زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی پایگاه داده ها

ارسال: #۳۱
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ب.ظ
RE: پایگاه داده
(۲۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی جزوه پایگاه داده روحانی رو داره ؟ جزوه سر کلاس ؟

من دارم اما خیلی بد خط نوشته و خیلیم نا مرتب اگه گیر آوردی به منم خبر بده

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۶ ق.ظ
یه خبر خوب واسه همه دارمSmile

سایت یادمانه جزوه پایگاه داده دکتر روحانی رانکوهی رو برای دانلود گذاشته

کلا سایت خوبیه و جزوات زیادی برای دانلود گذاشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.R.Y , yasemi , MONA_STAR , mirror , sajaddandy , milad.fashi@gmail.com
ارسال: #۳۳
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ
پایگاه داده
اگه واسه کنکور آزاد همین جزوه که در سایت یادمانه هست بخونم کافیه؟؟؟؟
ارسال: #۳۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
پایگاه داده
دوستن حل امسائل کتاب دکتر روحانی پیدا میشه؟
اگه بود لینک دانلود بدین متشکر میشم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۳۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
اساتید محترم نظرتو در مورد این دیاگرام های سرشار از اشتباه چیه

فایل‌(های) پیوست شده
ERdiagram.pptx
اندازه فایل: ۵۸/۱۸ KB

ارسال: #۳۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ
پایگاه داده
در این زمینه پایگاه یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟
ارسال: #۳۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
پایگاه داده
توی زمینه پایگاه داده هم مثل بقیه دروس اگر فرصت کافی دارید از روی کتاب c.j.date بخونید ترجمه اش هم فرقی نمیکنه ولی اگر بتونید ترجمه علیخانزاده را بگیرید بهتره. باز هم اگر فرصت درسخواندن زیادی ندارید از روی مقسمی بخونید. باز هم تاکید میکنم بستگی به پایه درسیتون داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: alaydyn
ارسال: #۳۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
پایگاه داده
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  توی زمینه پایگاه داده هم مثل بقیه دروس اگر فرصت کافی دارید از روی کتاب c.j.date بخونید ترجمه اش هم فرقی نمیکنه ولی اگر بتونید ترجمه علیخانزاده را بگیرید بهتره. باز هم اگر فرصت درسخواندن زیادی ندارید از روی مقسمی بخونید. باز هم تاکید میکنم بستگی به پایه درسیتون داره
به نظر شما واسه it
ترکیب c.j.date + مقسمی بهتره
یا
کتاب رانکوهی + مقسمی ؟؟
ارسال: #۳۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
پایگاه داده
c.j.date -چون زیاد مثل رانکوهی طول و تفصیل نداده و درضمن بخش sql اش هم خوبه.نهایتا اگر خواستید خیلی محکم کاری کنید رانکوهی را فقط sql اش را کارکنید.که اون هم برای اطمینان کامل و ۱۰۰ زدن هست.مقسمی هم خوبه ولی امسال تستهای(مهندسی) sql اش یکمی سخت‌تر از مقسمی بود.ولی بقیه مفاهیم را به طور خلاصه و خوب گفته.سعی کنید هردو کتاب dateو مقسمی را بخونید_اینها تجربیات و نظرات خودم بود
ارسال: #۴۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ ق.ظ
پایگاه داده
من شخصا روحانی رو انتخاب میکنم البته من به جامع خوانی علاقه دارم.

ارسال: #۴۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ
پایگاه داده
حل تمرین cjdat رو دارین؟
ارسال: #۴۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
پایگاه داده
یه کتاب هست مال انتشارات ناقوس من دارم ولی تا حالا نگاه نکردم بهش ولی فکر نکم کامل باشه

ارسال: #۴۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
پایگاه داده
یه جزوه از دکتر رانکوهی روی نت هست، که سایت یادمانه تهیه کرده، خیلی جزوه‌ی خوبیه.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
ارسال: #۴۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
پایگاه داده
چرا نمیشه تو یادمانه عضو شد؟!کسایی که دانلود کردن بگذارن اینجا ما هم استفاده کنیم لطفااااااااااااااااااا
ارسال: #۴۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
پایگاه داده
میشه عضو شد مدیر باید تایید کنه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۳۱۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۶۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۸۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۹۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۲۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۷۴۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۱۹ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۵۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close