تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 216 علوم کامپیوتر- روزانه شهید بهشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(05 شهریور 1392 03:21 ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط: [ -> ]برای همه آزوی موفقیت میکنم . فقط نفهمیدم شما الان دارید تبریک میگین یا تحقیر میکنید !!!!
من که قصد تحقیر نداشتم به هر حال شما 8 ترم زحمت کشیدین شاگرد اول شدین ، بعدش هم ظرفیت شاگرد اول ها از ظرفیت بدون سهمیه ها جداست پس حقی از اونها ضایع نشده.

فقط بهتره بنویسید 216 و سهمیه رتبه اولی که سال بعد اگه یه نفر رتبه اش نزدیک شما شد فکر نکنه شهیدبهشتی قبول میشه ...

من خودم ورودی 90 علوم کامپیوتر شهیدبهشتی هستم و رتبه ام هم 52 شده بود ، اگر سوالی در مورد دانشگاه و اساتید داشتید بهم پ.خ بدین ، به عنوان سال بالایی می تونم تجربیاتم رو در اختیارتون بگذارم. Smile
تبریک می گم بهتون انشاالله موفق باشید.
(05 شهریور 1392 04:55 ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 شهریور 1392 03:21 ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط: [ -> ]برای همه آزوی موفقیت میکنم . فقط نفهمیدم شما الان دارید تبریک میگین یا تحقیر میکنید !!!!
من که قصد تحقیر نداشتم به هر حال شما 8 ترم زحمت کشیدین شاگرد اول شدین ، بعدش هم ظرفیت شاگرد اول ها از ظرفیت بدون سهمیه ها جداست پس حقی از اونها ضایع نشده.

فقط بهتره بنویسید 216 و سهمیه رتبه اولی که سال بعد اگه یه نفر رتبه اش نزدیک شما شد فکر نکنه شهیدبهشتی قبول میشه ...

من خودم ورودی 90 علوم کامپیوتر شهیدبهشتی هستم و رتبه ام هم 52 شده بود ، اگر سوالی در مورد دانشگاه و اساتید داشتید بهم پ.خ بدین ، به عنوان سال بالایی می تونم تجربیاتم رو در اختیارتون بگذارم. Smile

متشکرم
به روی چشم
قطعا استفاده میکنم
تبریک میگم ...
جدا شما چرا فکر کردین یه گزیه از بین تحقیر یا تبریکه؟؟؟ تحقیر برای چی آخه؟!!! اگه ایرادی هم کسی بخواد بگیره به قانو تراشاست نه به بچه هایی که زحمت میکشن و نتیجه زحماتشونم میبینن بالطبع

من مطمئنم این روزا اینجا و سایر پستای مشابه همه اولا میان که تبریک بگن و دوما میان که برای شیرینی چانه زنی کنن! مورد سومی نداره دیگه Big Grin

به هرحال موفق باشین.
خیلی ممنون Smile
تبریک ایشالا همیشه موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع