تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] آزمون های آزمایشی ماهان -ای تی -سال ۹۱ (کنکور 92)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها،انشاالله در این تاپیک می خواهم آزمون های ماهان رشته IT رو آپلود کنم براتون،اگر این تاپیک نباید اینجا باشه از مدیران میخواهم انتقالش بدهند.ممنون از همه.

خب این همه اولین آزمون اینترنتی ماهان ،فکر کنم کنکور سال ۹۰ رو کپی کردند برای آزمون تعیین سطح اشان.Big Grin
سلام ببخشید دیر شد اینهم پاسخ نامه آزمون
سلام این هم ۲۵ درصد اول ماهان با پاسخنامه،اگر یکم کیفیت دفترچه سوالات پایین هست به بزرگی خودتان ببخشید،خواستم حجم اش برای دانلود زیاد نشه.Blush
سلام این همه آزمون کار در منزل ماهان برای که مطابق با سرفصل های 25 اول هست.امیدوارم مفید باشه
این هم 25 درصد دوم ماهان به همراه آزمون کار در منزل
ببخشید دیر شد،
سلام اولا ببخشید تا فردا ۵۰ درصد اول را می گذارم،اسکنرم مشکل داشت،
دوما فعلا کار درمنزل را دانلود کنید.
سوما در جواب اون دوست عزیز،من برای رشته کامپیوتر را ندارم متاسفانه.

سلام ۵۰ درصد اول هم اضافه شد
سلام این هم آزمون چهارم،شرمنده بابت تاخیر
سلام این هم آزمون ۵ ام به همراه آزمون کار در منزل

سلام بله آزمون 4 ام 25 درصد سوم
و آزمون پنجم 25 درصد چهارم هست
سلام
اولا بله کار در منزل ۴ را هم گذاشتم
سلام این همه ازمون 6 ،فقط شرمنده پاسخنامه را هرچی گشتم پیدا نکردم،از سایت ماهان هم نتوانستم بگیرم.شرمنده.Sad
سلام بچه ها با عرض پوزش از دوستان من به علت فوت یکی از اقوام خودم نتوانستم تو آزمون مرحله ۷ شرکت کنم،قرار شد یکی از بچه ها برام اسکن کنه بفرسته ،به محض فرستادن میگذارم.فعلا کار در منزل ۷ را میگذارم.باز هم شرمنده

سلام آزمون مرحله 7 و پاسخنامه هم ضمیمه شد.
سلام بچه ها این هم از آخرین آزمون جامع ماهان و کار در منزلش

امیدوارم کسانی که این آزمون ها برایشان مفید بوده،یادشان نره برای آزمون من دعا کنند.مرسی از همهTongue
دوست عزیز خدا خیرت بده ایشالا
از صبح پاسخنامه هاشو گم کرده بودن دنبالش بودم زنگ زدم ماهان گفت نداریم نمیدونی چقدر خوشحالم کردی .... ایشالا خدا بهت کمک کنه ...
لینک مرجع