تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: امکان عدم ورود به حساب کاربری جیمیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان عزیز
من از دیروز نمی تونم به جیمیل وارد بشم و خطارا در عکس ضمیمه کردم (میگه اتصال نامطمئن است)از هیلتر شکن و از این جور چیزها هم استفاده نکردم.
نمی دونم برای همه این جوری یا فقط برای من این مشکل پیدا شده .
لطفا اگه کسی بلده چی کار کنم راهنمایی کنه.
مشکلی برای ورود نداره ، درسته .
با یه مرورگر دیگه امتحان کنید .
(09 آذر 1391 11:00 ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط: [ -> ]مشکلی برای ورود نداره ، درسته .
با یه مرورگر دیگه امتحان کنید .

ممنون از راهنماییت
ولی با سه مرورگر Ghrome ، Internet Expolrer ، Firefox امتحان کردم ولی فرقی نکرد .
با یه پراکسی یا وی پی ان مطمئن تست کن اگه باز مشکل برقرار بود مشکلی نداره ولی اگه لاگین کردی احتمالا یکی سر راه سعی میکنه هویت کاربران گوگل رو سرقت کنه که سابقه هم داره (پارسال با سرقت سرتیفیکت های دیجی نوتار)
از متد MITM

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه بار دیگه SSL رو برای گوگل بگیر (امضای دیجیتال)
(18 آذر 1391 05:15 ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]یه بار دیگه SSL رو برای گوگل بگیر (امضای دیجیتال)

تشکر از راهنماییت
ولی اینو که گفتی چطوری انجام میدن
شاید مشکل تاریخ سیستمت باشه اون رو تنظیم کن
(18 آذر 1391 11:27 ق.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط: [ -> ]شاید مشکل تاریخ سیستمت باشه اون رو تنظیم کن
(18 آذر 1391 11:38 ق.ظ)LORD0098 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 آذر 1391 11:27 ق.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط: [ -> ]شاید مشکل تاریخ سیستمت باشه اون رو تنظیم کن

نه نیست امروز 2012 08 December
هست 12/8/2012
تاریخ سیستمت 2 ماه عقبه
نقل قول: نه نیست امروز ۲۰۱۲ ۰۸ December
هست ۱۲/۸/۲۰۱۲
تاریخ سیستمت ۲ ماه عقبه
با تشکر از راهنماییت
ببینیم با این کار درست میشه یا نه ....
سلام من چندروزیه که جیمیل و امکانات گوگل مثل webmaster تو کامپیوترم باز نمیشه ولی گوگل سرچ باز میشه. وقتی میخوام وارد جیمیل بشم این ارور میاد:This webpage is not available مشکلم چیه؟
لینک مرجع