تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۶۴۰(یا ۲۶۰۴)+ سهمیه شاگرداولی - تجارت - شبانه خواجه نصیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
نتیجه ای که یکی از دوسام آورده به درخواست مدیران سایت یه تایپک واسش درست کردم!!!!HuhHuhHuhHuhHuhSad
من خودم 227 شدم باید برم شهید مدنی تبریز بخونم ایشونم باید برن تهران!!!!!!!!!1
میشه بگی ترازش چند بوده ؟!!!
یبار دیگه رتبشو میپرسی؟!
تبریک میگم موفق باشید
نمی دونم معجزه است یا بی کفایتی مسولین
(09 شهریور 1392 09:10 ب.ظ)abraham نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دونم معجزه است یا بی کفایتی مسولین
هیچ کدوم.
شیر تو شیر بودن مملکت.
من سهمیه ندارم با تقریبا همین رتبه مجازی نصیر هم نیاوردم که هیچ پردیس هم نیاوردم ! البته برای شبانه این رتبه خیلی خیلی بالاست!
تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با 2برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه 7-8 برابر من قبول شده!!
(09 شهریور 1392 10:47 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با ۲برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه ۷-۸ برابر من قبول شده!!
آقا مجید یعنی شما با رتبه 361 شبانه خواجه نصیر قبول شدید؟
(09 شهریور 1392 11:22 ب.ظ)mahshid1383 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1392 10:47 ب.ظ)majid_22 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم بهش ولی حق خیلیا مثل من خورده شده!!یکی از بچه ها با ۲برابر رتبه من تونست امنیت روزانه قبول بشه!!یعنی خدا عدالت کجاست. من ازین که دوستم قبول شد ناراحت نیستم اما از نتیجه خودم ناراحتم که چراااا... منم خواجه شبانه زدم حالا یکی با رتبه ۷-۸ برابر من قبول شده!!
آقا مجید یعنی شما با رتبه ۳۶۱ شبانه خواجه نصیر قبول شدید؟
نه دوست عزیز قبول نشدم دیگه!!
درسته که با دیدن این نتایج، خودمونی بگم، زورمون میاد!! Wink ولی بدونیم در حق ما هم بی عدالتی نشده، چرا که سهمیه ی این عزیزان جدای از سهمیه ی اعلام شده در دفترچه هست. پس این بی عدلتی نیست!! بی عدالتی اونجاست که نفر اول دانشگاه دمپایی سازی پشت کوه قلا نسبت به نفر سوم خواجه نصیر با رتبه ای 4و5 برابر بیشتر میتونه یه جای بهتر رو با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش!!!!! قبول بسه...

( فامیل دور: من دیگه حرفی ندارن!! Big Grin )
(10 شهریور 1392 12:12 ب.ظ)sajjad988 نوشته شده توسط: [ -> ]درسته که با دیدن این نتایج، خودمونی بگم، زورمون میاد!! Wink ولی بدونیم در حق ما هم بی عدالتی نشده، چرا که سهمیه ی این عزیزان جدای از سهمیه ی اعلام شده در دفترچه هست. پس این بی عدلتی نیست!! بی عدالتی اونجاست که نفر اول دانشگاه دمپایی سازی پشت کوه قلا نسبت به نفر سوم خواجه نصیر با رتبه ای ۴و۵ برابر بیشتر میتونه یه جای بهتر رو با استفاده از سهمیه شاگرد اولیش!!!!! قبول بسه...

( فامیل دور: من دیگه حرفی ندارن!! Big Grin )

اسمش اینه که سهمیه جداست ولی واقعیت اینه که جدا نیست و همه این حرف ها واسه بستن دهن ماست وگرنه اگر این سهمیه نباشه خوب اون ظرفیت هم به ظرفیت دفترچه اضافه میشه یعنی دانشگاهی که 10 نفر میگیره و 4 نفر شاگرد اولی اون موقع میتونه 14 نفر بگیره. حالا بنظرتون سهمیه اش جداست؟ دوما کسی که شاگرد سوم دانشگاه خواجه است بدون کنکور تو دانشگاه خودشون روزانه قبول میشه دیگه کنکور دادن و یکسال معطلی نداره.
(06 شهریور 1392 08:27 ق.ظ)haamidit نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
نتیجه ای که یکی از دوسام آورده به درخواست مدیران سایت یه تایپک واسش درست کردم!!!!HuhHuhHuhHuhHuhSad
من خودم ۲۲۷ شدم باید برم شهید مدنی تبریز بخونم ایشونم باید برن تهران!!!!!!!!!۱

کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
به نظر من غیر ممکنه بتونه خواجه نصیر قبول شه
بخصوص که امسال 90٪ کردن و شرایط قبولی برای شاگرد اولا سخت تر شده
شما ببین آخرین نفری که خواجه نصیر قبول شده یا همونایی که شبانش قبول شدن 90٪نمرشو حساب کن و ببین تو کارنامه بچه ها با این نمره تقریبا چه رتبه ای میشه
یه چیزی حدود رتبه 200 یا 300 و بیشتر از این نمیشه
با تشکر
(13 شهریور 1392 11:03 ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط: [ -> ]کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
بخصوص که امسال ۹۰٪ کردن و شرایط قبولی برای شاگرد اولا سخت تر شده
شما ببین آخرین نفری که خواجه نصیر قبول شده یا همونایی که شبانش قبول شدن ۹۰٪نمرشو حساب کن و ببین تو کارنامه بچه ها با این نمره تقریبا چه رتبه ای میشه
یه چیزی حدود رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰ و بیشتر از این نمیشه
با تشکر
اینطوری که شما هم میگید نیست تو همین جا کسی بوده که با 360 روزانه امیر کبیر قبول شده یا با 900 شبانه دانشگاه تهران یکی هم از بچه های نرم افزار با رتبه 1000 یه جای خوب قبول شده بود (الان دانشگاهش یادم نیست) فکر نکنم قبول شدن در شبانه خواجه با سهمیه شاگرد اولی رتبه زیر 1000 بخواهد شما به چیزهایی که سنجش میگه توجه نکنید به چیزهایی که خودتون میبینید توجه کنید.
(13 شهریور 1392 08:08 ب.ظ)se.va نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 شهریور 1392 11:03 ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط: [ -> ]کاش کارنامه اولیه و دومیشو میزاشتین تو سایت
بخصوص که امسال ۹۰٪ کردن و شرایط قبولی برای شاگرد اولا سخت تر شده
شما ببین آخرین نفری که خواجه نصیر قبول شده یا همونایی که شبانش قبول شدن ۹۰٪نمرشو حساب کن و ببین تو کارنامه بچه ها با این نمره تقریبا چه رتبه ای میشه
یه چیزی حدود رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰ و بیشتر از این نمیشه
با تشکر
اینطوری که شما هم میگید نیست تو همین جا کسی بوده که با ۳۶۰ روزانه امیر کبیر قبول شده یا با ۹۰۰ شبانه دانشگاه تهران یکی هم از بچه های نرم افزار با رتبه ۱۰۰۰ یه جای خوب قبول شده بود (الان دانشگاهش یادم نیست) فکر نکنم قبول شدن در شبانه خواجه با سهمیه شاگرد اولی رتبه زیر ۱۰۰۰ بخواهد شما به چیزهایی که سنجش میگه توجه نکنید به چیزهایی که خودتون میبینید توجه کنید.

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
من شکر خدا تا الان شاگرد اول کلاسمونم و پارسال هم آزمایشی شرکت کردم (کنکور92) و به لطف خدا رتبم 432 شد و فکر نمیکردم با 432 بتونم تهران قبول شم و بخصوص امسال که شنیدم بجای 80% شده 90% و با خودم میگفتم نباید زیاد رو سهمیم حساب باز کنمHuh
ولی الان که رتبه و قبولی بچه هارو میبینم و حرفایی که سنجش میزنه خداییش شاخ درآوردمHuh Huh
(15 شهریور 1392 01:36 ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط: [ -> ]اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
من شکر خدا تا الان شاگرد اول کلاسمونم و پارسال هم آزمایشی شرکت کردم (کنکور۹۲) و به لطف خدا رتبم ۴۳۲ شد و فکر نمیکردم با ۴۳۲ بتونم تهران قبول شم و بخصوص امسال که شنیدم بجای ۸۰% شده ۹۰% و با خودم میگفتم نباید زیاد رو سهمیم حساب باز کنمHuh
ولی الان که رتبه و قبولی بچه هارو میبینم و حرفایی که سنجش میزنه خداییش شاخ درآوردمHuh Huh

پس حتما به تلاشتون ادامه بدید قطعا اگر تا دو سال دیگه این سهمیه رو برندارند شما شریف یا امیرکبیر قبولید البته نه با این رتبه! من با توجه به اینکه آزمایشی رتبتون شده 400 فکر کنم کنکور اصلی رتبتون ایشالا زیر 200 خواهد بود (یا اگه بدشانسی نیارید دو رقمی )
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع