تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ویروسی شدن آنتی ویروس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
من آنتی ویروس نود رو دارم و همیشه آپدیت میکنم سیستم رو اسکن میکنم. ویندوز رو هم تازه عوض کردم. سونه. اما باز ویروس داره!!
ممکنه آنتی ویروس، ویروسی شده باشه؟ از کجا بدونم؟ باید چیکار کنم؟
سلام.

از کجا میفهمی که هنوزم ویروس داره؟
نمیدونم. خودم که چیز عجیبی ندیدم!! داداشم میگه فیلترشکن رو دیر باز میکنه و کند هست. کول دیسک رو ریموو نمیکنه!
من خودم میگم بخاطر این هست که ویندوزم سونه!! درسته؟
(16 خرداد 1392 09:26 ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]من خودم میگم بخاطر این هست که ویندوزم سونه!! درسته؟
شاید ویندوزت مشکلی واسش پیش اومده !! ببین بخش system restore میتونی بری و ویندوزت رو به اون روزی که مطمئنی خوب کار میکرده برگردونی!؟

اگر مشکل وقت و حوصله نصب نرم افزار هایی که روی سیستمت نداری رو به نظرم ویندوز عوض کن!(من خودمم چند وقتیه سیستمم البته ویندوزش یه مشکلی واسش پیش اومده اما از بس نرم افزار روش دارم فعلا حوصله عوض کردنشو ندارم Big Grin ) بعدش بلافاصله آنتی ویروس و آپدیت کردن اون چون اینجور دیگه مطمئنی میشی مشکل از چیه!
از دیسک نجات یه آنتی ویروس استفاده کن که از طریق داس اسکن کنه بعد ویندوز رو عوض کن بعد آنتی ویروس رو از روی سی دی نصب کن بعد آپش کن بعد اسکن آل !!!
سلام دوست من
اول از همه بگم که آنتی ویروس Bitdefender بهترین آنتی ویروس سال 2012 شناخته شده منم تازگی نصبش کردم سیستمو هم سنگین نکرده.(البته نمیخوام حرف دوستمون که گفته کسپر خوبه رو تکذیب کنم هر آنتی ویروس یه مزایایی داره )

حالا اگه به این آنتی ویروس دسترسی نداری ، میتونی این نرم افزار رو هم دانلود کنی ، یکی از مشکلای من با این حل شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی
(16 خرداد 1392 04:00 ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من
اول از همه بگم که آنتی ویروس Bitdefender بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۲ شناخته شده منم تازگی نصبش کردم سیستمو هم سنگین نکرده.(البته نمیخوام حرف دوستمون که گفته کسپر خوبه رو تکذیب کنم هر آنتی ویروس یه مزایایی داره )

حالا اگه به این آنتی ویروس دسترسی نداری ، میتونی این نرم افزار رو هم دانلود کنی ، یکی از مشکلای من با این حل شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
یعنی شما این با یه انتی ویروس دیگه نصب کردید؟Huh
دوستان یه ویروسی هست بنام System care Antivirus، این برنامه انتی ویروس نیست، اشتباه نگیرید. چندروز پیش یه الرتی سیستم داد که می خواد این برنامه رو نصب کنه، تایید رو که زدم کلا سیستم بهم ریخت. دقیقا ادا و اتواری در میاره که این انتی ویروسا در میارن. Smile مثلا سیستم رو اسکن می کنه و یهو میگه ۲۰ ۲۵ تا warm و ... پیدا میکنه. تمام فایلهایی با پسوند com , exe رو قفل میکنه (وقتی اجرا کنید system not responding اجرا میشه) جستجو که کردم دیدم این خودش ویروس هست و روش پاک کردنش هم از safe mode انجام میشه و نیاز به نصب ۳ تا نرم افزار برای پاک کردن این ویروس هست.
مراقب سیستم هاتون باشید.
(16 خرداد 1392 04:26 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
بله آنتی ویروس مایکروسافته .
نــــــــــــــــــــــــه من کی گفتم اینو با یه آنتی ویروس دیگه نصب کردم؟؟؟؟ اصلا نصب نمیشه
گفتم اگه این آنتی ویروسو نداری میتونی واسه مایکروسافت رو دانلود کنی.شاید مشکل حل بشه
(16 خرداد 1392 05:37 ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 خرداد 1392 04:26 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
بله آنتی ویروس مایکروسافته .
نــــــــــــــــــــــــه من کی گفتم اینو با یه آنتی ویروس دیگه نصب کردم؟؟؟؟ اصلا نصب نمیشه
گفتم اگه این آنتی ویروسو نداری میتونی واسه مایکروسافت رو دانلود کنی.شاید مشکل حل بشه

ببخشید من اشتباه متوجه شدمBig GrinBig Grin
انگار چاره ای جز عوض کردن ویندوز ندارم!! آخه تازه عوض کردم!!!!!!!!!
لینک مرجع