تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] آزمونهای آزمایشی رشته IT موسسه مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان اینم کل آزمونهایی که تا الان داشتیم
25% اول
25% دوم
50%
25% سوم
25% چهارم
100% اول

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

100% دوم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمون آخر

انشاالله بقیه رو هم اگه بتونم میزارم همین جا

دعای خیرتان کمکی است برای ادامه راه...
ممنووووووون، لطف کردید، ایشاا... موفق باشید
ممنون ازینکه وقت میزارید آزمون هارو در اختیار همه میزارید.
سلام. اگه دوستان آزمونهای کامپیوتر راهم برای دانلود بذارن ممنون میشم.
واقعا ازتون ممنونم

سپاس
دمت خیلی خیلی گرم...
واقعا لطف کردید ازتون ممنونیم.
چرا من هر وقت میام یه چی از پرشین گیگ دانلود کنم میگه بعدا تلاش کن. :-(
دوست عزیز واقعا ممنون اما میشه لطف کنی یه جا دیگه آپ کنی این پرشین گیگ کلا سروراش خوابیده
ممنون انشاالله قبول شیم جبران کنیم
(21 دى 1392 02:53 ب.ظ)friends نوشته شده توسط: [ -> ]چرا من هر وقت میام یه چی از پرشین گیگ دانلود کنم میگه بعدا تلاش کن. :-(

سلام بفرما
اینم لینک دانلود مستقیم از یه هاست دیگه

آزمون 100% دوم

یا حق.
(29 دى 1392 03:12 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]آزمون ۱۰۰% دوم

یا حق.

مرسی ی ی ی ی ی ی. خدا خیرت بده به خاطر زحمتی که میکشی
(29 دى 1392 03:12 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]آزمون ۱۰۰% دوم

یا حق.

حق یارت ممنون عزیز
explorer گرامی در صورتی که برات مقدور بود آزمون سوم مدرسان رو هم برامون آپلود کن، البته یه خورده زود بهمون برسون تا بتونیم قبل از کنکور تستهاشو بررسی کنیم. بازم بخاطر کارت ممنونم ازت.
موفق باشی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع