .
ممنون میشم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه
صحبتی بود خصوصی بفرمایید بنده در خدمتتون هستم

روی صحبتم با همه دوستان هست
از ظهر بارها من تذکر دادم و اقدام شده در این خصوص . هر گونه شایعه پراکنی در مانشت در این خصوص مساویست با از دست دادن حق ارسال و حذف ارسالهای مرتبط
پس ممنون میشم همکاری بفرمایید که ما شرمنده شما نشیم
ممنون
نمیشد اینارو زودتر انتشار میکردن
آقا با این بحث ها به جایی نمی رسیم خود کسی که سوالا رو گذاشته باید بیاد اگه دلش خواست بگه از کجا آورده سوالام بسته بندی تو قرنطینه استانداری ها بوده پس امکان لو رفتن تقریبا صفره بزارین خود مصطفی بیاد مشخص بشه فعلا خوشحال باشین بعد چند ماه آزادین برین کارایی که دلتون میخواست بکنین ... سینما ، فیلم، سریال هایی که رو کامپیوتر مونده اوووووو بترکونین Big Grin
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع