زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال داشتم در مورد ثبت نام دانشگاه در مقطع ارشد

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ق.ظ
با سلام ببخشید میخاستم بدونم برای افرادی مثل من که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارن اگر هنگام ثبت نام دانشگاه تو مقطع ارشد اصل مدرک کارشناسی رو داشته باشم ولی اصل مدرک کاردانی نداشته باشم ثبت نام میشم ؟؟

و یه سوال دیگه هم داشتم که اگه بخام اصل مدرک کاردانیمو بگیرم بهم میدن ؟ اگر میدن از دانشگاه مقطع کاردانی باید بگیرم یا اصل مدرک ارسال میشه به دانشگاه مقطع کارشناسی و اونجا باید بگیرم ؟ مشکل خدمت ندارم کارت پایان خدمت گرفتم و هر دو مقطع در دانشکاه ازاد بودم

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ
سلام ببین من پیوسته بودم و حدود دو ماه بعد فارغ التحصیلی دانشگاه بهم پیامک داد بیا مدرکت را بگیر و من رفتم اوناه مدرک لیسانس + پیش دانشگاهی و دبیرستان(متوسطه) همه را دادن به خودم ولی پرونده را ندادن بطبع باید دانشگاه شما هم همین مقطع آخری کارشناسی همه ی مدارک باید پیش همین باشه

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط MShariati.)
RE: سوال داشتم در مورد ثبت نام دانشگاه در مقطع ارشد
دانشگاه به امثال شما چون پسر هستید فقط یک گواهی تأیید معدل میده که با همون ثبت نام می‌شن (اگه پایان خدمت یا معافیت داشته باشید گواهی موقت پایان تحصیلات میدن). بعید می‌دونم برای معدل کاردانی چیزی ازتون بخوان.

بقیه‌ی مدارک احتمالاً با مکاتبات دو دانشگاه بد و بدل میشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۱۶۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۰۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۶۰۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۷۵۱ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۲۳۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close