تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد نيمسال دوم-کنکور 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(18 دى 1391 10:24 ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها
من علوم تحقیقات ذخیره شدم
دیروز ثبت نام کردم و شهریه ثابت رو واریز کردم
بهم شماره دانشجویی و پسورد دادن، اما واحد ندادن فعلا ، گفتن بهمن.
ولی الان که میرم تو سایت دانشگاه میگه شمارت اشتباهه!!!!!!!!!!!! موضوع چیه!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه دوستمم اینجوریه!!!!۱۱ خبریه؟؟
گیج شدم!!! Sad

سلام دوست عزیز
فکر نکنم چیز مهمی باشه چون منم که دیروز ثبت نام کردم مسئول آموزش یه شماره پایین برگه ثبت نام نوشت گفت اگه نتونستی وارد پروفایلت بشی زنگ بزن به این شماره درستش میکنن حتما سایتشون مشکلی داره البته واسه من مشکلی نداشت و راحت وارد شد
زنگ بزن یا برو اون واحدی که قبول شدی درستش میکنن
منم بوشهر ثبت نام کردم ، ش دانشجویی هم دادن ، فایلمم باز کردن ، انتخاب واحذم گفتن 10-15 بهمن خودتون انجام بدید
احتمالا شما فایلتونو باز نکردند
نگران نباشید فراموش کردن ولی حتما اطلاع بدید
به احتمال زیاد ترم اول خودشون بهتون یه سری واحد بدهند
ازاد احتمالا همشم پیش میده

بچه ها چقدر احتمالش هست بیفتیم واسه ترم دیگه؟شما از دانشگاه پرسیید؟
(18 دى 1391 10:45 ب.ظ)azz نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1391 10:24 ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها
ولی الان که میرم تو سایت دانشگاه میگه شمارت اشتباهه!!!!!!!!!!!! موضوع چیه!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه دوستمم اینجوریه!!!!۱۱ خبریه؟؟
گیج شدم!!! Sad

سلام دوست عزیز
فکر نکنم چیز مهمی باشه چون منم که دیروز ثبت نام کردم مسئول آموزش یه شماره پایین برگه ثبت نام نوشت گفت اگه نتونستی وارد پروفایلت بشی زنگ بزن به این شماره درستش میکنن حتما سایتشون مشکلی داره البته واسه من مشکلی نداشت و راحت وارد شد
زنگ بزن یا برو اون واحدی که قبول شدی درستش میکنن
شماره کاربری شما تغییر کرده و شماره دانشجویی شما هست ..........911, پسورد هم شماره شناسنامه
کسی اطلاع نداره چرا سایت بوشهر دان شده ؟ اتوماسیون انتحاب واحد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من بعد ثبت نام وارد فایلمم شدم ، اما دو روزه سایتت دان شده ، کسی اطلاعی داره ؟
به نظر شما کلاس ها کی شروع می شه؟
نوشته 15 بهمن انتخاب واحده
(23 دى 1391 11:17 ق.ظ)sandra نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما کلاس ها کی شروع می شه؟
نوشته ۱۵ بهمن انتخاب واحده

اگر اشتباه نکنم علوم و تحقیقات اصفهان انتخاب واحد رو 17 و 18 بهمن اعلام کرده بود. احتمالا کلاسهاشون از 25بهمن شروع بشه..
دوستان اگه کسی رتبه یک بیار دیگه نیاز نیست که شهریه ثابت بده؟
منم هرچی تلاش کردم ترم اول نشد
انشالا از ترم دوم

کسی نمیدونه سامانه انتخاب واحد ع ت بوشهر چیه ؟ هرکسی ادرسشو میدونه لطف کنه ممنون میشم
بچه ها کسی هستش واحدعلوم تحقیقات ساری قبول شده باشه وبخوادباواحدساری یابابل جابجاکنه.یکی ازدوستام نمیدونم چرا میخواداینکار روبکنه اگه کسی هست بهم بگه که خبرش کنم.موفق باشید.
(23 دى 1391 11:17 ق.ظ)sandra نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما کلاس ها کی شروع می شه؟
نوشته 15 بهمن انتخاب واحده
از 23 بهمن
سلام از دوستان کسی تکمیل دوم نرم افزار علوم تحقیقات اذربایجان شرقی قبول شده؟ تراز و رتبه اخرین فرد رو میشه بگید؟ من خودم در انتخاب دومم نرم افزار شبستر قبول شدم. علوم تحقیقات هم انتخاب سومم بود. ممنون میشم جواب بدید. بچه ها لطفا جواب بدید خیلی ضروریه
بچه ها
گیج شدم!!! Sad

با چه ترازش قبول شدید؟
(15 بهمن 1391 07:53 ب.ظ)yasermrz نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها
گیج شدم!!! Sad

با چه ترازش قبول شدید؟
زنگ بزن دانشگاه بگو برات فعالش کنن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع