تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  attachment.php?aid=625]
ممنون سمانه خانوم
بچه هایی که تهران هستن اگه رفتن نمایشگاه وقسمتی هم دیدن که بدرد شهرستان‌ها میخوره (سایت مفیدی، مسابقه اینترنتی و ...) اطلاع بدن
اگه هیچی نبود لااقل بعدا عکس‌ها و فیلماتون رو از نمایشگاه بذارین
اصلاً می خواید لپ تاپ ببرم از اونجا زنده گزارش کنم؟ Big Grin
(10 اردیبهشت 1390 10:59 ق.ظ)54m4n3h نوشته شده توسط: [ -> ]من فردا میرم!
اصلاً می خواید لپ تاپ ببرم از اونجا زنده گزارش کنم؟ Big Grin

نه ممنون میشیم اگه عکس هاشو برامون بفرستی، این جوری کمتر حسودیمون میشه Big Grin
واسه منم یه دونه از اون بازی هایی که چند تا تیله‌ی شکل هم وقتی کنار هم قرار می گیرن می ترکن بگیرین!!!Big Grin
اینطور که دوستان با چند واسطه میگن بیشتر بازیهای ارائه شده بازیهای تولید شده داخلی است و اکثرا" در مورد جنگ اسلام و کفر جهانی!!! یک قسمت هم راجع به نر م افزارهای قرآنی برای بچه‌ها و ....
ظاهرا" وزارت ارشاد فیلتر خاصی در خصوص بازیها داره!!!
(10 اردیبهشت 1390 12:31 ب.ظ)فرنیا نوشته شده توسط: [ -> ]اینطور که دوستان با چند واسطه میگن بیشتر بازیهای ارائه شده بازیهای تولید شده داخلی است و اکثرا" در مورد جنگ اسلام و کفر جهانی!!! یک قسمت هم راجع به نر م افزارهای قرآنی برای بچه‌ها و ....
ظاهرا" وزارت ارشاد فیلتر خاصی در خصوص بازیها داره!!!
وقتی حجت الاسلام دکتر مینایی، رئیس بنیاد ملی بازی های رایانه ای باشه، نباید زیاد توقع داشت که غیر از این باشه!
بازی های داخلی خوب هم داریم! چند تا گروه هستند که خوب کار میکنن!
مثلاً بچه های تیم این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آدمای خفنی هستن! و بعضی گروه های دیگه! توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال یه سریاشون بودن!
حمایت از بازی سازان داخلی ارزشمنده! مخصوصاً اون هایی که کارشون خوبه!
اما متاسفانه این جا ایرانه و همه چیز بر ضوابط حاکمه!!!
به قول یکی از بچه‌ها میگفت اگه یه نفر یه بازی 2D بسازه که یه بچه میره یه سنگ برمیداره میزنه به یه سربازِ ... کلی ازش حمایت میشه، اما اگه یکی یه بازی 3D درست و حسابی بسازه که داستانش ربطی به این موضوعات نداشته باشه، سخت باهاش کنار میان!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
الان توی نمایشگاه هستم!
بازی سازهای ایرانی کاراشون رو عرضه می کنند
من نمی دونستم این همه بازی ایرانی داریم!
الان رفتم واسه تست دوبلوری ثبت نام کردم: دی
Smile
از بازی‌ها بگو
الان رفتیم کلی کینکت بازی کردیم کلی خوش گذشت جاتون خالی
منم می خوام....Sad
بازی های تولید داخل هم نسبتا خوب بودن
فکر نمی کردم بازی سازهای داخلی این قدر پیشرفت کرده باشن
البته بیشترشون هنوز توی بازار عرضه نشدن
(11 اردیبهشت 1390 01:51 ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]منم می خوام....Sad

منم حس تورو دارم
بیاین تا سال دیگه بریم برنامه های بازی خودمون رو بنویسیم
بعد سال آینده همزمان با هم این نمایشگاه یه نمایشگاه بازی سیار مانشت پشت یه کامیون برگزار میکنیم سی روزه هر روز توی یه استانWink
خوشا بحالتون‌، 54m4n3h
ما هم حس شما رو در حسرت شریکیم‌! موج و دیگران ...
درکل خوشحالیم که این جور فضا‌ها رونق بگیره نتایج عمیقی بر آیندگان داره !
(11 اردیبهشت 1390 02:01 ب.ظ)موج نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 اردیبهشت 1390 01:51 ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]منم می خوام....Sad

منم حس تورو دارم
بیاین تا سال دیگه بریم برنامه های بازی خودمون رو بنویسیم
بعد سال آینده همزمان با هم این نمایشگاه یه نمایشگاه بازی سیار مانشت پشت یه کامیون برگزار میکنیم سی روزه هر روز توی یه استانWink

من پایه ام!!
خوب چه بازیی بسازیم؟Tongue
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع