تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود کنکورهای 90 و قبل از ان {ای تی، علوم و مهندسی}+کلید و پاسخنامه برخی کنکورها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(22 مهر 1390 09:53 ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]D رو ندارید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(02 دى 1390 01:23 ب.ظ)ahmadii نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من کلید دفترچه ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۰ دفترچه D رو میخوام
کسی نداره؟
تشریحی ش هم هست؟
مرسی

این فایل برای هر دو دفترچه از A تا D است.
دفترچه و کلید سوالات ارشد کامپیوتر 89
کلید تعدادی از سال‌ها رو می تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کنید.
کلیه سوالات همراه با کلید سنجش رو من از این سایت دانلود کردم.
رایگانه.
گفتم شاید کسی لازم داشته باشه

سلام
منم با اجازه تون تعدادی سوال کش رفتم
امیدوارم به دردتون بخورهBig Grin
البته تا الان نتونستم بیام نت
به بزرگواری خودتون ببخشیدTongueSmile
بچه‌ها واسم دعا کنیدددددددددددددددددددددددددد
ببخشید اگه جای بدی گذاشتم

سلام دوستان
سئوالات رشته آی تی رو سایت بود
گفتم این رو هم من قرار بدم شاید بچه ها لازمشون بشه
با تشکر

دفترچه تخصصی هم در ادامه همین فایل قرار داده شده
سلام دوستان امیدوارم که کنکورتان را خوب داده باشید اگر کسی کلید این دفترچه ( مدرسان شریف )را داره ممنون میشم در سایت قرار بده .
دفترچه و کلید سالهای 86تا 90 رو می تونید از سایت

دانلود کنید.
سوالات آزاد ۸۹ و ۹۰

سال ۸۵

ارشد 91

صورت سوالات به تفکیک دروس رو می تونید از وبسایت آقای قدسی به همراه کلید دانلود کنید.

سوالات کنکور ۱۳۹۱ دفترچه c هستش + جواب تستی
سلام این چند تا رو آپلود کردم اما بقیه اش رو سایت خطا داد و نتونستم حجم بیشتری آپلود کنم خواستم فشرده اش کنم باز هم خطا داد که فرمت قابل قبول نیست،
ببینید اگر به درد می خورن بقیه اش رو هم یه جوری آپلود کنم
البته زبانش خوب نیفتاد صفحات بعدش بهتر هست
[attachment=9142]
[attachment=9143]
[attachment=9144]

خوب اینها هم آپلود شد
[attachment=9145]
[attachment=9146]
[attachment=9147]
[attachment=9148]
[attachment=9149]
این هم چهار تای دیگه اش فرصت شد بقیه اش رو هم می ذارم