تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سال85 زبانهای difinite سوال۵۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا مکمل این زبان بسته س!!!!!!!!!!!!!
چرا بستار ستاره ش بسته نیست؟؟؟؟ تو تاپیک دوستان نظرات زیادی دادن (البته تاپیکش بسته شده)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینکه چرا تحت بستار ستاره بسته نیست که اونجا خیلی خوب توضیح دادند، من بهتر از اونها نمیتونم عرض کنم.
اما اینکه چرا تحت اجتماع بسته هست، برای اینکه یکی از زبانها به k حرف آخر واسبته است یعنی کافیه k حرف آخرش چک بشه، و یکی دیگه به 'K حرف آخر، میگیم اگر k از 'K بزرگتر بود، توی اجتماع شون کافیه k حرف آخر چک بشه و اگر نه کافیه 'K حرف آخر چک بشه، پس اینکار شدنی هست و زبان حاصل هم به تعداد مشخصی از حروف آخرش وابسته است.
(22 دى 1392 01:23 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه چرا تحت بستار ستاره بسته نیست که اونجا خیلی خوب توضیح دادند، من بهتر از اونها نمیتونم عرض کنم.
ولی تو همون تاپیک برای مثال نقض بستار ستاره ای رشته ای رو مثال زدند که بستار ستاره اونو تولید نمیکنه ( چون معنی بسته بودن برای یک عمل یعنی اینکه ما با استفاده از همون عمل اگر رشته ای تولید میکنم حاصل در زبان باشه زبان بسته س در غیر اینصورت نیست ) در حالی به نظرم جوابهایی که داده شده فقط عملکرد ماشین بستارو بررسی کردن یعنی چی پذیرش میکنه و این ربطی به اصل بسته بودن نداره ،
یه سوال دیگه من نمیدونم مکمل این زبان چی میشه ؟؟؟؟ اگه مکمل رو به صورت زبر حساب کنیم مکملش دیگه جزو زبان نیست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع