تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سال ۱۳۹۱سوال ۵۷-تعیین مستقل از متن بودن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با توجه به اینکه L2 ستقل از متن نیست پس گزاره د صحیح نمیباشد.چرا د کلید اعلام شده گزاره د نیز صحیح اعلام شده؟
سلام اشتباه بررسی کردین چون گزینه درست، گزینه ۲ ست که در کلید سنجش هم همین گزینه به عنوان گزینه درست اعلام شده .
(16 دى 1392 06:49 ب.ظ)s.zolfaghari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام اشتباه بررسی کردین چون گزینه درست، گزینه ۲ ست که در کلید سنجش هم همین گزینه به عنوان گزینه درست اعلام شده .

من نگفتم گزینه د.بلکه گفتم گزاره د اشتباه هست.
با توجه به اینکه L2 مستق از متن نیست.گزاره د اشتباهه.و چون کلید گزینه 2 اعلام شده عرضم این است که گزاره 2 نیز در گزینه 2 گنجانده شده که صحیح نیست.
سلام. خودتون دارید میگید L2 مستقل از متن نیست. پس توی مبحث نظریه زبانهای این سوال مشکل ندارید. عبارت [tex]P\Rightarrow Q[/tex] وقتی که P نادرست باشه بدون درنظر گرفتن Q، کل عبارت درست خواهد بود.

موفق باشید.
(17 دى 1392 06:11 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. خودتون دارید میگید L2 مستقل از متن نیست. پس توی مبحث نظریه زبانهای این سوال مشکل ندارید. عبارت [tex]P\Rightarrow Q[/tex] وقتی که P نادرست باشه بدون درنظر گرفتن Q، کل عبارت درست خواهد بود.

موفق باشید.

ممنون از پاسختون.افتاد قضیه.HeartHeartHeart
(18 دى 1392 02:22 ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 06:11 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. خودتون دارید میگید L2 مستقل از متن نیست. پس توی مبحث نظریه زبانهای این سوال مشکل ندارید. عبارت [tex]P\Rightarrow Q[/tex] وقتی که P نادرست باشه بدون درنظر گرفتن Q، کل عبارت درست خواهد بود.

موفق باشید.

ممنون از پاسختون.افتاد قضیه.HeartHeartHeart

منم همین اشتباه و کردم Big Grin
لینک مرجع