زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۶۳۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوستان
این سوال مربوط به نرمال سازی است. ممنون میشم کمک کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۳۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
امروز رفتم آزمون جامع دادم! یهو عصر درصدام پیامک شده همه منفی!!!
مشترک رو بالا ۷۰ زدم،اونوقت اومده نوشته ۳/۷ - !!!پاسخ برگو که نگاه کردم،دیدم همه جوابامو یه شیفت به سوال پایینتر داده!در حالیکه من دو بار پاسخنامه رو کامل چک کردم!
اینم از آزمون جامع امروزSad

کلا هرکسی به چند دلیل آزمون شرکت میکنه.
-مثلا اینکه با اون حال و هوای سر جلسه آشنا بشی(که امروز اینقدری خلوت بود،که داشت سرجلسه خوابم میگرفت و حوصلم سر میرف!!،که فک کنم به دلیل شرکت تو آزمون استخدامی بودهBig Grin )
-اینکه بتونی مدیریت زمان کنی ،که سرجلسه مشکل زمان نداشته باشی(که امروز دوساعت دنبال دفترچه تخصصیم بودند،آخه فک کرده بودند کامپیوتر یه دفترچه داره،دیگه بقیه دفترچه ها رو جمع کرده بودندExclamation )
-اینکه بتونی هر چند وقت یکبار خودتو بسنجی!(که امروز از قضا،تو بعضی از دروس،مخصوصا تخصصی ها خودشونم متوجه نشده بودند که سوالشون چیه و چی میخوادIdea)
-اینکه خودتو با بقیه بسنجی،ببینی نسبت به بقیه در چه حدی هستی!اصلا تونستی پیشرفت کنی یا نه!(که اونم همه درصدام منفی زده،از آخر،اول شدم!Huh )
- و اینکه یه برنامه داشته باشی که باهاش درس بخونی و منظم باشی(که من هیچوقت نتونستم خودمو با برنامش وفق بدمCool )
اینم از آزمون!!!!!کاش اصلا شرکت نمی کردم،بهتر بود.HuhSad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman
ارسال: #۱۶۳۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ
ازمون تون از کدوم موسسه بود؟
من امروز جامع سنجش رو داشتم
اونجا هم خلوت بود!!
جالبه کلا ۱۰ ۱۲ نفر بیشتر نبودیم که من فقط میون اونها کامپیوتر بودم و بقیه از این تعداد که گفته بودم عمران ، برق، مکانیک... بودن.
الان هم جواب ش اومده فقط درصد ها رو نشون داده و اصلا رتبه ای ترازی چیزی نداده.خب من باید خودم رو با کی مقایسه کنم ؟؟ البته درسته ادم باید خودش رو با بقیه مقایسه کنه ولی خب در نهایت با بقیه مقایسه میشیم دیگه ممکنه من بر فرض محال (!!! ) مشترک رو ۹۵درصد بزنم ولی یکی دیگه ۹۸درصد یا من مشترک رو ۱۰ بزنم ولی بهترین مثلا ۲۰ درصد بوده...
چه وضعیه!!!!!

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۱
۰
ارسال: #۱۶۳۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  ازمون تون از کدوم موسسه بود؟
من امروز جامع سنجش رو داشتم
اونجا هم خلوت بود!!
جالبه کلا ۱۰ ۱۲ نفر بیشتر نبودیم که من فقط میون اونها کامپیوتر بودم و بقیه از این تعداد که گفته بودم عمران ، برق، مکانیک... بودن.
الان هم جواب ش اومده فقط درصد ها رو نشون داده و اصلا رتبه ای ترازی چیزی نداده.خب من باید خودم رو با کی مقایسه کنم ؟؟ البته درسته ادم باید خودش رو با بقیه مقایسه کنه ولی خب در نهایت با بقیه مقایسه میشیم دیگه ممکنه من بر فرض محال (!!! ) مشترک رو ۹۵درصد بزنم ولی یکی دیگه ۹۸درصد یا من مشترک رو ۱۰ بزنم ولی بهترین مثلا ۲۰ درصد بوده...
چه وضعیه!!!!!
من متاسفانه مدرسانه!Huh
هرچند هرکدوم یه نقص هایی دارن!
سنجش هم که اساتیدش فقط از کتاب خودشون سوال طرح میکنن!من چندبار سوالای ساختمان،طراحی ،و گسسته سنجش رو دیدم،دقیقا اومده بودن سوالای کتاب نارنجی خودشونو کپی کرده بودن تو دفترچه سوال!من که خودم بشخصه دوس دارم که سوالای آزمون ها،استاندارد و جدید باشند!چون خودمونم میتونیم مثلا یا سوالای کتاب نارنجی رو حل کنیم.یا بیایم دفترچه سال پیش رو پرینت بگیریم،و آزمون بدیم(با توجه به اینکه درصدها غلط میان و جلسات آزمونم که خلوته!پس با این روال خونه هم فرقی نداره با اونجا!)
مدرسانم که کلا خیلی وقتا سوالات غیر استانداردی داره!!مثل سوالای کامپایلر و پایگاه داده گرایش خودم که چند بار من با دید غلط به سوالا پاسخ دادم،چون از گزینه ها فهمیده بودم که سوال کلا اشتباهه!

در مورد رتبه و تراز هم،بنظرم اگه رتبه و تراز نباشه،فایده ای نداره که!!خب خیلیا که تو آزمونای آزمایشی شرکت میکنن،دوس دارن خودشونو با بقیه بسنجن که ببینن نسبت به بقیه در چه حدی هستن.همونطوری که کنکورم همینطور هستش و محیط رقابتی هستش!
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
لینک ویس هاو جزوات آمار استاد طورانی برا سال ۹۴ تا همین جند روز پیش تو کانال بود منم تا جلسه ششم گرفتم ولی الان پاک شده
لطفا دوستانی که اونا رو قبل پاک شدن دانلود کردن اگه به ما هم بدن بی نهایت ممنون میشم
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  در حالیکه من دو بار پاسخنامه رو کامل چک کردم!
در پارسه پارسال بچه های آی تی اینجوری می شد اعتراض می کردند بعد از چند روز درست می شد...می خواهید شما هم اعتراض کنید شاید نتیجه ای داشت
۲
۰
ارسال: #۱۶۴۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام دوستان
آدرسی لینکی می شناسید که کنکورای سال گذشته آی تی و نرم رو داشته باشه ؟
ممنون

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
ولی من آزمون مدرسان شرکت کردم از درصد ها ک بگذریم خیلی خوب هم روی نمودار نشون میده تراز و درصدهارو هم آمار شرکت کننده ها و . ...یه چیز خوبی هم به نظرم توی کارنامه نشون میده درصد درس ها رو اگر گزینه غلط نمیزدی یا غلط هارو درست میزدی ولی سوالات مدرسانم یه جوری هستن ک فک کنم اوناهم مربوط ب کتاب های خودشون باشه
از همه این ها بگذریم همین ک کنکور شبیه سازی کنیم و مدیریت زمان بیشتر تمرین کنیم خودش خیلی کمک میکنه ک شاید سر جلسه بتونیم یه گزینه درست بیشتر بزنیم
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ
دوستان کتاب کنکور های سال قبل رشته آیتی برای کدوم انتشارات پاسخ های تشریحی کاملی داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
دوستان ممنون میشم پاسخ بدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
مزخرف ترین پرس معماری است و بس هرچی بیشتر میخونم کمتر‌میفهمم به نظرتون بذارمش کنار ضرر میکنم؟؟؟Confused
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ
سلام دوستان
کسی ازمون ۵۰درصد دوم پارسه ای تی رو تو فروم نذاشته ؟
خبر دارید؟!!

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  مزخرف ترین پرس معماری است و بس هرچی بیشتر میخونم کمتر‌میفهمم به نظرتون بذارمش کنار ضرر میکنم؟؟؟Confused
اگر ایتی هستی نه ۵تا فصل اسونش وبخون میزنی ۳تا دونه ا مبزنی کافیه چون معماری میانگینش خیلی کمه
پایپ حافظه کارایی ورودی خروجی بخون کافیه فصل یک اعداد که بسیار دقت میخاد حذف کن
اگرهم حذف کردی حتما بجاش زبان بخون
۰
۰
ارسال: #۱۶۴۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  مزخرف ترین پرس معماری است و بس هرچی بیشتر میخونم کمتر‌میفهمم به نظرتون بذارمش کنار ضرر میکنم؟؟؟Confused
اگر ایتی هستی نه ۵تا فصل اسونش وبخون میزنی ۳تا دونه ا مبزنی کافیه چون معماری میانگینش خیلی کمه
برا مهندسی نرم نمیدونی چه فصلایی مهم هستن ؟؟؟

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۶۵۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  مزخرف ترین پرس معماری است و بس هرچی بیشتر میخونم کمتر‌میفهمم به نظرتون بذارمش کنار ضرر میکنم؟؟؟Confused

ممنونم دوست عزیز من گرایش نرم افزار امتحان میدمConfused
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۲۸۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close