زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای دانلود پایان نامه از ایران داک

ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
کمک برای دانلود پایان نامه از ایران داک
با سلام وقبولی طاعات

دوستان من یه پایان نامه از ایران داک رو لازم دارم اما چون دانشگام عضو ایران داک نیست به متن کامل پایان نامه دسترسی ندارم لطفا کسایی که دانشگاشون عضو ایران داکه کمکم میکنن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ
RE: کمک برای دانلود پایان نامه از ایران داک
یعنی واقعا کسی نمیتونه کمکم کنه من خیلی به این پایان نامه نیاز دارمSad[/color]
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط sa_ra.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ)s3-h نوشته شده توسط:  یعنی واقعا کسی نمیتونه کمکم کنه من خیلی به این پایان نامه نیاز دارمSad[/color]

تا جایی که من میدونم فقط میتونی ۳۰ صفحه رو از یه پایان نامه سفارش بدی و باید هزینه این ۳۰ صفحه از پایان نامه رو بپردازی و بعد متن ۳۰ صفحه مورد نظرتون رو در اختیارتون قرار میدن.
اگه راه حلی غیراز این پیدا کردین لطفاً به منم بگید!
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ
خب راه حلشو توی درخواستم گفتم که اگه کسی دانشگاش عضو ایران داک باشه میتونه کل پایان نامه رو دانلود کنه.
توی مانشت با این همه نخبه ایا کسی نیست کمکم کنه؟
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)s3-h نوشته شده توسط:  خب راه حلشو توی درخواستم گفتم که اگه کسی دانشگاش عضو ایران داک باشه میتونه کل پایان نامه رو دانلود کنه.
توی مانشت با این همه نخبه ایا کسی نیست کمکم کنه؟
دانشگاههای شهر ما که عضو نیستن من تک تکشون رو آمار گرفتم چه دولتی چه آزاد!
لطفا دوستان عزیز یه آمار از دانشگاهشون بگیرین و اطلاع بدن.
ثواب داره هاBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۷۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۲۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۶۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۸۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۵۷ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۵۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close