تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها،
این مجموعه رو از اینترنت گردآوری کردم، مطمئن باشید خیلی کمکتون میکنه. یه بار که کتابو خوندین شروع کنید و سعی کنید همه این مجموعه رو بررسی کنید. واسه ساختمان داده و الگوریتم عالیه.
همه سوالات و تمارین پاسخ تشریحی دارن.

لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام ، من دانلود کردم ، خیلی سوالهای جالب و خوبی هستش ، فقط نمیدونم چطور میشه به همه ی برنامه ها رسید ، هنوز جلد 2 ،clrs نگاه هم نکردم ، نمیدونم به همه میشه رسید یا نه.
خیلی خیلی ممنون
ممنون
اگه از دوستان کسی جای دیگه آپلود کنه ممنون میشم
واقعا بهدرد بخوره
ایشالا بشه همشو حل کنیم
ممنون
آقا خیلی ممنون... لطف بزرگی کردین
سلام
مر30 از فایل خوبی که قرار دادید.
سلام /
دوست ِ عزیز و ارزشمند ،
پست ها و پاسخ های ِ شما کمک بزرگی به من و دوستانی ک ِ اینجا هستند می کنه. ممنونـم گـرامی /
عالی بودددددد Smile تشکرررر
سلام
اگه میشه لینک منبع رو هم قرار بدید

ممنون
کسی 2013 و 14 رو داره؟ نتونستم پیداش کنم. فقط یه سایت بود که یوزر پسورد دانشجوهاشو میخواست برای دانلود
(13 آبان 1393 02:05 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی ۲۰۱۳ و ۱۴ رو داره؟ نتونستم پیداش کنم. فقط یه سایت بود که یوزر پسورد دانشجوهاشو میخواست برای دانلود
این 2013 هست پارسال یکی از بچه ها آپ کرده بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کسی میتونه ترجمه شده اش رو بزاره؟؟؟؟؟؟
(10 مهر 1392 11:30 ب.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها،
این مجموعه رو از اینترنت گردآوری کردم، مطمئن باشید خیلی کمکتون میکنه. یه بار که کتابو خوندین شروع کنید و سعی کنید همه این مجموعه رو بررسی کنید. واسه ساختمان داده و الگوریتم عالیه.
همه سوالات و تمارین پاسخ تشریحی دارن.

لینک دانلود:

ترجمه اش رو بزارید تو روخدا
سلام دوستان اگر از فارغ التحصیلان ارشد نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان کسی در گروه هست و علاقه به تدریس داره لطفا به آی دی elham13950523@ پیام بده
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع