تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود کتاب Foundations of Algorithms 4th
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این کتاب هم فکر نکنم در اینترنت منتشر شده باشد.(حداقل تا چند ماه پیش)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Enjoy
سلام

فصل اولش رو خوندم. بنظرم نثر شیوایی داره. کاش صفحاتش عکس(اسکن) نبود و میشد کلمات سخت رو کپی کرد و از دیکشنری استفاده کرد(بجای تایپ کردن)

بنظرتون قیمتش چنده از نمایشگاه بخرم؟

ممنون
مگه این کتاب نیپولیتان نیست که با اقای نعیم پور نوشته شده؟
سلام

آره. کیومرث نعیم پور.چطور؟
(13 اردیبهشت 1392 11:41 ق.ظ)hp1361 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

هیچ . تو نت سرچ کردم . اسمش اومد . من فکر کردم منظور ایجاد کننده تاپیک یه کتاب جدیده ، شاید منظورشون ویراست بوده .
من این ویراستش رو نخوندم اما ویراست های قبلیش رو خوندم.
برای کنکور خیلی مناسب نیست اما برای یادگیری خیلی عالیه Smile
از ایجاد کننده تاپیک هم تشکر میکنم .
چرا برای کنکور مناسب نیست؟ حجمش؟
(13 اردیبهشت 1392 11:49 ق.ظ)hp1361 نوشته شده توسط: [ -> ]چرا برای کنکور مناسب نیست؟ حجمش؟

نه که مناسب نیست ، اگه بخواید یه کتاب بخونید کرمن بهتره چون سوالات رو شبیه اون میدن
اما من خودم با این کتاب طراحی الگوریتم رو یاد گرفتم و بنظرم شیوه بیان مطلبش خیلی ساده و خوب بود
از لحاظ ساختاری هم بنظرم بهتره تا CLRS مثلا اومده تمام الگوریتم های پویا رو در کنار هم آورده برعکس کتاب CLRS.
البته CLRS برای کسایی که میخوان حرفه ای بخونن ، خیلی دلچسب هست .
(13 اردیبهشت 1392 11:30 ق.ظ)hp1361 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

فصل اولش رو خوندم. بنظرم نثر شیوایی داره. کاش صفحاتش عکس(اسکن) نبود و میشد کلمات سخت رو کپی کرد و از دیکشنری استفاده کرد(بجای تایپ کردن)

سلام.

از Google Books دانلود شده و متاسفانه نهایت کیفیتش همین بود و نمی شد OCR زد.

(13 اردیبهشت 1392 11:47 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 اردیبهشت 1392 11:41 ق.ظ)hp1361 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

من فکر کردم منظور ایجاد کننده تاپیک یه کتاب جدیده ، شاید منظورشون ویراست بوده

بله منظورم ویراست بود.
(13 اردیبهشت 1392 12:30 ق.ظ)jazana نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب هم فکر نکنم در اینترنت منتشر شده باشد.(حداقل تا چند ماه پیش)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Enjoy

لینکش منقضی شده
لینک مرجع