زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۸۷۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  الان تازه میفهمم نبودن امکانات توی شهرستان یعنی چی. این که به خاطر هر چیزی آدم مجبور باشه بره تهران.

عصبانی ام و نیازمند یک عدد پارک بانوان رفتن تنهایی. :|
سمانه جون بیا بریم SmileHeart
من پایه پارک بانوانم دخترای مانشتی تهرانی عزیز اعلام آمادگی کنن من میام
تشریف بیارید شما هم خوشحال میشیم. Heart Heart
کرج بیاید فقط. من تا تهران نمیام Blush این چه شهر شلوغیه که دارید DodgySmile
البته یه میتینگ باشه جالب هست و استقبال میکنم. Smile
پی نوشت: امروز حسااابی از مترو مستفیض شدم. :| البته ۴سال مترو سواری کردم. ارشد خوابگاه میگیرم حتما.
تا کرج بیااااام؟؟؟؟؟ Big Grin فردوسی سی سال رنج برد بگین میتینگ؟ زبان پارسی را پاس بدار . بگو دیدار

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , stateless
ارسال: #۳۱۸۷۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دقیقا! هرچی میخوای به حرفای بقیه بی تفاوت باشی و زندگیتو کنی باز اذیتت میکنن. هرکی دوس داره یجور زندگی کنه یکی دوس داره زودتر ازدواج کنه، بچه داشته باشه، خونه داری کنه و یکی دیگه خرجشو بده و منم به سلیقه اونا احترام میذارم. قرار نیس همه یه چیزو بخوان. ولی بضیا یجوری رفتار میکنن انگار دختر هرچقدم درس بخونه اینا اصن مهم نیس، باز اگه ازدواج نکرده باشه کمبود داره. مهمترین فایده رفتن ازینجا اینه ک آدم از دست این حرفا و فکرا راحت میشه
من بدم میاد که بعضیا فکر میکنن دختر هم باااید بره سرکار
مثلا میگید دوساله درسم تموم شده.اینو هنوز نگفتید میگن کار کار
چرا نرفتی سرکار؟
انگار آدم ایرادی چیزی داشته
خب چی بگم ؟بگم کار نیست؟کارخوب نیست؟
اصلا کی گفته خانم ها باید کارکنند .

انسان باید کار کنه. باید مولد باشه. البته کار لزوما کاری نیست که در آمد توش باشه مثلا خانه داری کاره. ولی من خانم مجردی که سر کار هم نمیره و کلا کار خاصی نمیکنه را نمیفهمم.
البته نظر شخصیمه : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , karbar , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۷۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
امروز واقعا مفهوم اینکه خدا از رگ گردن به من نزدیکتره رو فهمیدم. نا امید شدن تو این دنیا خنده دارترین اتفاق ممکنه اونم دقیقا وقتی که هر یه قدمی که برداریم خدا جلوتر از ماست تا دستمون رو بگیره. فقط کافیه به دست خدا اعتماد کنیم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: karbar , shahlaj , barca , RASPINA , sss , Pure Liveliness , ele , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۷۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ق.ظ
در جوانی جان گرگت را بگیر!
وای اگر این گرگ گردد با تو پیر
(فریدون مشیری)

دلی که کارت دل دل کردن و خراب کردن کار عقله باید یه روزی زمینت زد، قبل از اینکه دیر باشه...قبل از لمس حس تاریکی قبر....راستی میگن توی قبر که رفتی هوشیاریت هم کامل تر میشه تو که همیشه از هوشیاری فراری هستی اونجا دیگه نمی تونی دلی کن ، دل....
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۸۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: اینجا تاپیک ازدواج نیست. من هم از یه مدت قبل دیگه تو تاپیک ازدواج پستی نمیذارم. شاید برای دونستن جواب سوالتون بهتره به نزدیکانتون مراجعه کنید.
آشناهای من کارمند هستند
واقعا خسته شدن
هر روز باید بری سر کار ، اضافه کاری ، سروکله زدن با مشتری، اینکه مواظب باشی یه صفر کم نذاری ، خستگی و......... حتی بعضی وقتا وقت برای خرج کردن درآمد هم ندارند
خواهرم که بچه اش ۶ ساله اش هست همیشه میگه اگر من سر کار نمیرفتم میتونستم روی تربیت فرزندم سرمایه گذاری کنم الان چند تربیتی نمیشد
یکی از آشناهای ماکه توی مهدکودکه میگه دلم میسوزه برای بعضی بچه ها هر روز میارنشون مهدهر روز،این بچه تابستون و زمستون نداره حتی از ۵ فرودین به بعد مهده

