تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ITبا چه رتبه ای چه دانشگاهی ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام بچه‌ها من با 290 گرایش 1و 4 شبانه میارم؟اگه آره کجاها؟
(03 خرداد 1390 06:22 ب.ظ)gandomgun نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه‌ها من با 290 گرایش 1و 4 شبانه میارم؟اگه آره کجاها؟
دوست عزیز پارسال با 250 مجازی قبول شدن.امسال با توجه به افزایش ظرفیت‌ها نمی دونم.
خیلی بحث‌ها پراکنده شده!دوستان رشته آیتی بیان همینجا در مورد انتخاب رشته تبادل نظر کنیم.با توجه به لطفی که دانشگاه علم و صنعت امسال نسبت به خانم‌ها داشت به نظرتون تربیت مدرس بهتره یا خواجه نصیر؟
بچه‌ها نظرتون راجع به دانشگاه های صنعتی ارومیه و شهید باهنر کرمان چی هست؟خوبند؟
بروبچز بیاید اینجا بحث IT را داغ کنید لطفا
به نظر من بیاید در مورد گرایشهای آی تی بحث کنیم و اطلاعاتمونو روی هم بزریم.بعد انتخابرو یزنیم.اینطوری سوالای همه هم جواب داده میشه.
(03 خرداد 1390 08:41 ب.ظ)gandomgun نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها نظرتون راجع به دانشگاه های صنعتی ارومیه و شهید باهنر کرمان چی هست؟خوبند؟
دانشگاه باهنر از نظر کامپیوتر خیلی قوی نیست
بچه‌ها دانشگاه های الزهرا و قم چطوری هستند؟خیلی داغونن؟
(03 خرداد 1390 10:59 ب.ظ)yavar1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 خرداد 1390 08:41 ب.ظ)gandomgun نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها نظرتون راجع به دانشگاه های صنعتی ارومیه و شهید باهنر کرمان چی هست؟خوبند؟
دانشگاه باهنر از نظر کامپیوتر خیلی قوی نیست

ممنونم
لیسانس صنعتی ارومیه هم چندان تعریفی نداره...
به نظرتون میشه روی هم پوشانی گرایش‌ها حساب کرد؟
(03 خرداد 1390 08:25 ب.ظ)sajede نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به لطفی که دانشگاه علم و صنعت امسال نسبت به خانم‌ها داشت به نظرتون تربیت مدرس بهتره یا خواجه نصیر؟

منظورتون کدوم لطفه؟؟؟
(04 خرداد 1390 12:47 ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 خرداد 1390 08:25 ب.ظ)sajede نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به لطفی که دانشگاه علم و صنعت امسال نسبت به خانم‌ها داشت به نظرتون تربیت مدرس بهتره یا خواجه نصیر؟

منظورتون کدوم لطفه؟؟؟

8 آقا روزانه،2 خانم شبانه
به نظر شما برای تحصیلات ارشد در دانشگاه هایی مثل قم،صنعتی کرمان،ارومیه می تونیم به ارسال مقاله برای بورس خارج از کشور امیدوار باشیم؟
امروز فهمیدم شبانه حداقل 6-7 میلیون درمیاد تاره بدون خوابگاه و بقیه مسائلSad
دوستان به نظر شما ترتیب اینا چه جوری باشه بهتره؟
1)آی تی- تربیت مدرس -روزانه
2)مدیریت سیستم های اطلاعاتی-خواجه نصیر-روزانه
3)امنیت اطلاعات - مالک اشتر-روزانه

و بین الزهرا و شاهد کدوم در اولویت باشه؟
سلام دوستان
رتبه من 504 توی گرایش 1و 4 توی آی تی هستش و فکر کنم که عمرا شبانه رو بیارم و می خواستم بدونم که احتمال قبولی مجازی رو دارم یا نه ؟ من اطلاعاتی در مورد این رشته های مجازی توی سایت های دانشگاه شیراز و خواجه نصیر پیدا کردم حالا می خوان بدونم که ارزشش رو داره که هزینه ای بکنم و مجازی بخونم، البته این رشته‌ها سه برابر ظرفیت اعلام کردند و بعدا مصاحبه داره. در ضمن من سال دومی هست که امتحان می دم.
با تشکر
بچه‌ها کسی راجع به واحد بین الملل شریف و تهران تو کیش اطلاعاتی داره ؟ استاداش چطوره و مدرکش معتبر هست یا نه؟ مثلا بین شاهد و قم و بین الملل تهران و شرف کدوم بهتره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع