تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه نهايي آزمون تحصيلات تکميلي 91 اومد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال ۱۳۹۱ روی سایت سنجش قرار گرفت...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ای بابا!!!!!!!!!من با رتبه دولتی 1700 با اخرین نفر غیرانتفایی جیرفت 1 نفرفاصله داشتم!!!!!آی سوختم!!!!!!!!!!
چیزی نمونده بود تا شریف قبول شم اما ، کیلومتری شریف و امیرکبیر رو رد کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin متر و میلیمتر و اینا اصلا جوابگو مسافت نیست Big GrinBig GrinBig Grin
از دوستان میخوام اگه براشون مقدوره انتخاب رشتشون و کارنامه نهاییش را قرار بدن . میتونه خیلی مفید باشه
من با 253 هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه 20 تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.
منم از دوستان عزیز خواهشمندم از اونجایی که اینجا بخش اخباره و تاپیک های این بخش بعد از یه مدت به بایگانی منتقل می شه لطف کنن و در بخش مربوط به کنکور ارشد این نتایج رو اعلام کنن که ایندگان بتونن بهتر استفاده کنن
ان شالله که دوستان این مورد رو در نظر می گیرن

در این تاپیک ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

و

(10 مهر 1391 11:55 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]من با 253 هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه 20 تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.
ببخشید میشه بگید چه مدت براارشد خونید که قبول شدید آخه من هم میخوام گرایش هوش امتحان بدهم بعد هم شیراز قبول بشم
(03 آبان 1391 09:35 ب.ظ)elahearshad نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1391 11:55 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]من با ۲۵۳ هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه ۲۰ تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.
ببخشید میشه بگید چه مدت براارشد خونید که قبول شدید آخه من هم میخوام گرایش هوش امتحان بدهم بعد هم شیراز قبول بشم

به امید خدا

مرسی خیلی لطف کردید راستی ببخشید اصلا حواسم نبود بهتون تبریک بگم وبراتون آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم من هم مثل شما قبول بشم
بچه ها آمار کلی کی میاد؟ که کی با کدوم رتبه کجا قبول شده؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
لینک مرجع