تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد نيمسال دوم-کنکور 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام دوستان کسی می دونه تراز همدان چند بوده؟
(16 دى 1391 04:10 ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان کسی می دونه تراز همدان چند بوده؟

تو تکمیل ظرفیت مهر اومده بود روی 5832
بچه ها فردا سایتو باز میکنن اینترنتی پرداخت کنیم یا بانکو صف و .... مصیبت ؟
کسی میدونه ؟
کسی میدونه واسه رزرو آیا باید حتما ثبت نام کرد و شهریه ثابت رو پرداخت یا نه؟
(17 دى 1391 12:29 ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه واسه رزرو آیا باید حتما ثبت نام کرد و شهریه ثابت رو پرداخت یا نه؟

لازم نیست حتما ثبت نام کنید
هر وقت اومدین واسه ثبت نام اون موقع پولشو می گیرن
(16 دى 1391 04:10 ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان کسی می دونه تراز همدان چند بوده؟

تراز آخرین فرد قبولی در تکمیل ظرفیت دوم حدودا" 5150 بود.
دوستان من رفتم برای ثبت نام شهریه ثابت شد یک میلیون و صد
سلام دوستان
من امروز رفتم ثبت نام کردم مدارک رو تحویل دادم شماره دانشجویی بهم دادن اما شهریه نگرفتن گفتن شهریه رو موقع انتخاب واحد یعنی 14 یا 15 بهمن بریز به حساب ،واقعا همینطوریه؟واسم شما هم همینطوری بود؟
آخه از داشگاه آزاد بعیده بدون شهریه ثبت نام قطعی کنن!!!
(17 دى 1391 07:52 ب.ظ)azz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من امروز رفتم ثبت نام کردم مدارک رو تحویل دادم شماره دانشجویی بهم دادن اما شهریه نگرفتن گفتن شهریه رو موقع انتخاب واحد یعنی ۱۴ یا ۱۵ بهمن بریز به حساب ،واقعا همینطوریه؟واسم شما هم همینطوری بود؟

ما که شهریه ثابت رو گرفتن
دانشگاه آزاد کدوم شهر که این قدر خوبه؟
(17 دى 1391 07:56 ب.ظ)sandra نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1391 07:52 ب.ظ)azz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من امروز رفتم ثبت نام کردم مدارک رو تحویل دادم شماره دانشجویی بهم دادن اما شهریه نگرفتن گفتن شهریه رو موقع انتخاب واحد یعنی ۱۴ یا ۱۵ بهمن بریز به حساب ،واقعا همینطوریه؟واسم شما هم همینطوری بود؟

ما که شهریه ثابت رو گرفتن
دانشگاه آزاد کدوم شهر که این قدر خوبه؟

منم رفتم قزوین ثبت نام شهریه ثابتو 1.134.000 تومن گرفتن
گفتن بعدا که انتخاب واحد کردن متغیر معلوم میشه
جابجایی مهندسی کامپیوتر(معماری) علوم تحقیقات کرمان با یزد تماس با شماره ۰۹۱۳۰۷۱۰۲۸۸

جابجایی مهندسی کامپیوتر(معماری) علوم تحقیقات کرمان با یزد تماس با شماره ۰۹۱۳۰۷۱۰۲۸۸
(14 دى 1391 11:17 ق.ظ)Manix نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا خبر قبولی اکثر بچه ها خوشحال کننده بود. انشاالله کسانی هم که موفق نشدن نا امید نشن

هنوز فرصت هست.. انشاالله با پشتکار بیشتر و تلاش مضاعف به چیزی که دوست دارند برسند. این دانشگاه آزاد هم که فقط کارش این شده که بچه ها رو شوکه کنه و هیچ کار دیگه ای بلد نیست!

ضمن اینکه من هم علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم با تراز ۵۵۹۲ .

آخرین نمره قبولیش ۵۳۵۰ بوده و چیزی که ذهن من رو به خودش مشغول کرده رتبه خودم هست و آخرین رتبه قبولی:
رتبه من ۱۶۸ و آخرین رتبه ۳۱۲ !!

یعنی واقعا اگر این تعداد خواسته باشن ثبت نام کنند مثلا هر کلاس رو قصد دارن با چند نفر پر کنن؟

نه به اون مرحله اول که دونه ای دانشجو بر میداشتن نه به این مرحله که....؟!

با سلام و عرض تبریک به شما
با توجه به آخرین رتبه قبولی که 312 است،هیچ وقت نمی شود تعداد پذیرفته شدگان را محاسبه کرد.
شاید بعنوان مثال داوطلب با رتبه 170 محل دیگری را انتخاب کرده باشد و همین نمونه برای افراد دیگری هم باشد.
من همین فکر را در دوران کارشناسی میکردم اما پس از ورود به دانشگاه تعداد را فهمیدم
بچه ها
من علوم تحقیقات ذخیره شدم
دیروز ثبت نام کردم و شهریه ثابت رو واریز کردم
بهم شماره دانشجویی و پسورد دادن، اما واحد ندادن فعلا ، گفتن بهمن.
ولی الان که میرم تو سایت دانشگاه میگه شمارت اشتباهه!!!!!!!!!!!! موضوع چیه!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه دوستمم اینجوریه!!!!11 خبریه؟؟
گیج شدم!!! Sad
(18 دى 1391 10:24 ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها
ولی الان که میرم تو سایت دانشگاه میگه شمارت اشتباهه!!!!!!!!!!!! موضوع چیه!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه دوستمم اینجوریه!!!!۱۱ خبریه؟؟
گیج شدم!!! Sad

سلام تبریک میگم.چی اشتباهه؟ یوزر، پسورد ؟
(18 دى 1391 10:29 ب.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1391 10:24 ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها
ولی الان که میرم تو سایت دانشگاه میگه شمارت اشتباهه!!!!!!!!!!!! موضوع چیه!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه دوستمم اینجوریه!!!!۱۱ خبریه؟؟
گیج شدم!!! Sad

سلام تبریک میگم.چی اشتباهه؟ یوزر، پسورد ؟

ممنونم عزیزم
بلهHuh
تو این ساتو یکی اینو نوشته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ستاره در تاریخ ۱۶م دی ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ (کد نظر در سایت : 69803 )

سلام من همین الان از دانشگاهی که ذخیره اعلام شدم میام گفتن فعلا تنها دستوری که از تهران رسیده مبنی بر ثبت نامه .
اینا منتظرن اول ببینن چه تعداد ثبت نام میکنن بعد اگه کم بودن بیان از ذخیره ها بردارن.البته اینو به من نگفتن ولی پس چرا هرچی پرسیدم جواب قطعی ندادن؟؟فقط گفتن هیچی نمیتونیم بگیم جز اینکه فعلا ثبت نام میکنیم.

یعنی چییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!111111
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع