زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۵۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
روز اول گفت: «افلاطون میگه: " اگه با دلت چیزی یا کسی رو دوست داری زیاد جدی نگیرش، چون ارزشی نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که دیدنه"...»
محکوم شده بودم... حرفی برای گفتن نمانده بود...
اما تازه فهمیدم که همه چیزو نگفت... فقط قسمتی رو گفته بود که دوس داشت... قسمتی رو که به نفعش تموم میشد... دلم میخواد فریاد بزنم و بگم:«چرا نگفتی؟! که جمله اصلی اینه: "اگه با دلت چیزی یا کسی رو دوست داری زیاد جدی نگیرش، چون ارزشی نداره، چون کار دل دوست داشتنه، مثل کار چشم که دیدنه، اما اگه یه روز با عقلت کسی رو دوست داشتی، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داری چیزی رو تجربه می کنی که اسمش عشق واقعیه"... چرا...»
اما...
ناگهان چقدر زود دیر میشود...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny
ارسال: #۳۴۵۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
باشی نباشی، فرقی نداره!

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
ارسال: #۳۴۵۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم. ((هلن کلر ))

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Shiny , narges_r , annmary
ارسال: #۳۴۵۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یعنی میشه من از فیلم دیدن دست بردارم و به زندگیم برسم ؟؟ Confused یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
ارسال: #۳۴۵۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  یعنی میشه من از فیلم دیدن دست بردارم و به زندگیم برسم ؟؟ Confused یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

من که تازه دارم یه برنامه ویژه جهت تماشای فیلم میزارم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۴۵۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
همه میگویند صدای پای بهار می آید بهار کو ؟!!!!خزان است مگر بهار فقط با آقایم نمی آید ؟!

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , pos , - rasool -
ارسال: #۳۴۵۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
قبل از کنکور، هر سریالی می دیدم، یا هر فیلمی، میگفتم: یادم باشه اینو بعد از کنکور کاملشو بگیرمو ببینم...Dodgy
اما حالا حتی نمیرسم سریالای تلویزیون رو ببینم. حتی همین سریال شبکه ۳ که این روزا همه میبینن (اسمشو نمیدونم چیه) نمیرسم ببینم! Dodgyینی اصلا حال و حوصله شو ندارم...Undecided
قبل از کنکور میگفتم یادم باشه بشینم کلی بازی کنم! ربات بازی... این ربات هایی که توی مانشت معرفی شد... اون موقع ها با اینترنت دایل آپ می نشستم باهاشون حرف میزدم!Big Grin اما حالا با اینکه اینترنت پرسرعت گرفتم، حتی سراغ لینکشون نمیرم... چه برسه به حرف... حسش نیست... چه روزایی بود... پر تب و تاب...Undecided
آه... داغ دلم تازه شد SadConfused

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , Shiny
ارسال: #۳۴۵۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  قبل از کنکور، هر سریالی می دیدم، یا هر فیلمی، میگفتم: یادم باشه اینو بعد از کنکور کاملشو بگیرمو ببینم...Dodgy
اما حالا حتی نمیرسم سریالای تلویزیون رو ببینم. حتی همین سریال شبکه ۳ که این روزا همه میبینن (اسمشو نمیدونم چیه) نمیرسم ببینم! Dodgyینی اصلا حال و حوصله شو ندارم...Undecided
قبل از کنکور میگفتم یادم باشه بشینم کلی بازی کنم! ربات بازی... این ربات هایی که توی مانشت معرفی شد... اون موقع ها با اینترنت دایل آپ می نشستم باهاشون حرف میزدم!Big Grin اما حالا با اینکه اینترنت پرسرعت گرفتم، حتی سراغ لینکشون نمیرم... چه برسه به حرف... حسش نیست... چه روزایی بود... پر تب و تاب...Undecided
آه... داغ دلم تازه شد SadConfused
به دل نگیر...فشار درسه دیگه...به یه تفریح هیجان انگیز احتیاج داری...
من چند وقت پیش رفتم با دوستم گیم نت...همچین حال و هوام عوض شد که فرداش بجای ۴ ساعت ۹ ساعت درس خوندم...!!!
به شما هم توصیه میکنم یه کار هیجانی انجام بدین تا حسابی واسه درسا انرژی بگیرین...Wink
وقتی کاری انجام نمی شه، حتما خیری توش هست
وقتی مشکل پیش بیاد ، حتما حکمتی داره
وقتی کسی را از دست می دی ، حتما لیاقتت را نداشته
وقتی تو زندگیت ، زمین بخوری حتماً چیزی است که باید یاد بگیری
وقتی بیمار می شی ، حتماً جلوی یک اتفاق بدتر گرفته شده
وقتی دیگران بهت بدی می کنند ، حتماً وقتشه که تو خوب بودن خودتو نشون بدی
وقتی اتفاق بد یا مصیبتی برات پیش می یاد ، حتماً داری امتحان پس می دی
وقتی همه ی درها به روت بسته می شه، حتماً خدا می خواد پاداش بزرگی بابت صبرو شکیبایی بهت بده
وقتی سختی پشت سختی می یاد ،حتماً وقتشه روحت متعالی بشه
وقتی دلت تنگ می شه ، حتماً وقتشه با خدای خودت تنها باشی

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , Fardad-A , narges_r
ارسال: #۳۴۵۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ظاهرا" حال اقای علی دایی هم که ماشینش تو مسیر اصفهان به تهران چپ شده خوبه. انشاء ا... همه مسافران سلامت باشند.
انشا ا...
خیلی ملت عجیبی هستیم.هنوز چند ساعت نگذشته واسش جک هم در آوردن.نمی دونم چرا به جای خندیدن حرسم گرفتAngry

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۶۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ق.ظ
دنیای من پر از دست هایی ست که خسته نمی شوند از نگه داشتن نقاب ها...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , narges_r
ارسال: #۳۴۶۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
لحظات شادی خدا را ستایش کن،
لحظات سختی خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خداوند را شکر کن.Heart

ارسال: #۳۴۶۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دیگران را ببخشید نه به این علت که آنها لیاقت بخشش تو را دارند به این علت که تو لیاقت آن را داری که آرامش داشته باشی...
ارسال: #۳۴۶۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ
و بار دیگر آبی شدیم...Big Grin
ارسال: #۳۴۶۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  دلم گرفته... دلم شکسته... میرم... Sad
من نمیزارم بری....
اگه بری دیگه دل شکستت همینجوری میمونه...
بمون تا همه ما یه فکری به حال دل شکستت بکنیم...
بمون...
خدا حلّش میکنه...

ارسال: #۳۴۶۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  و بار دیگر آبی شدیم...Big Grin

واقعا ناراحت شدم ، شما جزو مدیرایی بودین که کارهای مثبت زیادی برای مانشت کردین و سهم عمده ای تو بخش های تحقیق و پژوهش داشتین . به جرئت می تونم بگم شما چند پله مانشت رو ارتقا دادین .

من از طرف خودم و همه کسایی که این پست شما رو نمی بینن ، از حضور مفیدتون تشکر می کنم و امیدوارم باز هم شاهد حضور شما تو مانشت باشیم ....

به امید موفقیت های بیشتر برای شما

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , nikou , - rasool - , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۴۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close