زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

MShariati
(درحوالی مانشت گم شده؛بلاقصد دور زدن داره)
درحوالی مانشت گم شده؛بلاقصد دور زدن داره

پاسخ درست: ۲ سوال
تاریخ ثبت نام: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹
تاریخ تولد: مخفی (۳۶ ساله)
زمان محلی: ۲۵ April 2024 , 08:18 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۶۹/۸+
۲۷۱
۳۴

اطلاعات انجمن MShariati
آخرین بازدید: ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۳۷۶ (۰/۰۸ ارسال در روز | ۰/۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۲ روز, ۲۳ ساعت, ۱۷ دقیقه, ۴۸ ثانیه
اعتبار: ۳ [جزییات]

اطلاعات تماسِ MShariati
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به MShariati.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به MShariati.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی MShariati
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟: ۱۲۹
دانشگاه کارشناسی: دانشگاه زنجان
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه فردوسی مشهد
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت: https://manesht.ir/forum/showthread.php?tid=8984

نظرهای کاربران
 NP-Cσмρℓєтє (۰۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۳ ق.ظ)
MShariati, نه ایشون نبودن, یه شخص دیگه .
 MShariati (06 تیر ۱۳۹۵ در ۰۵:۱۵ ب.ظ)
خب اون شخص باید آقای پروفسور لطفی زاده باشند - تعریف هر دو نوع عدم قطعیت هم وابسته به کاربرد باید باشه.
 NP-Cσмρℓєтє (۰۶ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۲ ب.ظ)
MShariati, ممنون از پاسختون, گویا این یه تابع هست که توسط شخصی ارائه شده در یکی از مقالات و یه مدل خاصی درجه عضویت رو محاسبه میکنه و اون شیوه و متدش رو ultra fuzziness نامگذاری کرده. اینجور متوجه شدم, که حالا طبق توضیحات شما هم میشه گفت همینطور هست فقط اون عدم قطعیته مدل خاصی تعریف میشه انگار.
باز هم ممنون
 MShariati (06 تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۶ ب.ظ)
سلام. فقط یک آشنایی کلی با فازی دارم. به نظرم این طور باشه:

فازی: ما یک مجموعه‌ی فازی داریم که اعضای اون (طبق یک تابع عضویت) با یک درجه‌ی مشخص عضو مجموعه هستند.

می‌دانیم که توابع را می‌توان با مجموعه‌ای از جفت‌های مرتب نمایش داد؛ تابع عضویت را می‌توان با یک سه‌تایی نشان داد: {<x, y, degree>}

فرا-فازی: تابع عضویت خودش یک مجموعه‌ی فازی است {<x, (y, degree), degree>}. یعنی درجه عضویت‌ها اینجا قطعی نیست.
 NP-Cσмρℓєтє (۰۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۶ ب.ظ)
سلام ببخشید شما با فازی آشنایی دارید؟ میدونید ultra fuzziness
چیه؟ و اصلا به چه معناست؟ من اصلا نمیدونم چیه , تو یه مقاله بهش برخورد کردم و هرچقدر سرچ میکنم تعریف واضح و مشخصی پیدا نمیکنم,
 آیلا (۰۸ آبان ۱۳۹۴ در ۰۷:۰۰ ب.ظ)
سلام.
خوشحال میشم راهنمایی کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 MShariati (27 بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۳ ق.ظ)
بهتره توی فروم های دیگه‌ای مطرحش کنید (اعصاب، زیست، یا لااقل زبان!)، اینجا همه صفرویکی‌اند و فکر نکنم این موقع شب کسی حال ترجمه‌ی چنین متنی رو داشته باشه. مخصوصاً الآن که چند ساعتی بیشتر نیست که کلید اولیه‌ی ارشد ۹۴ منتشر شده.
 reza.amini46 (27 بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۶ ق.ظ)
با سلام
ببخشیید کسی از اعضایی این سایت میتونه کمکم کنه و این متن انگلیسی را از این سایت برام ترجمه کنه ممنون میشم کمکم کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل و قول نکنید فقط اگر میتونید هر کس یک قسمتی را ترجمه کنه یا کلش را ترجمه کن ممنونش میشم باتشکر
 MShariati (12 بهمن ۱۳۹۳ در ۰۵:۲۸ ب.ظ)
اگه یک نسخه از Oxford Elementary Learners تو بازار پیدا کنی که توضیح فارسی «هم» داشته باشه برای یک دیکشنری مناسبه. من سال ۸۱ که اول دبیرستان بودم یک انگلیسی به فارسی کوچک حییم خریدم و تا سال ۹۰ کبود و سیاهش کردم! اونم خوب چیزی بود حدود ۴۰۰۰۰ لغت داشت.

خب از اولین کتابش یکی دو درس رو کار کنید ببینید براتون جواب میده یا نه، من نمیتونم بدون مطالعه‌شون نظر بدم و کارشناس این کار هم نیستم.

مشکلاتی هم که گفتی ناشی از عدم تسلطه و خودکار حل می‌شه. در ضمن سعی کن کم‌کم عادت کنی انگلیسی رو انگلیسی بفهمی نه اینکه ترجمه‌اش کنی و بگی حالا خب ببینیم این قطعات پازل فارسی چی داره می‌گه.
 mohammaad (12 بهمن ۱۳۹۳ در ۰۴:۱۹ ب.ظ)
سلام ممنونم از راهنمایی هات میشه در مورد اینکه از کدوم دیکشنری استفاده کنم منظورم کتاب هستش نه نرم افزار ش چون میخواهم توی دوره ی سربازی مطالعه کنم و به نت دسترسی ندارم و همچنیین میشه بهم بگویید از این کتاب شروع کنم خوبه یا نه

ممنون میشم نظرت را بهم بگویی یک مشکل دیگه ای که دارم من مثلا معنی تک تک لغتی که توی جمله یا یک پاراگراف هستش را در میارم ولی نمیدونم از بین چندین معنی که برای یک لغت انگلیسی وجود داره کدوم را انتخاب کنم و همچنیین اگر هم یکی را انتخاب کنم بعدش نمیتونم این معنی ها ی فارسی را که پیدا کردم برای هر لغت در یک جمله یا پارگراف نمیتونم باهم ترکیش کنم و یک جمله ی فارسی درست و کامل بنویسم همیشه جملات فارسی درهم و برهم هستش یا اینکه فعل و فاعل و....... مشخص نیست . ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنی باتشکر
 MShariati (12 بهمن ۱۳۹۳ در ۰۳:۴۰ ب.ظ)
mohammaad,

سلام
منم زبان رو همین‌جوری و از روی علاقه‌ای که از زمان مدرسه بهش داشتم یاد گرفتم و خودمو از خیلی‌ها که برای این کار پول خرج کردن موفق‌تر می‌دونم.

اونجوری که شما میگی که زبانت خیلی ضعیفه، من پیشنهاد نمی‌کنم یکراست بری سراغ خالص متن انگلیسی خوندن؛ از کتاب‌های آموزشی استفاده کن که بخشی از متن‌شون فارسیه.

در مورد محتوای متون، مهم اینه که چیزی که می‌خونی برات جذابیت لازم رو داشته باشه، خب یکی زیاد شخصیتش علمی نیست و بیشتر دنبال خوش گذرونیه! خب ایشون فیلم و سریال رو انتخاب می‌کنه؛ یا مثلاً یکی تشنه‌ی تحقیق روی موضوعی مثل گراف یا طراحی وب هست، میره سایت‌های علمی و غیر علمی (ویکی‌ها و سایت‌های تخصصی) مرتبط با این مبحث و اوقات خوشش رو اونجا برگزار می‌کنه. مهم اینه که با محتوا ارتباط بر قرار کنی و جذبت کنه.

چون گفتی به هوش مصنوعی و پردازش تصویر علاقه داری پیشنهاد می‌کنم متن زیر رو که ترجمه‌ی فصل اول از یک کتاب پردازش موازی هست (ترجمه‌ش کار خودمه)، به همراه متن اصلی که تو نت پیدا میشه بخونی:

در نهایت اینم بگم که دنبال یک راه جادویی نباش که مثلاً دو سه ماهه تبدیلت کنه به استاد زبان انگلیسی! رمز و جادوش همون علاقه و پشتکاره و در دراز مدت جواب میده و زیاد روی روش‌ها حساس نباش.
 mohammaad (12 بهمن ۱۳۹۳ در ۰۲:۵۳ ب.ظ)
سلام ممنون میشم کمکم کنی من میخواهم زبان انگلیسی ام رو قوی کنم زبان در حد صفر یا بهتر بگم شایدم زیر صفر هستش نه تلفظ لغت بلدم و نه معنی لغتی نهیاتا ۲۰ تا و نه گرامر بلدم خیلی سر درگمم شدم هر کسی یک روشی ارائه میده یکی میگه کتاب داستان بخون و یکی دیگه میگه فیلم یا سریال زبان اصلی ببین و یکی دیگه میگه کلاس برو و....... متاسفانه من نمیتونم کلاس برم وضعیت مالی ام خوب نیست میخواستم بدونم آیا باخوندن مقاله های انگلیسی ای اس ای میتونم زبانم را قوی کنم آیا با این شرایطی که من دارم میتونم این مقالات را بخونم و معنی کنم اگه روش دیگه ای داری بهم بگو اگه مقاله کمک میکنه میتونی چند نمونه مقاله لینکشو بهم بدهی که بتونم بخونم و معنی کنم البته بگم ساده باشه از مبتدی باشه متنش و یک روشی را شرح بده بهتره چون زبانم خوب نیست نمیتونم مقاله های و متنهای سخت و آسون و......را از هم تشخیص بدهم اگر در حوزه ی هوش مصنوعی پردازش تصویر و بینایی ماشین باشه عالی میشه باتشکر
 sepidd (30 مهر ۱۳۹۱ در ۰۹:۳۷ ق.ظ)
salam.tabrik be katere ghaboolitoon,afarin vaghean,enshaallah hamishe movafagh bashin
bebakhshid baraye darse analize oloom computer chi khoondin?darsadhatoonam befarmaeid.
man mikham oloom computer ro be onvane shenavar entekhab konam,aya mishe ba hamoon etelaate darse mohasebate pooran khoob bezanam?
 MShariati (10 خرداد ۱۳۹۱ در ۰۹:۵۱ ق.ظ)
سلام
متاسفانه حتی برای شبانه شهرستانها هم شانس قابل توجهی ندارید. به نظر من یک سال دیگر تلاش کنید و به کم راضی نشید.
 farhikhtegan (09 خرداد ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۷ ق.ظ)
سلام
من رتبم ۴۹۵علوم شده،به نظرتون کجاقبول میشم.
ممنون
زبان۴/۴۴
پایه:۵/۲۱
گسسته:۱۵/۵۶
ساختمان:۱۳/۳۳
اصول سیستمها۵۵/۵۶
نظریه:۲/۲۲
رتبه۴۹۵

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close