تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: توزیع موضوعی تمامی دروس IT و کامپیوتر (92-85)به نقل از پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
تشکر فراوان

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
عالی بود. ممنون

برای آزاد همچین چیزی پیدا نمیشه؟؟؟
دم شما گرم
ییخشید این لینک خراب شده دیگه دانلود نمیشه لطفا اگه میشه لینک روعوض کنید ممنون
لینک تصحیح شد.....
قربانت شازده
(05 آبان 1392 10:39 ق.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 مهر 1392 03:38 ب.ظ)friends نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها این جدول توزیع موضوعی درس ها در ۷ سال گذشته هست که پارسه پس از کلی اصرار به من داد و از قدیم گفت زکات فایل به اشتراک گذاشتن آن استBig Grin حالشو ببرین..

یه کتابی هم هست از آقای خلیلی فر و آقای شیبانی انتشارات راهیان ارشد که تو یکی از فصلاش به همین صورت توزیع موضوعی را داده اون خیلی جامع تر و کاملتر تقریبا همه نکات لازمه را گفته دوستان میتونند ازش استفاده کنند به نظر من که خیلی خوبه

اسم کتابش چیه؟
(02 مرداد 1393 03:02 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آبان 1392 10:39 ق.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]یه کتابی هم هست از آقای خلیلی فر و آقای شیبانی انتشارات راهیان ارشد که تو یکی از فصلاش به همین صورت توزیع موضوعی را داده اون خیلی جامع تر و کاملتر تقریبا همه نکات لازمه را گفته دوستان میتونند ازش استفاده کنند به نظر من که خیلی خوبه

اسم کتابش چیه؟

فکر کنم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باشه.
(04 مرداد 1393 01:18 ب.ظ)shahin_cr7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مرداد 1393 03:02 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آبان 1392 10:39 ق.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]یه کتابی هم هست از آقای خلیلی فر و آقای شیبانی انتشارات راهیان ارشد که تو یکی از فصلاش به همین صورت توزیع موضوعی را داده اون خیلی جامع تر و کاملتر تقریبا همه نکات لازمه را گفته دوستان میتونند ازش استفاده کنند به نظر من که خیلی خوبه

اسم کتابش چیه؟

فکر کنم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باشه.

بله درسته ممنونم ازتون.
ممنون....خیلی به درد خورد.. Wink
خیلی ممنون جیگر
٩٣ اضافه نشده؟

Sent from my iPad using
دمت گرم سالار
کارتون عالیه بچه ها!!
دستتون طلا
واقعاعالی بود.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع