تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد سیستم خبره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من هوش مصنوعی میخونم دنبال یه پروژه وسمینار برای درس سیستم های خبره می گردم اگر کسی اطلاعاتی یا موضوعی داره لطفا منو راهنمایی کنه
با تشکر
میتونی در مورد سیستم های خبره پزشکی مثلا سیستم تشخیص بیماری های دهان و دندان استفاده کنی مطالبش زیاده
از سایتartificial.ir میتونی استفاده کنی
منتقل شد
من موضوعم رو ضرورت استفاده از سیستم خبره در حوزه امور مالی و حسابداری انتخاب کردم اگر کسی مقاله ای مطلبی در رابطه بااین موضوع داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره.
(07 آبان 1391 12:27 ب.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط: [ -> ]من موضوعم رو ضرورت استفاده از سیستم خبره در حوزه امور مالی و حسابداری انتخاب کردم اگر کسی مقاله ای مطلبی در رابطه بااین موضوع داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره.

این درس با کی ارائه میشه تو دانشگاه شما ؟
(17 آبان 1391 03:18 ق.ظ)لهمشد نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آبان 1391 12:27 ب.ظ)parastoo2011 نوشته شده توسط: [ -> ]من موضوعم رو ضرورت استفاده از سیستم خبره در حوزه امور مالی و حسابداری انتخاب کردم اگر کسی مقاله ای مطلبی در رابطه بااین موضوع داره ممنون میشم در اختیارم بگذاره.

این درس با کی ارائه میشه تو دانشگاه شما ؟

با جناب دکتر کیوان پور
با سلام
من هوش مصنوعی میخونم دنبال یه پروژه وسمینار برای درس سیستم های خبره می گردم اگر کسی اطلاعاتی یا موضوعی داره لطفا منو راهنمایی کنه
با تشکر
لینک مرجع