تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شروع شماره گذاری صفحات ورد از صفحه سوم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من word 2007 دارم و می خوام از صفحه‌ی سوم متنی که نوشتم شماره گذاری شروع بشه چیکار باید بکنم...؟؟؟؟؟Undecided
شما می تونید صفحاتتون رو بخش بندی (section) کنید و هر بخشی رو جدا شماره صفحه و کادر بدهید.
(04 آبان 1390 05:22 ب.ظ)yaali نوشته شده توسط: [ -> ]شما می تونید صفحاتتون رو بخش بندی (section) کنید و هر بخشی رو جدا شماره صفحه و کادر بدهید.

این section که میگین چه چوریه Blush
از این جا ایجاد می شه . (فایل پیوست)

اگه لازمه توضیحات بیشتری رو بدم
(04 آبان 1390 05:41 ب.ظ)yaali نوشته شده توسط: [ -> ]از این جا ایجاد می شه . (فایل پیوست)

اگه لازمه توضیحات بیشتری رو بدم

اینکه واسه اون section فقط page number تعیین کنم چه جوریه؟
می روید داخل section بعدش format page number رو میارید.
بعدش start رو روی شماره دلخواه می گذارید. (عکس ۱۱)
همچنین لینک شماره صفحه section فعلی رو باید با قبلی غیر فعال کنید. (عکس ۱۲)

حتی می توانید برای یک بخش اصلا شماره صفحه نگذارید.
(24 فروردین 1391 04:34 ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]اگر بخوام یک فایل ورد رو شماره گذاری کنم به این صورت که صفحه شماره ۱ ، صفحه ۵ فایل باشه باید چیکار کنم ؟؟
با section break میشه. با page break هم شاید بشه.
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین section break رو که چطوری می تونم این کار رو بکنم؟؟!!

Exclamation
(26 فروردین 1391 04:00 ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین section break رو که چطوری می تونم این کار رو بکنم؟؟!!

Exclamation
از page layout tabe توی بخش page setup فلش کنار breaks رو باز کنید بعد می تونید انتخاب کنید که page break باشه یا section break.
(26 فروردین 1391 04:00 ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین section break رو که چطوری می تونم این کار رو بکنم؟؟!!

Exclamation
برای تقسیم یک متن به بخشهای مختلف، کافی است در صفحه ای که می خواهیم بخش جدید شروع شود، کلیک کرده و از
Page Layout>Page Setup>Breaks گزینه ی continous را انتخاب کنیم.
با این کار بخش جدید از صفحه ی جاری شروع می شود.
برای اینکه در بخش جدید شماره گذاری از 1 شروع شود، در صفحه ی اول بخش جدید کلیک کنیم و از قسمت
Insert>Header&Footer>Page Number گزینه ی Format page number را انتخاب کرده و در قسمت page numbering پنجره ی باز شده گزینه ی Start at را فعال کرده و عدد 1 را در کادر روبه روی آن وارد کنیم.
سپس اقدام به شماره گذاری صفحه برای هر بخش کنید.
لینک مرجع