تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بیان احساس قبل آزمون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
این تایپینگ رو برای بیان احساسمون قبل از آزمونه
من الان 2 روزه یه حس بدی گرفتم نمیدونم چرا همش فک میکنم قبول نمیشم اصلا حس درس خوندن ندارم.البته آزمون 88 را با اولین بار رویت میانگین حدود 28 درصد زدم که با همین رتبه زیر 300 آورده بودن خودم یکی از دلایلشو نخوندن زبان و سیستم عامل و خوندن 50 درصدی معماری و ریاضی مهندسی میدونم و دیگه بقیه رو 70 درصد مسلطم خصوصا داده منطقی و نظریه با محاسبات و هوش. میخام از الان تا 4 شنبه مرور کنم . شاید باورتون نشه با وصفی امسال نسبت به پارسال خیلی خوندم تو بهمن با کلیشه تمرکزمو بهم زدن.من تنها امیدم پیش خدایه. منتظر نظر دوستانم
دکتر منتظر نظرتونم
اینکه هر کدوم از ما در یکی از درسها قوی‌تر و در برخی ضعیفتریم یک واقعیته که باید قبولش کنیم.
خیلی‌ها هستند روی برخی دروس حساب باز نکردن و روی بقیه چرا
پس زیاد خودتون رو اذیت نکنید.
حس شخصیه بنده‌، تهوعه، تهوع
من از وضعیت فعلی به شدت ناراضی‌ام و این 3300 تومن چنان فشاری به من وارد کرده که مو وادار به تهوع کرده
حالم از این آزمون که دارم می دم به هم می خوره، گرچه شاید مرتبط با احساس شما نیست اما احساس شخصی منه
شما هم سعی کن استرس نداشته باشی، به موقع بخواب این یکی دو روز رو و چای و نوشیدنی زیاد بخور کمک می کنه
تحت هیچ شرایطی به آزمون و سوالات فکر نکن
اولین اقدام در جهت اینکه توی ذهنت بگذرونی که چه سوال ممکنه بیاد باعث ایجاد استرس شدید می شه
به کتابها فکر نکن
حین دوره کردنهای آخرت فقط به مطالب فکر کن و اونچه داری دوره می کنی
به چیزهایی که نرسیدی بخونی حتی یک لحظه فکر نکن
موفق باشی
من هم واقعا حوصله خوندن ندارم دیگه فایده ای‌ام نداره ....شب‌ها همش خواب سوالای کنکور میبینمBig Grin ...دارم دیونه میشم... امیدوارم زودتر تموم بشه.... فکر میکنم بیخود 5ماه وقت گذاشتم لااقل دنبال یک شغل مناسب می گشتم بهتر بود( چون بعد اینکه یک سال بیشتر از تمام شدن دوره مزخرف تحصیلات گذشته ....)
سلام بچه ها
این طوری فکز نکنین؟
مگه شما چی از اونایی که هر سال با رتبه‌ی خوب قبول می شن کم دارین؟به خودتون اعتماد داشته باشین!!
من مطمئنم مانشتی‌ها همه رتبه های خوب می آرن!
نگران نباشین و به خدا توکل کنین و به خودتون ایمان داشته باشین!
منم حوصله درس خوندن ندارم

صبح‌ها لحظه شماری میکنم ظهر بشه که بخوابم . عصرا دیر بیدار میشم . باز دوباره لحظه شماری میکنم که شب بشه که برم بخوابم . استرسم کمتر از روزای قبله . یه جاهایی ضعف دارم ولی میدونم همه تلاشم رو کردم و عذاب وجدان هم ندارم .

تلاش میکنم که آرامش بیشتری داشته باشم چون ذهن آرام قدرت تمرکز و خلاقیتش بیشتر تا یه ذهن عصبی.

توکل هم بی تاثیر نیست . شرایط روز کنکور واسه همه یکسانه . آمادگی پذیرش هر نتیجه ای رو هم دارم.
همش میگفتم کاش زودتر امتحان می دادیم حالا می گم کاش یه چند روزی بیشتر وقت داشتیم.
حس خوبی نیست هنوز مرورم تموم نشده بدتر از همه اینکه دیگه دلم نمی خوادطرف کتابام برم.
نرمال نرمال هستم و شوق عجیبی دارم سوالات رو ببینم و تند تند حل کنم نه احساس کمبود وقت دارم نه اضافه وقت فکر میکنم وقتشه ازمون رو بدیم دیگه کافیه
میدونید من بیشتر از همه چی الان داره اعصابمو خورد میکنه؟!
این بی برنامگی.
اینکه یهو هرکاری دلشون میخواد میکنن،یادمه کنکور کاردانی به کارشناسی هم که دادم سال 87 یهو برداشتن تعداد سوالارو کم کردن،الانم دفترچه هارو با هم میدن،آخه شما که میخواستین این کارو کنین حداقل2_1 ماه زودتر میگفتین تو این همه آزمون آزمایشی که دادیم دفترچه هارو باهم میزدیم ببینیم چی میشه،الان احساس خوبی ندارم،مطمئنا اگه میدونستم اینجوریه شرایط درس خودندم فرق میکرد،رو ریاضیها بیشتر وقت میذاشتم،الانم از صبح نشستم پا لبتاپ تا یه کارت پرینت بگیرم،اون 3300 اضافی واقعا زور داشت!(مخصوصا برا منکه مجبور شدم 6600 بدم ولی آیتیو نمیرم)
منم زیاد حوصله خوندم ندارم.البته هنوز دوره هامم تموم نشده.
استرس دارم!
نمی دونم این یکی شدن دفترچه‌ها به نفعمونه یا نه؟
(25 بهمن 1389 03:41 ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دونم این یکی شدن دفترچه‌ها به نفعمونه یا نه؟
به نظر من اونایی که زبانشون خوب نیس و رو ریاضیها وقت گذاشتن خیلی به نفعشون شد و اونایی که زبانشون خوبه و ریاضی زیاد نخوندن به ضررشون،کلا اینکه یهو اینکارو کردن غیر عادلانه بود.
روحیه‌ام عالیه،هر چی مصلحتم باشه پیش میاد ،شبا به تنها چیزی که فکر نمیکنم کنکور
به این فکر میکنم بعد از کنکور کدوم کارام انجام بدم بهتره .منتظرم هر چه زودتر کار جدیدم شروع کنم
که این کار جدید پروژه پایانیمه
Relax Relax more Relax
منم حالم اصلا خوب نیست همش فکر میکنم اگه قبول نشم چی میشه اخه خیلی زحمت کشیدم از همه چیز گذشتم چقدر بیداری کشیدم و دلم میخواست 5 دقیقه بیشتر بخوابم اما حتی یکبارم نذاشتم تسلیم بشم و سختی را تحمل کردم بعضی وقتها فکر میکنم اگه اصلا مجاز نشم چه فرقی با کسی دارم که همین طوری امتحان داده یک ساعتم نخونده اونم مجاز نشده تنها امیدم به خداست ازش میخوام که به همه مون کمک کنه و نتیجه تلاشمونا ببنیم.ان شاا...
بچه‌ها الان وقت این نیست که به قبولی و مجاز شدن و چرا سوالا رو با هم میدن و .... فکر کنیم. خودتون دارید می بینید اینجوری فقط استرستون بیشتر میشه.

کنکور که فقط آزمون علمی نیست . مهارتهایی مثل حفظ خونسردی و آرامش و اعتماد به نفس و... جز مواد آزمون هست .

اینقدر سخت نگیرید . دفترچه همه ماها قراره با هم باشه .

هر کسی در حد توان خودش زحمت کشیده . خیلی‌ها تو بدترین شرایط . دیگه از این به بعدش دست ما نیست .بسپارید به اونی که تا اینجا هم رسونده شماها رو .... ممکن بود هزار تا اتفاق بیافته و اصلا نمی تونستید درس بخونید حالا که تونستید با استرس بیجا و حرص خوردن با دستای خودتون همه چیو خراب نکنید.
متاثرم از آنچه امروز گذشت
آینده تاریک است، تاریک
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع