تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در نرم افزار Team Viwer
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
منظور از این جمله در مورد نرم افزار Team Viwer چیست ، یعنی کجا نمیشه استفاده کرد (قسمت بولد شده)

مزیت بزرگ این نرم افزار این است که هیچ نیازی به داشتن ادرس IP از نوع Valid نداریم.

نکته منفی این نرم افزار این است که در یک شبکه محلی قابل استفاده نیست
تا جایی که من می دونم
امکان remote desktop که ویندوز ارائه می کنه فقط در محیط شبکه قابل استفاده هست و برای رفع این محدودیت ، نرم افزار teamViewer و نرم افزارهای مشابه اون برای فراهم کردن امکانات دسترسی ریموت به سایر سیستم ها از طریق اینترنت و بدون محدودیت شبکه تولید شدن
خوب حالا اینکه میگه در یک شبکه محلی کار نمی کنه به خاطر اینه که در اصل برای ارتباط از طریق اینترنت ایجاد شده. و برای یافتن ID و پسورد سیستم مقصد از هسته اینترنتیش استفاده می کنه و بدون اتصال به اینترنت عملا کارایی نداره
(03 تير 1392 02:30 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]تا جایی که من می دونم
امکان remote desktop که ویندوز ارائه می کنه فقط در محیط شبکه قابل استفاده هست و برای رفع این محدودیت ، نرم افزار teamViewer و نرم افزارهای مشابه اون برای فراهم کردن امکانات دسترسی ریموت به سایر سیستم ها از طریق اینترنت و بدون محدودیت شبکه تولید شدن
خوب حالا اینکه میگه در یک شبکه محلی کار نمی کنه به خاطر اینه که در اصل برای ارتباط از طریق اینترنت ایجاد شده. و برای یافتن ID و پسورد سیستم مقصد از هسته اینترنتیش استفاده می کنه و بدون اتصال به اینترنت عملا کارایی نداره
ممنون از پاسختون

من فکر کنم که
در Remote Desktop حتما باید IP کامپیوتر Client یا همون مقصد رو بدونیم ولی در Team Viwer نیازی به دانستن ادرس IP کامپیوتر Client نیست وبقول شما از هسته اینترفیس استفاده میکند.

ودرمورد جمله اینکه Team Viwer در یک شبکه محلی کار نمی کند
فکر کنم منظورش اینکه اگر دو کامپیوتر که در خانه توسط کابل شبکه بهمدیگر وصل هستند نمی توان از طریق نرم افزار Team Viwer از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر وصل شد
ولی میشه از طریق Remote Desktop در این حالت بهمدیگر وصل شد.

نمی دونم نتیجه گیری من درسته یا نه ، اگه ممکنه راهنمایی کنید.
remote desktop آی پی باید داشته باشید
برای کار با team viewer هم آی پی لازم نیست وارد کنید و فقط ای دی و پسورد رو وارد میکنید. در شبکه ی محلی هم در صورتی که کلاینت مورد نظر اینترنت داشته باشه میشه ازش استفاده کرد اما اگر به اینترنت وصل نباشه تو شبکه محلی نمیشه ازش استفاده کرد
لینک مرجع