زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷۶ نرم‌افزار

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط admin.)
۷۶ نرم‌افزار
این کارنامه یکی از بچه های علوم کامپیوتر دانشکده ما هستش که تفننی تو کنکور شرکت کرده بودند .

بچه های نرم و هوش و معماری که رتبشون بعد از ایشونه خوشحال باشن که یه تفر از جلوشون حذف می شه چون ایشون نمی تونن انتخاب رشته کنن ترم ۶ لیسانس هستند .
واقعا درصد ریاضیش واژگونم کرد Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , Aurora , Xilinx , maryami , ف.ش , eris229 , sina_bhh , fatima1537 , **sara** , Bache Mosbat , esi , robot110 , kashir , Avicenna , pos , diligent , Jooybari , mehrdad66 , 862222822 , آرمین
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
RE: رتبه ۷۶ نرم افزار
۸۰% ریاضی!!!! ۵۳% مشترک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاش منم تفننی تو کنکور شرکت کرده بودم.
دست شما درد نکنه چند نفر دیگه رو هم حذف کنی من شریف قبول میشمTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۶۲۲۲۲۸۲۲
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
رتبه ۷۶ نرم افزار
ایشون فوق العاده آدم باسوادیه و با اینکه دانشجوی لیسانسه عضو آزمایشگاه ما هم هست ( البته رییس ماست Smile آزمایشگاه کلا دست خودشه ) . باز با همین شرایط تو IPM ( پژوهشگاه دانشهای بنیادی ) عضو هستند . اگه برای ارشد نره اونور ، شک ندارم اگه یه کم همت کنه سال آینده رتبه ۱ هر سه تا کنکور آی تی ، مهندسی و علوم میشه !! ( هر سه رو که نمی تونه شرکت کنه Big Grin ) ضمن اینکه داره دو رشته ای می خونه ( علوم کامپیوتر و ریاضی ) .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , Parva , Xilinx
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
رتبه ۷۶ نرم افزار
تفننی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: رتبه ۷۶ نرم افزار
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا ولی فکر میکنم با این کارنامه باید رتبه های ایشان زیر ۵۰ باشه. احتمالا" معدلشون کار را خراب کرده.

آره معدلش داغونه ، نزدیک ۱۳ !

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)alireza.mehdizadeh نوشته شده توسط:  تفننی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

آره واسه سرگرمی Smile خوب یا بد ، متاسفانه یا خوشبختانه ، توی دانشگاه های تاپ دانشجوهایی هستند که با یکی دو هفته خوندن خیلی راحت رتبه میارن ، این در حالیه که رتبه مشابهش واسه امثال من کار سختیه .

مثال بارزش تستای سیستم عامل هستش . خوب وقتی شما دقیقا همین سوالا رو توی امتحان پایانی تون حل کرده باشید سر کنکور دیگه حتی بهش فکر هم نمی کنید ، چشمی جواب میدید . ( متاسفانه تستای سیستم عامل امسال اینطور بوده ، من از دانشجوی اون استاد تو دانشگاه خودمون شنیدم ، اسم نمی برم )
البته این دوست من اینطوری نیست خودش واقعا قویه تو ریاضیات . یه اعجوبه ایه واسه خودش ...

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , **sara** , sajad_8900 , Masoud05
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
رتبه ۷۶ نرم افزار
امیدوارم موفق باشن...
کاش ما هم تفننی میخوندیم و یه بحث دیگه اینکه خداییش ستمه به بچه هایی که توی دانشگاههای شهرستان درس خوندن و دیگه سوال اخر ترمی در کار نبوده...

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
۷۶ نرم‌افزار
با این درصد ها به نظرم باید زیر ۳۰ میشد!!! ریاضی ۸۰%!

رتبه با سهمیه و بدون سهمیه ایشون خیلی فرق داره، از سهمیه خاصی استفاده می کنن؟

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
۷۶ نرم‌افزار
چرا کارنامشون برعکسه؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
RE: ۷۶ نرم‌افزار
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  چرا کارنامشون برعکسه؟

چون فایل html به من داد و وقتی save شده بود left to right شده بود . منم از همون عکس گرفتم .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۱۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
۷۶ نرم‌افزار
دوست عزیز خیلی خیلی ببخشید اما من فکر میکنم این کارنامه غیر واقعیه چون:
۱/ اگه این کارنامه رو با کارنامه
مقایسه کنید متوجه میشید که دوست تون با درصدای خیلی بهتر رتبه بدتری تو گرایش معماری بدست اوردن
۲/ در هیچ حالتی نمیشه ۸۰% رند ریاضی زد (۸۱/۲۵% میشه یا درصدای دیگه ... من همه حالتها رو امتحان کردم)
۲
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)lor30 نوشته شده توسط:  دوست عزیز خیلی خیلی ببخشید اما من فکر میکنم این کارنامه غیر واقعیه چون:
۱/ اگه این کارنامه رو با کارنامه
مقایسه کنید متوجه میشید که دوست تون با درصدای خیلی بهتر رتبه بدتری تو گرایش معماری بدست اوردن
۲/ در هیچ حالتی نمیشه ۸۰% رند ریاضی زد (۸۱/۲۵% میشه یا درصدای دیگه ... من همه حالتها رو امتحان کردم)

ایرادی به ۸۰% بودنش وارد نیست فکر کنم امسال ۱ تست رو حذف کردن ( طبق کلیدی که جناب یاسر از سنجش آورده ظاهرا هر کی زده براش + و هر کی نزده براش حذف کردن ) با این تفاسیر اگر ایشون ۱۲ تا تست زده باشه میشه ۸۰% .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
۷۶ نرم‌افزار
افسردگی گرفتم اینارو گفتی...ما یه سال جون کندیم...خداییش هم باید تفننی رفت و کنکور داد و رتبه آورد...وگرنه اینقد بخونی که فایده نداره Sad

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۱
ارسال: #۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ
۷۶ نرم‌افزار
سلام دوستان، این کارنامه صد درصد غیر واقعیه! چون من در گرایش الگوریتم رتبه ام ۲۰۸ شده و ترازم ۶۲۰۰، اونوقت چطور ممکنه رتبه ی ایشون ۸تا ازمن بهتر شده باشه ولی ترازش ۱۰۰۰ تا ازم بهتر باشه! در ضمن این اصلا با عقل جور در نمیاد که کسی ریاضی رو ۸۰ بزنه و مشترک رو ۵۳ بزنه ولی رتبش ۲۰۰ بشه!
درصد های من خیلی کمتر از این بود ولی رتبم شده ۲۰۸ :
زبان : ۰
ریاضی : ۴۶
مشترک : ۲۷
نرم : ۴۰
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
۷۶ نرم‌افزار
کاملا مشخص هست که غیر واقعی هست
۰
۱
ارسال: #۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
عجب !! البته ۲۰۰ نشده رتبش ۷۶ شده . ولی انگار که حق با دوستانه . چه گولی سرم مالیده Big Grin
بهش نمیومد خالی بند باشه . حالا من باز ازش علت خالی بندیشو جویا میشم . از دوستان هم بابت نشر اکاذیب عذر میخام Tongue

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۷۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۹۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۳۹ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close