تنهامزیتش اینه که خانم از خودش پول داره اونم صرف خرید وسایل لوکس و بی کاربردمیشه

والا من کار پیدا نکردم، لااقل کار مناسب خودم پیدا نکردم .خیلی ازپسرا هم بیکارن اونا که هر جایی میتونن برن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۸۸۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: اینجا تاپیک ازدواج نیست. من هم از یه مدت قبل دیگه تو تاپیک ازدواج پستی نمیذارم. شاید برای دونستن جواب سوالتون بهتره به نزدیکانتون مراجعه کنید.
آشناهای من کارمند هستند
واقعا خسته شدن
هر روز باید بری سر کار ، اضافه کاری ، سروکله زدن با مشتری، اینکه مواظب باشی یه صفر کم نذاری ، خستگی و......... حتی بعضی وقتا وقت برای خرج کردن درآمد هم ندارند
خواهرم که بچه اش ۶ ساله اش هست همیشه میگه اگر من سر کار نمیرفتم میتونستم روی تربیت فرزندم سرمایه گذاری کنم الان چند تربیتی نمیشد
یکی از آشناهای ماکه توی مهدکودکه میگه دلم میسوزه برای بعضی بچه ها هر روز میارنشون مهدهر روز،این بچه تابستون و زمستون نداره حتی از ۵ فرودین به بعد مهده

تنهامزیتش اینه که خانم از خودش پول داره اونم صرف خرید وسایل لوکس و بی کاربردمیشه

والا من کار پیدا نکردم، لااقل کار مناسب خودم پیدا نکردم .خیلی ازپسرا هم بیکارن اونا که هر جایی میتونن برن
قبول دارم!!!! زن برای کار بیرون ساخته نشده!!!! خود من از اینکه کار کنم خسته نمیشم ولی از اینکه هر روز هر روز باید از محیط خونه بزنم بیرون خسته میشم. گاهی آدم دلش میخواد دو روز از خونه بیرون نره آشپزی کنه استراحت کنه و.... . ولی کار بیرون کل نشاط زن رو میگیره. مگر اینکه کارش رو تو خونه انجام بده ببره تحویل بده

سپاس‌گزاری شده توسط: karbar , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۱۸۸۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ
برعکس. به نظر من کار بیرون فقط خستگی بدنی میاره ولی برای روحیه خوبه. اینکه آدم احساس مفید بودن بکنه لذت بخشه.
همین خانم های کارمندی که از کار کردن گلایه دارن مطمئن باشید اگر صرفا خانه دار بودن وضعیتشون از الان بدتر بود
چند سال بعد از ازدواج دچار افسردگی می شدن و زندگی رو هم برای خودشون هم برای شوهرشون جهنم میکردن.
خانم های کارمندی که من می بینم در اطرافم از نظر روحی خیلی شادتر از خانم هایی هستن که خانه دار هستند.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۱۸۸۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ
۳روز دیگه حجم نتم تموم میشه و با کمال تعجب! دیدم که ۱گیگ اضافه آوردم و گفتم یه فیلم دانلود کنم
دیشب گذاشتم دانلود شه و الان سه ثانیه مونده بود که تموم بشه گفت مدت اعتبار لینک تموم شد :|
خیلی شیک و مجلسی به هـِـل رفتم :|

با این توضیحــات آدم یاد نت دیال اپ میــفته که همینجـا تکذیب میکنم!
وایمکس ایرانول :/

همیـن امــروز میرم صبانت میگرمــ ..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۱۸۸۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط shahlaj.)
یه سری از کارها رو چه بخوایم چه نخوایم باید یه خانم انجامشون بده همین آقایونی که میگن کار برای زن خوب نیست (البته نظرشون محترمه باید دید دلیل این نخواستنشون چیه ) خودشون حاضرن روز عروسیشون خانمشون رو ببرن یه مرد آرایش کنه یا ببرن آتیلیه که کارمند خانم نداشته باشه بعد از چند سال حاضرن بچه شون رو یه مرد به دنیا بیاره یا برای تعلیم رانندگی یه مرد به زنشون آموزش بده یا به دختر دبیرستانیشون معلم مرد درس بده و خیلی موارد دیگه....
من که دخترم حاضر نیستم دیگه اگه مرد و با غیرت هم باشه که جای خود.
اون خانم آرایشگر یا عکاس یا آموزش دهنده رانندگی یا دکتر یا معلم یا... حتما همسر داره و حتما فداکارتر از خودش چون اجازه میده خانمش بره بیرون کار کنه تا کار مردم راه بیافته چون از یه جای به بعد دیگه پول اولویت اولش رو از دست میده.
البته کارای هست که زن اگه انجامشون بده فقط خود رو هدر میده چه از نظر جسمی چه از نظر روحی مثل همین کارمندی که تا ساعت ۴یا ۵بعد از ظهره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , RASPINA , sss
ارسال: #۳۱۸۸۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ
یک سوال خیلی مهم دارم.لطفا کمک کنید.
برادرم نمونه ریاضی قبول شده ولی خودش به تجربی علاقه داره و از دروس ریاضی هم بدش میاد.خودش فکر می کرد تفاوت این دو رشته فقط درس زیسته برای همین می خواست نمونه ریاضی بره و کنکور تجربی بده. وقتی بهش گفتم تفاوتش هندسه و گسسته و دیفرانسیله، نظر عوض شد.
اگه برادر شما بود، چطور راهنماییش می کردید؟
من بهش گفتم از همون اول اگه تجربی بخونه بهتره و قبول کرده.
ارسال: #۳۱۸۸۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ
اگر از ریاضی "بدش میاد" که به هیچ وجه این کارو نکنه به نظر من ولی در کل اگر ریاضی بخونه ولی در کنارش واقعا بتونه زیست رو هم بخونه (پر تلاش باشه) خب پایه ریاضیش قوی تر میشه و فکر نکنم مشکلی باشه. به هر حال مدرسه نمونه فرصت خوبیه و شاید حیف باشه از دست دادنش.
از اون طرف پسردایی من نمونه ریاضی قبول شده بود یک سال خوند سال بعدش تغییر داد به تجربی و مشکلی هم نبود (قبول کردن). این آپشن را هم لحاظ کنید.
ارسال: #۳۱۸۸۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ
یه جوری صحبت می کنه انگار ماشینا خودشون شماره میشن. خوب اگه میگی تولید فلان ماشین غیر قانونیه خیلی راحت بگو از فردا شمارش نمی کنیم. دیگه ریش قیچی که دست خودتونه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۸۸۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر از ریاضی "بدش میاد" که به هیچ وجه این کارو نکنه به نظر من ولی در کل اگر ریاضی بخونه ولی در کنارش واقعا بتونه زیست رو هم بخونه (پر تلاش باشه) خب پایه ریاضیش قوی تر میشه و فکر نکنم مشکلی باشه. به هر حال مدرسه نمونه فرصت خوبیه و شاید حیف باشه از دست دادنش.
از اون طرف پسردایی من نمونه ریاضی قبول شده بود یک سال خوند سال بعدش تغییر داد به تجربی و مشکلی هم نبود (قبول کردن). این آپشن را هم لحاظ کنید.
ممنون از جوابتون
برادر من پر تلاشه طوری که من گاهی از تلاش و انگیزه ش، انگیزه می گیرم. ولی خب پایه ریاضی ش ضعیفه. ولی اگر بشه سال بعدش تغییر داد خیلی خوبه من این رو نمی دونستم.یعنی هر کسی بخواد سال دوم تغییر بده میشه؟یا شرایط داره؟
ارسال: #۳۱۸۸۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر از ریاضی "بدش میاد" که به هیچ وجه این کارو نکنه به نظر من ولی در کل اگر ریاضی بخونه ولی در کنارش واقعا بتونه زیست رو هم بخونه (پر تلاش باشه) خب پایه ریاضیش قوی تر میشه و فکر نکنم مشکلی باشه. به هر حال مدرسه نمونه فرصت خوبیه و شاید حیف باشه از دست دادنش.
ممنون از جوابتون
برادر من پر تلاشه طوری که من گاهی از تلاش و انگیزه ش، انگیزه می گیرم. ولی خب پایه ریاضی ش ضعیفه. ولی اگر بشه سال بعدش تغییر داد خیلی خوبه من این رو نمی دونستم.یعنی هر کسی بخواد سال دوم تغییر بده میشه؟یا شرایط داره؟
ببینید شرایط که باید مدیر مدرسه یا مدیرای بالا دستی را راضی کنید منظورم اینه منع قانونی نداره ولی نیاز به صحبت کردن داره و احتمال این که قبول کنن زیاده. فوقش اگر قبول نکردن سال بعد میاریدش بیرون از مدرسه. یکم بیشتر ریاضی خوندن برای یک سال ضرری که نداره : )
ارسال: #۳۱۸۹۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر از ریاضی "بدش میاد" که به هیچ وجه این کارو نکنه به نظر من ولی در کل اگر ریاضی بخونه ولی در کنارش واقعا بتونه زیست رو هم بخونه (پر تلاش باشه) خب پایه ریاضیش قوی تر میشه و فکر نکنم مشکلی باشه. به هر حال مدرسه نمونه فرصت خوبیه و شاید حیف باشه از دست دادنش.
ممنون از جوابتون
ببینید شرایط که باید مدیر مدرسه یا مدیرای بالا دستی را راضی کنید منظورم اینه منع قانونی نداره ولی نیاز به صحبت کردن داره و احتمال این که قبول کنن زیاده. فوقش اگر قبول نکردن سال بعد میاریدش بیرون از مدرسه. یکم بیشتر ریاضی خوندن برای یک سال ضرری که نداره : )
یعنی به معدل و اینکه مثلا رشته تجربی ظرفیت داشته باشه یا نه ربطی نداره؟
چی باعث میشه مدیر قبول کنه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۱,۱۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۱۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close