تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درآمد سایت های پربازدید مثه softgozar یا asandownload
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
کسی میدونه درآمد سایت هایی مثه softgozar یا asandownload یا امثال اینا ماهیانه چقده؟
درآمدشون فقط از تبلیغاتشون یا ....؟

ممنون
پاسخ نبود!
این سایتها رو نمیدونم اما offchi.ir ماهی 16 میلیون تومن!
یکی نیس بگه لازمس
تا اونجا که من خبر دارم از طریق تبلیغات و ثبت نام وی ای پی که پول می خواد
آخه شما فرض کنید من بگم ماهی 10 میلیون تومن! شما رو چی میخواین استناد کنید که حرفم درسته!؟ فکر میکنم از خودشون باید بپرسید که بنظر نمیرسه عضو مانشت باشند. این سایتها انجمن دارن عموما . فکر میکنم تو انجمنشون یک تاپیک جنجالی با همین موضوع بزنید به یک جوابه دست و پا شکسته ولی با درصد خطای کمتر برسید Smile
(28 مهر 1392 03:48 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]شما رو چی میخواین استناد کنید که حرفم درسته!؟

رو این که اینجا همه با حسن نیت به همدیگه پاسخ میدن Smile و ما به دوستانمون خوشبینیم و انتظار داریم کسی اطلاعات درستی از جایی نداره ، اطلاعات غلط به بقیه نده
به این استناد Smile
(28 مهر 1392 01:46 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]رو این که اینجا همه با حسن نیت به همدیگه پاسخ میدن Smile و ما به دوستانمون خوشبینیم و انتظار داریم کسی اطلاعات درستی از جایی نداره ، اطلاعات غلط به بقیه نده
به این استناد Smile

100% همینطوره. در مورده این نوع سایتها فکر میکنم فقط خوده صاحبینه سایت میتونن نظر بدن اونم به صورت تقریبی Smile
(28 مهر 1392 02:21 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]۱۰۰% همینطوره. در مورده این نوع سایتها فکر میکنم فقط خوده صاحبینه سایت میتونن نظر بدن اونم به صورت تقریبی Smile

Smile
بله درسته و البته دارندگان سایتهای مشابه
لینک مرجع