زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۶۶۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هرکه پرسید دلت را چه کسی...
خیره ماندم به همانی که تویی
می‌رسی تا که هوا تازه شود
می‌دوم سمتِ جهـانی که تویی

عطرِ بارانی و من وقتِ غروب
هی گرفتارِ هوایی که تویی
میزنم ساز و بهم میریزم
پشِت هر ساز و نوایی که تویی

دست برداشتم از هرچه که هست
جز تو و فصلِ بهـاری که تویی
من که مشغولِ توام چیست جز این
بهتر از لذتِ کاری که تویی ..؟

من پریشانم و جز بودنِ تو
چه کنم خرجِ نیازی که تویی ؟
من مُسلمـانم و می‌پردازم
به غزل های نمازی که تویی

دستِ فقری به درَت آوردم
تکه ای از غمِ نانی که تویی
تو همان دلبـرِ عاشق طلبی
دل سپردم پیِ جانی که تویی

غرقِ عطرت شده آبادیِ من !
خیره ماندند به خانی که تویی
بینِ این جمع کسی می‌پرسد
چه کسی..؟ باز همانی که تویی ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۶۶۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۱۷ ب.ظ
با دیدن این کامنت ها یه سوال همیشگی به ذهنم میاد.
یه شخص فرضی رو در نظر بگیرین . برای خانم ها یه اقا رو در نظر بگیرین و برای اقایون یه خانم رو در نظر بگیرین ....

شخص فرضی : ویژگی های ظاهری بد-فقیر- مشهور نیست-توی اجتماع در حد فرد دوم (فرد پایینی) فعال نیست
در عوض : یک ویِژگی ممتاز (مثلا در مورد یه صفتی خاص بودن) (مثال بگم مثلا نمیدونم دانشمند باشه یا هر ویژگی غیر ظاهری دیگه که براتون جالب توجه باشه)

و شخص فرضی دوم:
یه ادم با ویژگی های ظاهری عالی +پول زیاد ولی فاقد ویژگی خاص (یه ادم معمولی مثل بقیه ادم ها) ولی مشهور به خاطر ویژگی های ظاهری یا فعال بودن زیاد همه جا-اجتماعی

سوال اینجاست: کدوم رو انتخاب میکنین؟ دقت کنین چیزی رو انتخاب کنین که با کامنت هایی که بالا دادین تناقض نداشته باشه Big Grin خودتون تجزیه تحلیل هم بکنید ببینیم کدوم بهتره برای شما؟ think about that...
ارسال: #۴۹۶۶۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ب.ظ
هرگز نکشم منت مهتاب جهان را
تاریکی شب های مرا روی تو کافیست

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۹۶۶۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  با دیدن این کامنت ها یه سوال همیشگی به ذهنم میاد.
یه شخص فرضی رو در نظر بگیرین . برای خانم ها یه اقا رو در نظر بگیرین و برای اقایون یه خانم رو در نظر بگیرین ....

شخص فرضی : ویژگی های ظاهری بد-فقیر- مشهور نیست-توی اجتماع در حد فرد دوم (فرد پایینی) فعال نیست
در عوض : یک ویِژگی ممتاز (مثلا در مورد یه صفتی خاص بودن) (مثال بگم مثلا نمیدونم دانشمند باشه یا هر ویژگی غیر ظاهری دیگه که براتون جالب توجه باشه)

و شخص فرضی دوم:
یه ادم با ویژگی های ظاهری عالی +پول زیاد ولی فاقد ویژگی خاص (یه ادم معمولی مثل بقیه ادم ها) ولی مشهور به خاطر ویژگی های ظاهری یا فعال بودن زیاد همه جا-اجتماعی

سوال اینجاست: کدوم رو انتخاب میکنین؟ دقت کنین چیزی رو انتخاب کنین که با کامنت هایی که بالا دادین تناقض نداشته باشه Big Grin خودتون تجزیه تحلیل هم بکنید ببینیم کدوم بهتره برای شما؟ think about that...

این دو تا چیزی که گفتین همه چیز نیست. با فرض این که طرف دوم باهوش و با اخلاق باشه و سایر ویژگی ها را داشته باشه حتی لازم نیست ظاهر عالی هم داشته باشه یه ظاهر خوب هم باشه من ترجیح میدم به اولی. علتشم بیشتر دلی و احساسیه خب ظاهر به دل ادم نشینه مجرد باشه بهتر نیست؟ اگر منظور از شهرت شهرت های اینستاگرامیه برای من فاکتور منفیه ولی شهرت به خاطر یک ویژگی خوب جذابه.
ای بابا قاطی شد این گزینه ها.
نمیدونم اصلا Smile
ارسال: #۴۹۶۷۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بد هم نمی گید
کسی اطلاعی درباره این گوشی نداره
+چند وقته هر چی پیام میذارم کسی جواب نمیده
فکر کنم باید برم .....
من بودم j6 میخریدم چون خوش دست تره، البته اگه میخواید کتاب و وب گردی بیشتری با گوشیتون بکنید پلاسش رو بخرید. کلا یک دستی کار کردن با گوشی رو میخواید یا دو دست؟ فاکتور وزن هم در نظر بگیرید، گوشی من که الان j7 pro هست، بعضی وقتا که زیاد دستم میگیرم واقعا عضلاتم درد میگیره!
در کل j6 بهتره به نظر من،‌ هم سبکه و هم با یک دست راحت میشه باهاش کار کرد، صفحش هم کیفیتش بهتره چون super amoled هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  غمگین نباشید ...
چرا که خوشبختی می‌تواند
از درون تلخ‌ترین روزهای زندگی شما،
زاده شود … ?

باورکن ...
در تقدیر هر انسانی معجزه‌ای
از طرف خدا تعیین شده
که قطعاً در زندگی،
در زمان مناسب نمایان خواهد شد!
یک شخص خاص ...
یک اتفاق خاص ...
یا یک موهبت خاص ...

منتظر اعجاز خدا در زندگی‌ات باش ?
بدون ذره ای تردید ...

حداقل یک سپاس میزدید!
ارسال: #۴۹۶۷۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  با دیدن این کامنت ها یه سوال همیشگی به ذهنم میاد.

و شخص فرضی دوم:

این دو تا چیزی که گفتین همه چیز نیست. با فرض این که طرف دوم باهوش و با اخلاق باشه و سایر ویژگی ها را داشته باشه حتی لازم نیست ظاهر عالی هم داشته باشه یه ظاهر خوب هم باشه من ترجیح میدم به اولی. علتشم بیشتر دلی و احساسیه خب ظاهر به دل ادم نشینه مجرد باشه بهتر نیست؟ اگر منظور از شهرت شهرت های اینستاگرامیه برای من فاکتور منفیه ولی شهرت به خاطر یک ویژگی خوب جذابه.
ای بابا قاطی شد این گزینه ها.
نمیدونم اصلا Smile

Big GrinBig Grin خودمم نمیدونم ... کامنتا رو خوندم گیج شدم شاید برای انتقام گرفتن از گیج شدن این سوال بی جواب رو پرسیدم Smile

این سوال جواب دادنش سخته. بهش فکر کردم عملا بی نتیجه تموم شد. گرچه این وضعیت ایده ال گرایی هست ولی سعی به جواب دادنش خوبه چالشیه. با این سوال میشه فهمید چقدر ایده ال گرا هستیم.
ارسال: #۴۹۶۷۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط sajadg.)
یه سوال از دوستانی که انگلیسی بریتیش بلدن... من مثلا مسابقات بیلیارد گزارشش رو گوش میدم بعد یه تفاوت زیادی هست بین امریکن و بریتیش یا نمیدونم من اینطور حس میکنم :/ چیکار باید کرد؟ اصلا با یه لهجه خاصی انگار صحبت میکنن به زور میشه فهمید چی میگن. من امریکن رو میفهمم ولی توی بریتیش مشکل دارم

یه جور خاصیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مخصوصا وقتی گزارشگر دوم حرف میزنه
ارسال: #۴۹۶۷۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
چیه این زندگی؟
- پوچ، خالی

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۹۶۷۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  یه سوال از دوستانی که انگلیسی بریتیش بلدن... من مثلا مسابقات بیلیارد گزارشش رو گوش میدم بعد یه تفاوت زیادی هست بین امریکن و بریتیش یا نمیدونم من اینطور حس میکنم :/ چیکار باید کرد؟ اصلا با یه لهجه خاصی انگار صحبت میکنن به زور میشه فهمید چی میگن. من امریکن رو میفهمم ولی توی بریتیش مشکل دارم

یه جور خاصیه

آره خب طبیعتا فرق دارن با هم.
Listening ت رو باید تقویت کنی،‌ بعدش راحت میفهمی همه رو.

There is no there there.
ارسال: #۴۹۶۷۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  یه سوال از دوستانی که انگلیسی بریتیش بلدن... من مثلا مسابقات بیلیارد گزارشش رو گوش میدم بعد یه تفاوت زیادی هست بین امریکن و بریتیش یا نمیدونم من اینطور حس میکنم :/ چیکار باید کرد؟ اصلا با یه لهجه خاصی انگار صحبت میکنن به زور میشه فهمید چی میگن. من امریکن رو میفهمم ولی توی بریتیش مشکل دارم

یه جور خاصیه

آره خب طبیعتا فرق دارن با هم.
Listening ت رو باید تقویت کنی،‌ بعدش راحت میفهمی همه رو.

یه شما عکس آواتار خوب داشتی که اونم خراب شد Smile
اصن کاربر Amir V با عکس خووبه...چیه این سیاه آخه Smile Smile
کجایند مدیران مانشت...درستش کنید دیگه

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۶۷۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۹۶۷۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
کاربرانی که فرندز رو دیدن، خیلی کلمه نداره. درسته؟ یعنی دایره واژگانی که استفاده می کنه کوچیکه. یا حدسشم اشتباهه؟

ارسال: #۴۹۶۷۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حداقل یک سپاس میزدید!
کاربر Riemann ممنون
واقعا جمله ریبایی هست عجیبه کسی دقت نکرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۶۷۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۳۰ ق.ظ
کم مونده میز و صندلی را هم بخورم. فکر کنم این چند روز یه سه چهار کیلویی وزن اضافه کردم.Sad
ارسال: #۴۹۶۸۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ق.ظ
چرا سرزمین های بیرون از پتو انقدر سردن -_-

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۴,۹۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۶۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close